הקשר בין ראשים והתנגדויות להרכב נוזל האידוי

משתמשים חדשים בסיגריה האלקטרונית? מעוניינים לעבור לאדות במקום לעשן? זה המקום לשאול וללמוד על כל הדברים שחשוב שתדעו
פרסם תגובה
LidorA

הקשר בין ראשים והתנגדויות להרכב נוזל האידוי

הודעה על ידי LidorA » 13 אוקטובר 2019, 02:38

אהלן חברים! בהמשך לפוסט הקודם, השבוע כנראה ארכוש את ה-GeekVape Aegis Solo Full Kit

כמה שאלות של טירון:

רציתי לדעת מה הקשר בין ראשים (Coils Heads) עם התנגדויות שונות להרכב הנוזל (PG/VG)?
איזה הרכב נוזל אידוי מתאים לאידוי בהספק גבוה/נמוך?
האם יש קשר בין סוג הטנק שלי (MTL/DL) לתאימות הרכב נוזל האידוי?
ואן כן, האם הטנק שלי (Cerberus) תומך בהרכב נוזל אידוי של 70VG+ ?
האם יש קשר בין סוג הסליל שלי (Super Mesh X2 Coil 0.3ohm) ו/או ההתנגדות לבין הרכב נוזל האידוי?

תודה רבה מראש! :thumbup:

vlada
יצירת קשר:

Re: הקשר בין ראשים והתנגדויות להרכב נוזל האידוי

הודעה על ידי vlada » 13 אוקטובר 2019, 13:15

תתחדש גבר,
LidorA כתב:
13 אוקטובר 2019, 02:38
רציתי לדעת מה הקשר בין ראשים (Coils Heads) עם התנגדויות שונות להרכב הנוזל (PG/VG)? אין קשר
איזה הרכב נוזל אידוי מתאים לאידוי בהספק גבוה/נמוך? להספק נמוך עדיף יותר PG אחרת אתה עלול לא להרגיש היטב את הטעם כשיש ממש מאט אדים
האם יש קשר בין סוג הטנק שלי (MTL/DL) לתאימות הרכב נוזל האידוי? כן הטנק שלך הוא DL ולכן יכול לעבוד גם עם נוזלים בעלי VG גבוה
ואן כן, האם הטנק שלי (Cerberus) תומך בהרכב נוזל אידוי של 70VG+ ? אמר לעבוד בלי בעיה עם נוזלים עד 80VG
האם יש קשר בין סוג הסליל שלי (Super Mesh X2 Coil 0.3ohm) ו/או ההתנגדות לבין הרכב נוזל האידוי? לא אין קשר
לגבי נוזלים - לפנות בפרטי או בטלפון 050-5509296 (אפשר גם בוואטסאפ)
ואפשר במייל info@e-juice.co.il

LidorA

הודעה על ידי LidorA » 13 אוקטובר 2019, 13:31

תודה רבה על המענה המקצועי ולדה!

סמל אישי של המשתמש
Platinum

הודעה על ידי Platinum » 17 אוקטובר 2019, 17:32

ולדה כבר ענה, אני רק ארחיב מעט.
LidorA כתב: האם יש קשר בין סוג הטנק שלי (MTL/DL) לתאימות הרכב נוזל האידוי?
בטנקים המיועדים לשאיפה ישירה לריאות, מאדים רבים נוטים להשתמש בנוזלים עתירי גליצרין (VG) בכדי להפיק אדים רבים יותר בנשיפה.
בטנקים אלה פתחי כניסת האוויר הם גדולים (יחסית) וכנ"ל גם פתחי כניסת הנוזל אל האטומיייזר.

הנוזלים בהם אחוז ה VG (גליצרין) גבוה יותר מהPG, נוטים להיות סמיכים\צמיגיים יותר ככל שגדל היחס בין נוזלי הבסיס מהם מורכב נוזל האידוי. לכן, ספיגה של נוזל עתיר VG באטומייזר נוטה להיות איטית יותר.
זה פחות בעייתי בשימוש עם טנקים המיועדים לשאיפה לריאות משום שפתחי כניסת הנוזל לאטומייזר מאפשרים מעבר חופשי יחסית.

בציוד המיועד לאידוי מהפה אל הריאות (MTL) פתחי כניסת האוויר קטנים משמעותית מבני הדודים שלהם. כנ"ל גם פתחי כניסת הנוזל אל האטומייזר. מה שיקשה על שימוש בנוזלים עתירי גליצרין בציוד זה.
LidorA כתב: איזה הרכב נוזל אידוי מתאים לאידוי בהספק גבוה/נמוך?
האם יש קשר בין סוג הסליל שלי (Super Mesh X2 Coil 0.3ohm) ו/או ההתנגדות לבין הרכב נוזל האידוי?
רק אוסיף שנוזל ה PG מוסיף תחושת חריפות מסויימת לחווית האידוי. וככל שגדל שיעור הגליצרין בנוזל האידוי, ניתן לחוש שהשאיפות יותר רכות\מעודנות בטעמן.
בסליל שלך שהוא בעצם שני סלילים שיאדו כמות גדולה של נוזל בכל הפעלה, הייתי ממליץ על נוזל שמכיל לא פחות מ50% גליצרין.
If you're going through hell, keep going. - Winston Churchill
הקיפוד
Simply Better Life

נא לא לשלוח אלי שאלות פרטיות בנושא האידוי. מקומן של שאלות אלה הוא בדיונים
תמונה

LidorA

הודעה על ידי LidorA » 17 אוקטובר 2019, 18:45

Platinum כתב:
17 אוקטובר 2019, 17:32
ולדה כבר ענה, אני רק ארחיב מעט..
תודה רבה פלטינום!
רכשתי ביחד עם ה-Aegis Mini נוזל אידוי של מוריש לפי המלצה שראיתי פה בפורום:
Moreish Puff - Watermelon Apple Ice

70VG/30PG
6 מ"ג ניקוטין
120ml

האם זה מתאים?

שאלה לגבי ריכוז ניקוטין ב-DL/MTL למעשנים כבדים:
הבנתי שריכוז ניקוטין נמוך (6mg-) מתאים ל-DL, וריכוז ניקוטין גבוה (6mg+) מתאים ל-MTL.
העובדה הזו נכונה?

סמל אישי של המשתמש
Platinum

הודעה על ידי Platinum » 17 אוקטובר 2019, 23:43

לטנק שציינת יש פתחי אוויר ונוזל סבירים. אני לא רואה בעיה של התאמה עם נוזל בהרכב של 70VG/30PG.

לא מכיר את העובדה שציינת. ריכוז הניקוטין עומד בעיקרון ביחס ישר להתנגדות. ככל שעולה ההתנגדות, נוטים לעלות ברמת הניקוטין ולהיפך כאשר מפחיתים התנגדות.

יותר התנגדות=הספק אידוי נמוך יותר=פחות חום מופק באטומייזר=אידוי כמות מופחתת של נוזל=פחות ניקוטין באדים.
פחות ניקוטין בכמות של X אדים, מעלה את הצורך להשתמש בנוזל עם ריכוז ניקוטין גבוה יותר.
If you're going through hell, keep going. - Winston Churchill
הקיפוד
Simply Better Life

נא לא לשלוח אלי שאלות פרטיות בנושא האידוי. מקומן של שאלות אלה הוא בדיונים
תמונה

פרסם תגובה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 4 אורחים