יובש/מחנק על כל נוזל שאין בו מנטה/אייס

נוזלים, טעמים, רמות ניקוטין וכל מה שקשור לנוזל האידוי לסיגריה האלקטרונית.
פרסם תגובה
GuyG

יובש/מחנק על כל נוזל שאין בו מנטה/אייס

הודעה על ידי GuyG » 15 יוני 2019, 17:42

שלום לכולם, שמח לומר שאני כמעט שלושה שבועות בלי סיגריה אחרי 5 שנים סיגריות רגילות(נקסט לייט ברובן) ועוד 10 שנים עם גולדן ורג'יניה.
חייב לומר שהיח"צ כנגד הסיגריות האלקטרוניות כן גרם לי לקחת את הזמן עד שקניתי כי גם לא האמנתי שזה יגרום לי להפסיק לעשן וגם (ובעיקר) הצורך לעבור על כ"כ הרבה מידע ע"מ לאמת או להפריך את הטענות שכנגד הסיגריות האלקטרוניות.
לבסוף החלטתי להמשיך לעשן את "הסיגריות חובה", ואת כל הסיגריות "פארש" להחליף באלקטרונית..בסוף יצא שלא נגעתי בסיגריה מהרגע שקניתי את הסיגריה האלקטרונית :D :D :D

אני מעשן רק עם VLADDIN, סיגריה מדהימה מבחינתי עם פודים נורא נוחים למילוי ותפוקת עשן מאוד מרשימה לדבר כ"כ קטן.
הבעייה שלי היא שאני לא מבין למה אני מרגיש את הצריבה/יובש/מחנק בין אם מדובר בניק סולט או בנוזל רגיל כאשר אני לא משלב מנטה/ אייס כלשהו. הנוזלים שאני משתמש בהם הינם באחוזים שונים של VG-PG וכן אחוזי ניקוטין שונים, זה אפילו לא משנה אם זה ניק סולט או רגיל. אציין שאם מדובר בנוזל שהוא אייס או מנטה- אותו אני כן יכול לעשן לבד.

אם יש צורך אז אין לי בעייה להיות יותר ספציפי מבחינת כמויות וסוגים כי אני מכין מראש בקבוקים מעורבבים אז אני יודע מה הכמויות של הנוזלים מהם אני יוצר מיקס.

nick

Re: יובש/מחנק על כל נוזל שאין בו מנטה/אייס

הודעה על ידי nick » 16 יוני 2019, 17:46

גם אני אותו דבר,
שנים שאני מאדה רק מנטה ובזמן האחרון קצת נוזלי black note.
כל נוזל אחר שניסיתי לא בא לי טוב ועושה לי תחושה לא נעימה בגרון ובראש.
קצת מצער,כי לפעמים בא לי משהו מתוק או טעים וגם לגוון אבל כל הנוזלים שקניתי הלכו מיד לפח.
אני מתנחם בעובדה שגם לסיגריות שעישנתי במשך שנים יש את אותו הטעם כל הזמן,אז לא נורא אם אני קצת תקוע עם המנטה,העיקר שמצאתי משהו שעזר לי להפסיק לעשן.

GuyG

הודעה על ידי GuyG » 16 יוני 2019, 18:34

שמע אז אולי שווה לך לנסות להשתמש באלו שאני משתמש בהם...
moreish puff chilled grape טעם מעולה ולא צריך להוסיף לו כלום.

moreish puff custard boston cream שאני ממש אבל ממש אוהב אותו, הוא בול הטעם של עוגיות חמאה ואתה צריך להוסיף לו ממש מעט מנטה, יחס של 1/8 בערך( ואולי אפילו פחות).

moreish puff brewed mocha frappe latte היחס הוא משהו כמו 5/8 לאטה והשאר מנטה-טעם נדיר.

יש להם גם chocolate shakes שלו אתה צריך להוסיף מנטה ביחס של 1/5, גם אחלה אם משחקים נכון עם היחסים.

Pod salt vanilla השתמשתי היום בפעם הראשונה, גם צרב לי אז הוספתי ישירות לבקבוק מעט מאוד מנטה...וואלה אני יושב רק על הפוד הזה כבר כל היום, פשוט טעם מטורף!

נוזל המנטה שאני משתמש בו הוא moriesh puff menthol breeze.
התחלתי עם lush ice של vgod והא לא צרב בכלל אבל אני כבר לא אמשיך איתם, מה שכתבתי כאן יהיו הקבועים שלי.
מקווה שזה יעזור לך (או לעוד אנשים שיש להם את הבעיה המרגיזה הזו). הוניל והלאטה רבים כרגע על מקום ראשון, עוגיות חמאה ישר אחריהם.
כל מה שרשמתי מעולה לעישון יומי קבוע

nick

הודעה על ידי nick » 16 יוני 2019, 19:05

תודה על ההמלצות,
אבל אני לא בטוח שאסתדר עם הענבים ופרט עם כל הטעמים הכבדים והמתוקים האלו, אבל אם אהבת אז אולי אנסה לבדוק אותם בעתיד.
בא לי יותר על נוזלי פירות רעננים, אבל שלא ירגישו לי כמו תמצית כימית או נוזל כלים בטעם לימון,אלא משהו טבעי.
ראיתי בכל מיני מקומות,חברות שמייצרות נוזלים מnatural extracts,כמו נוזלי הטבק של black note או תמציות תה.
נראה לי שאנסה את אלו קודם, כמו החברה הזאת לדוגמא:
https://houseofliquid.com/hol/pure-extracts/

GuyG

הודעה על ידי GuyG » 16 יוני 2019, 19:20

זה בדיוק מה שאני חשבתי לפני שטעמתי אותם, המנטה ממש פותחת אותם ואתם מקבל באמת שילוב מדהים..
מה רע בטעם אייס קפה(לאטה) בקיץ? הטעם וניל של פוד סולט הוא וניל נקי ככה שהמנטה שוב- רק פותחת ומקררת את הנוזל אז זה הולך ממש מעולה.
אם אתה רוצה פירות- ענבים אייס וקרטיב סורבה לימון(אחד לאחד ארטיק קרח לימון) של מוריש הם פצצה. גם הLUSH ICE של VGOD הוא אבטיח קר שמאוד אהבתי ולא עשה בעיות (להבדיל מהקובנו שלהם-שוב, בעיית האייס) אבל אחרי שגיליתי את הטעמים של מוריש אני מעדיף אותם בהרבה. טעמים ממש איכותיים והמנטה מקליל אותם, לא יודע אם אפשר להמליץ פה על חנויות אבל אני הלכתי למקום שנותן לך להשתמש בטעמים של מוריש לפני קנייה, טעמתי איזה 15 סוגים חח

פרסם תגובה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot], Google [Bot] ו־ 4 אורחים