סוף סוף הפסקתי לעשן

הצלחתם להפסיק לעשן באמצעות סיגריה אלקטרונית? שתפו אותנו בהצלחה שלכם. אין לנו ספק שהסיפורים שלכם יוכלו לעזור ולשפר את איכות החיים של רבים אחרים.
סמל אישי של המשתמש
Platinum

Re: סוף סוף הפסקתי לעשן

הודעה על ידי Platinum » 13 דצמבר 2015, 00:19

ברוך הבא לפורום וברכות על הפסקת העישון.
גם אני עשיתי את מה שנראה לי כבלתי אפשרי אחרי 20 שנות עישון והמעבר לאלקטרונית חסך לי המון נזק וסבל.

עם הזמן, אתה תחוש בעוד המון דברים שהולכים ומשתפרים ככל שאתה מתרחק מהסיגריות. אבל כבר היום אתה יכול להרגיש שמחה וגאווה גדולות שהסיגריות מאחוריך - תהנה ותתמיד :thumbup:
If you're going through hell, keep going. - Winston Churchill
הקיפוד
Simply Better Life

נא לא לשלוח אלי שאלות פרטיות בנושא האידוי. מקומן של שאלות אלה הוא בדיונים
תמונה

goldstar

הודעה על ידי goldstar » 13 דצמבר 2015, 12:24

תודה לכולם כבר דיי ברור לי שאני יצליח להתמיד רק הריח המגעיל שנעלם לבד עושה את זה, הילד שלי כבר לא מתלונן שאני מסריח מסגריות ויש עוד המון פלוסים מה גם שאישית אני נהנה מהאידוי לא פחות משנהנתי מהסגריות ככה שלא נראה שיש סיכוי שאני יחזור לסגריות.
בהקשר של הקפה זה הדבר הבא שאני מנסה להוריד
אני מכור גם לאספרסו ובשבילי הוא הולך טוב גם עם האידוי
כרגע מנסה להגביל את עצמי לחמש הפוך\אספרסו ביום ולא כ"כ מצליח.

vlada
יצירת קשר:

הודעה על ידי vlada » 13 דצמבר 2015, 18:50

אצלי עם הקפה היה בכלל מוזר שנים רבות משהו כמו 20-15 היתי שותה פחות או יותר 4 כוסות או יותר נכון ספלים של קפה שחור מאוד חזק ככה היתי רגיל לא חשבתי בכלל לנסות לצמצם את זה אבל עם האלקטרונית הקפה בה לי פחות טוב כנירא ועם הזמן בכלל בלי לסים לב ירדתי לקפה אחד ביום רק של הבוקר מה שמצחיק שאני בכלל לא סמתי לב לזה עד שחברים התחילו להאיר או לשאול למה אני לא שותה איתם קפה יותר
אני יודע בסוף אני ישים שליק'ס ויתחיל לשתות תה חחח רק שחשבתי שהיום הזה עוד רחוק
לגבי נוזלים - לפנות בפרטי או בטלפון 050-5509296 (אפשר גם בוואטסאפ)

סמל אישי של המשתמש
Platinum

הודעה על ידי Platinum » 14 דצמבר 2015, 14:10

חחח.. אתה עדיין קורא לאבקה החומה הזו של עלית קפה? כנראה ששטיפת המוח של הציבור עובדת אם מפרסמים את זה כל כך הרבה זמן בתור קפה, אז הציבור מאמין. :lol:
goldstar כתב:תודה לכולם כבר דיי ברור לי שאני יצליח להתמיד רק הריח המגעיל שנעלם לבד עושה את זה, הילד שלי כבר לא מתלונן שאני מסריח מסגריות ויש עוד המון פלוסים ....
תענוג לשמוע, אתה יכול לעשות לעצמך חתימה כמו אצלי ואצל חלק מהחברים האחרים שתספור עבורך כמה כסף חסכת ומכמה סיגריות נמנעת. יום יבוא ואתה תסתכל על החתימה בסיפוק ותתמלא המון נחת :thumbup:
If you're going through hell, keep going. - Winston Churchill
הקיפוד
Simply Better Life

נא לא לשלוח אלי שאלות פרטיות בנושא האידוי. מקומן של שאלות אלה הוא בדיונים
תמונה

vlada
יצירת קשר:

הודעה על ידי vlada » 14 דצמבר 2015, 22:32

Platinum כתב:חחח.. אתה עדיין קורא לאבקה החומה הזו של עלית קפה? כנראה ששטיפת המוח של הציבור עובדת אם מפרסמים את זה כל כך הרבה זמן בתור קפה, אז הציבור מאמין. :lol:
אני יודע? ניסיתי המון סוגים שונים ומשונים והשחור של עלית הכי טעים לי
אני יודע שכמו בסיגריות גם בשחור של עלית מוסיפים אמוניה ושלל תוספים שלא באמת צריכים להיות שם וחלקם בטח רעילים אבל...
לגבי נוזלים - לפנות בפרטי או בטלפון 050-5509296 (אפשר גם בוואטסאפ)

פרסם תגובה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד