הדואר שוב עולה לכותרות

נושאים שלא קשורים בהכרח לסיגריות אלקטרוניות/אידוי
פרסם תגובה
סמל אישי של המשתמש
Platinum

הדואר שוב עולה לכותרות

הודעה על ידי Platinum » 02 נובמבר 2016, 10:50

דו"ח מבקר המדינה עושה דואר הישראלי (שכבר הפך לידוע לשמצה) שפטים וחושף התנהלות גמלונית ועלובה שגורמת לדואר שלנו להגיע מאוד לאט. אמנם הכתבה מתמקדת יותר בגידול של חבילות מחו"ל המגיעות לארץ אך בסופו של דבר, גם דברי דואר פנים ארציים משתמשים באותם ערוצי מיון והפצה של הדואר ולכן, גם הם מושפעים.
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4872599,00.html

עם זאת, עדיין נראה שיש מעט שיפור בחודשים האחרונים. לפחות בסניף הדואר הקרוב לביתי, אני יכול להעיד שכמעט ואין עומס.
If you're going through hell, keep going. - Winston Churchill

נא לא לשלוח אלי שאלות פרטיות בנושא האידוי. מקומן של שאלות אלה הוא בדיונים
תמונה

Isrecpect

Re: הדואר שוב עולה לכותרות

הודעה על ידי Isrecpect » 02 נובמבר 2016, 12:34

ח*א של שירות הדואר הזה . חבילה שלי הגיע לסניף ראשי בירושלים ומשם אמורה לעבור לסניף שקרוב לביתי.
לקח מעל 15 ימי עסקים עד שפניתי אליהם , כשפניתי אליהם אמרו לי שזה אמור להגיע אחרי 10 ימי עסקים אז ביקשתי שיעשו בירור , ומה התשובה שלהם הייתה ?
שהבירור יקח עד עשרה ימי עסקים .
הנקודה הזאת כבר דפקתי את הראש בקיר מהטמטום שלהם.

והחבילה הגיע בסוף אחרי 18 ימי עסקים.
ושוב אני מציין שזה 18 ימי עסקים מאז שהיא הגיע לסניף הראשי בירושלים.

וכרגע יש חבילה שסומנה באתר שלהם שהגיע אליי ולא היה ונברא דבר כזה.. וגם זה ב''בירור''.

vlada
יצירת קשר:

הודעה על ידי vlada » 02 נובמבר 2016, 20:48

יש סניפים בעיתיים פה ושם שבאמת מתעללים בלקוחות אבל לאחרונה יש קצת שיפור בתמונה הכללית
בתחילת הרפורמה בדואר כל שבועים לפחות היתה חבילה אחת ששלחתי נעלמת או סתם נתקעת באיזה נקודת מיון לכמה שבועות לאחרונה זה קורה פעם בחודשים פחות או יותר לאור העובדה שכמות החבילות שאני שולח בערך שילשה את עצמה מאז הרפורמה זה שיפור די רציני

חבילות מחו"ל לא ראיתי שום שינוי בזמן הגעתם לא מסין לא מארה"ב ולא מאירופה ב4 השנים האחרונות לא לטובה ולא לרעה

מה שכן השרות הזה של הודעה על חבילה שהגיע לסניף בSMS קיצר משמעותית את זמן הטיפול כשהחבילה מגיעה לעיר היעד וקיצר את משך המשלוח בארץ בכמה ימים טובים

אני מבין את המבקר והדווח שלו, אנכנו רחוקים ממצב אידיאלי או אפילו ממצב סביר אבל זה יותר טוב ממה שהיה לפני שנתיים
יעוץ לגבי נוזלים - לפנות בפרטי או בטלפון 050-5509296 (אפשר גם בוואטסאפ)

סמל אישי של המשתמש
Platinum

הודעה על ידי Platinum » 02 נובמבר 2016, 22:19

כנראה שהתמזל מזלך ולדה ולא "זכית" כמוני לחבילות שנפל בגורלן להגיע לידי המכס שלנו ולהתעכב שם. או לחילופין, להיות בין אלה שמזלם לא שפר והחבילות שלהם פשוט נעלמו.
לאן הן נעלמו אני לא ממש יודע אבל אם מישהו יגיד לי שיש עובדי דואר שיש להם טלפונים חדשים ועוד כל מיני גאדג'טים סיניים ולא ברור מאיפה... אני לא אתפלא ;)

אין ספק שיש עוד מקום רב לשיפור. רק חבל קצת אם ישפרו את יכולות המכס ;)

תמונה

סמל אישי של המשתמש
nightshard

הודעה על ידי nightshard » 02 נובמבר 2016, 22:32

השירות של קבלת החבילות במכולות ופיצוציות שיפר את חוות קבלת החבילות לפחות בשבילי, אני מקבל את החבילה צ'יק צ'ק בלי תורים ובלי בלאגנים, גם שרות ההודעה ב SMS הוא אחלה.
לאחרונה שתי חבילות שקיבלתי נעצרו במכס ובשני המקרים שוחררו תוך יומיים ובלי שום בעיות.

vlada
יצירת קשר:

הודעה על ידי vlada » 03 נובמבר 2016, 12:20

מכס לא ממש קשור פה. זה גוף בפני עצמו למרות שהוא עובד ביחד עם הדואר בכל זאת הוא לא כפוף לדואר ומנוהל עצמאית.

קורה בכל דואר בעולם שחבילות הולכות לאיבוד או לא מגיעות ליעדן בזמן או בכלל וגם בדואר שלנו זה קורה כמו בכל דואר אחר
ובכלל אני לא אומר שהדואר שלנו מושלם או מתנהל בצורה טובה או אפילו סבירה, אני רק אומר שיש שיפור ביחס למה שהיה לפני כמה שנים זה הכל.
יעוץ לגבי נוזלים - לפנות בפרטי או בטלפון 050-5509296 (אפשר גם בוואטסאפ)

סמל אישי של המשתמש
Platinum

הודעה על ידי Platinum » 03 נובמבר 2016, 21:09

לגבי השיפור לעומת מה שהיה פה עם הדואר בשנה שעברה, אני בהחלט מסכים שחל שיפור ניכר :thumbup:

תמונה

פרסם תגובה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 2 אורחים