הזמנת חומרי בסיס vg+pg מספקים מקומיים

נוזלים, טעמים, רמות ניקוטין וכל מה שקשור לנוזל האידוי לסיגריה האלקטרונית.
פרסם תגובה
orendi

הזמנת חומרי בסיס vg+pg מספקים מקומיים

הודעה על ידי orendi » 14 אוקטובר 2018, 20:02

רוב הנוזל שלנו מורכב משני חומרי בסיס עקריים שהם vg+pg. אני רוצה להציג לכם שני ספקים מקומיים לרכישה של הבסיסים הללו ויכול להעיד ממקור ראשון וגם מחברים נוספים שרוכשים מהם שאיכות המוצרים טובה ורוב הנוזלים המוכנים שתרכשו בארץ הוכנו עם הבסיסים של אחת החברות הללו.
השוני בין החברות הוא בעיקר בכמות המינימום שניתן לרכוש כאשר פוליבה מוכרת בכמויות גדולות ואילו חן שמואל מאפשרת לרכוש בכמות סבירה יותר לצרכן הפרטי.

פוליבה
פוליבה הינה חברה שמשווקת חומרי גלם לתעשיית האפייה המקומית וחלק מהמוצרים שנעשה בהם שימוש במאפים הם גם הבסיסים שמשמשים אותנו להכנת נוזלים vg + pg.
הספק הזה מייבא בעצמו vg\pg בחביות של 200 קילו ומבקבק מחדש לאריזות קטנות יותר.

את החומרים הללו ניתן לרכוש בארץ באחת משתי החנויות של חברת פוליבה שממוקמות בראשון לציון וברמלה.
העלות ל-vg היא 246 ש"ח למיכל של 20 קילו שזה בערך 22 ליטר.
העלות ל-pg היא 337 ש"ח למיכל של 16 קילו שזה בערך 18 ליטר.
ניתן להגיע לכל אחת מהחניות ולרכוש במקום (רק להתקשר לפני ולוודא שיש במלאי) או לבקש משלוח עם שליח עד הבית וזה עולה עוד 47 ש"ח לכל 25 קילו ולכן אי אפשר להזמין את שני החומרים במשלוח אחד.
הטלפון של החנות בראשון 03-6587670 והיא נמצאת בכתובת סחרוף 14 פינת חומה, ראשון לציון.
הטלפון של החנות ברמלה 073-2323537 והיא נמצאת בכתובת הר עצמון 1, רמלה.

הספק מאד איכותי ומומלץ להזמנת הבסיסים הבעיה היא שהוא מוכר רק במיכלים גדולים ולצרכן בודד יש בעיה מה עושים עם כזו כמות כאשר החומר תקף רק לשנתיים.
אחת האפשרויות היא למצוא שותפים בפורום להזמין יחד ולחלוק.
כשאתם צריכים בסיסים פרסמו בפורום ונסו למצוא שותפים.

חן שמואל
חן שמואל הינו ספק שמוכר חומרים וציוד להכנת יין ושמן זית ומוכר גם את הבסיסים שמשמשים אותנו להכנת נוזלים vg+pg. בנוסף הוא מוכר גם ציוד שמתאים לשימושים שלנו כגון בקבוקי זכוכית ופלסטיק וגם צילינדרים ומבחנות.
הספק ממוקם במפרץ חיפה וניתן להגיע אליו ולאסוף את מה שרוצים ולחסוך את המשלוח אך רצוי להזמין מראש כי לפעמים אין מוצר במלאי או שהוא צריך להקטין לכם את הנוזל מכמות גדולה לכמות שאתם צריכים.
האפשרות השנייה היא לעשות משלוח בעלות של 58.5 ₪ לרוב הערים בארץ ולישובים קטנים או מרוחקים המשלוח מתייקר ויכול להגיע עד ל-100 ₪ וניתן לשלב כמה מוצרים שרוצים בחבילה אחת ובתנאי שהיא תשקול עד 25 ק"ג.
הספק הזה מייבא בעצמו vg\pg בחביות של 200 קילו ומבקבק מחדש לאריזות קטנות יותר ואלו העלויות:
Vg
1 ליטר עולה 30 ₪
5 ליטר עולה 82 ₪
17 ליטר עולה 210 ₪

Pg
1 ליטר עולה 30 ₪
5 ליטר עולה 94 ₪
18 ליטר עולה 217 ₪
כל המוצרים שלו כשרים וברמת usp ויש להם תאריך יצור ותפוגה שנמצאים על החביות עצמן והנתון הזה לא מופיע על הבקבוקים הקטנים יותר אבל ניתן לבקש ממנו במעמד ההזמנה אנליזה לבקבוקים הקטנים יותר והוא מספק זאת ללא עלות ושם יופיע לכם תאריך הייצור והתפוגה של הבסיסים שהזמנתם והוא גם ציין שיש למוצרים שלו תוקף של שנה לפחות.
זו כתובת האתר : http://www.cs-chemicals.co.il/
זה המייל לקבלת הצעות מחיר: office@cs-chemicals.co.il (במידה ומעוניינים במשלוח אז לציין זאת במייל כולל הכתובת)
וזה הטלפון: 04-8814900 (לבקש את המכירות אני דיברתי עם גיא)

המלצה להזמנה ראשונה:
5 ליטר vg
1 ליטר pg
לפי ההמלצות הבקבוקים שלו לא איכותיים אז לקנות ממנו רק אם חייבים דחוף אחרת תחפשו מקור אחר.

בהצלחה
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Platinum

Re: הזמנת חומרי בסיס vg+pg מספקים מקומיים

הודעה על ידי Platinum » 14 אוקטובר 2018, 21:28

תודה על השיתוף. אני רק רוצה להמליץ לקוראים לעשות חיפוש בפורום על שם הספק ממנו רוצים לרכוש.
אני לא זוכר אם קראתי משהו רע על פוליבה. אני כן זוכר שהיו מקרים של חשד (מבוסס יותר או פחות - אני לא יכול לדעת) שדווחו כאן בפורום על נוזלי בסיס שהעלו חשד לפגם באיכותם.
זה נכון אגב גם לכל דבר אחר שחושבים לקנות, תמיד כדאי לקרוא כמה חוות דעת ולעשות שיקול בעצמנו.

גילוי נאות: רכשתי בעבר (2012 או 2013) נוזלי בסיס מחן שמואל, הייתי מרוצה מהסחורה שקיבלתי.
If you're going through hell, keep going. - Winston Churchill

נא לא לשלוח אלי שאלות פרטיות בנושא האידוי. מקומן של שאלות אלה הוא בדיונים
תמונה

פרסם תגובה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 9 אורחים