הסבר מפורט על המוצר שנקרא one shot

נוזלים, טעמים, רמות ניקוטין וכל מה שקשור לנוזל האידוי לסיגריה האלקטרונית.
פרסם תגובה
orendi
הודעות: 350
הצטרף: 06 ספטמבר 2012, 10:22

הסבר מפורט על המוצר שנקרא one shot

הודעה על ידי orendi » 14 מאי 2018, 10:08

אני רואה במוצר שנקרא one shot הזדמנות מאד קלה ופשוטה להיכנס לעולם הכנת הנוזלים וממליץ לכל מי שמתחיל להכין נוזלים לעשות את הצעדים הראשונים שלו בעזרת המוצר הזה כי הוא מבטיח לכם נוזלים בטוחים.
One shot הוא תמצית אחת שהורכבה מכמה תמציות בטעמים שונים ומחברות שונות שעורבבו יחד לכדי תמצית אחת והתמצית הזו היא מתכון שלם שממנה מכינים את הנוזל.
אני מבין את הרצון שלכם להכין נוזלים לפי מתכון ולערבב תמציות או לפתח מתכון מאפס אבל אין כאן התנגשות ואתם יכולים לעשות גם וגם רק שלא תמיד הנוזלים שתכינו לבד אפילו ממתכון מומלץ ובוודאי כזה שהמצאתם יצא לכם טוב במיוחד בהתחלה וזה יכול לתסכל. ולכן one shot הוא פתרון מעולה להתחלה קלה כי המוצר הזה הוא בעצם מתכון שלם ומגוון בטעמים שמישהו פיתח עבורכם וזה כמעט כמו לקנות נוזל מוכן רק שצריך להוסיף את הבסיסים.
יש לכל ספק מאות תמציות one shot, חלקן הם מותג הבית של הספק וחלקן האחר של מגוון יצרנים שמוכרים את מותג ה-one shot שלהם דרך ספקי התמציות או ישירות באתר שלהם, קשת הטעמים היא רחבה ותוכלו למצוא בהם טעמי טבק פירות משקאות קינוחים ועוד.


נכון שהמוצר הזה יותר יקר מרכישת תמציות בודדות פר מ"ל אבל הוא נוח לשימוש ולדעתי גם חסכוני כי אם רכשתם תמצית one shot שחסכה לכם רכישה של 8 תמציות בודדות להכנת מתכון מסוים אז עשיתם עסקה מצוינת כי זה חסך לכם רכישה של 8 תמציות שכל אחת נכנסת באחוז שונה למתכון ואם לא אהבתם את מה שיצא נתקעתם עם התמציות וכל ההסבר הנ"ל הוא למתכון אחד.
אני למשל גם התחלתי מתמציות שהזמנתי כדי להכין מתכונים והזמנתי 100 תמציות כדי להכין 20 מתכונים ואת רובם לא אהבתי והתמציות שוכבות בארון.
לעומת זאת one shots זה לא סתם תמצית אלא מתכון מורכב ומגוון שמישהו השקיע בפיתוח שלו ואפשר למצוא הרבה כאלו שלא נופלים בטעמם מנוזלי "פרימיום" מוכנים שקניתם.
חלק מה-one shots הללו הם בעצם המתכונים המפורסמים שיש באתר המתכונים elr או חיקוי (קלון) לנוזלים המפורסמים בעולם ובגלל זכויות יוצרים או תמלוגים שהמשווק לא רוצה לשלם אז ניתן להם שם אחר ותוכלו לזהות שזה התמצית למתכון בתגובות שיש בתחתית דף התמצית או בפייס של שף ע"י הצגת שאלה או לחלופין תעשו חיפוש על דיוני עבר לפי שם הנוזל או המתכון שאתם מחפשים ולרוב תקבלו המון תוצאות.

אני יעשה סקירה קצרה על כמה אפשרויות מומלצות שיש לאתר של שף להציע ובמיוחד אני יעלה הצעות לבקבוקים של 10 מ"ל כי זה זול להתנסות איתם ובמידה ואוהבים אז אפשר להזמין בבקבוק של 30 או 100 מ"ל בגלל שכאשר רוכשים בכמות גדולה יוצא יותר זול פר מ"ל ואולי נמתין גם למבצע הבא עם הנחה משמעותית ונצטייד בכמות.

לשף יש מותג תמציות one shot משלהם ויש להם מבחר ענק של 55 תמציות one shot שמתוכם ניתן לרכוש 49 תמציות בבקבוקים של 10 מ"ל.

את כל התמציות בבקבוקים של 30+100 מ"ל ניתן למצוא בקישור הבא:

https://www.chefsflavours.co.uk/88-chef ... ry=88&n=55

אפשר להיכנס לכל אחת מהתמציות ולראות איזה טעמים היא משלבת את אחוזי השימוש המומלצים וגם המלצות של צרכנים בתחתית העמוד על התמצית עצמה.

במידה וסימנתם לכם כמה תמציות שאהבתם אז ניתן להזמין אותם בבקבוקים של 10 מ"ל מהקישור הזה:

https://www.chefsflavours.co.uk/chefsva ... mples.html

שימו לב שברכישת בקבוקים של 10 מ"ל יש הנחה על כמות וככל שמזמינים יותר אז משלמים פחות פר בקבוק כאשר בקבוק בודד עולה 3 פאונד ועשרה בקבוקים עולים 2.4 לכל אחד.
בלינק שבו ניתן לבחור בקבוקים של 10 מ"ל לא מופיע פירוט על המוצר וגם לא תגובות של צרכנים ואותם אנו מקבלים מהלינק הראשון.

כולם שם די טובים והייתי ממליץ לכם להזמין כל אחד מהם שאתם מתחברים לפרופיל הטעם שלו ולהתנסות.

אני הזמנתי 25 מהם וכולם היה טובים ואת המצוינים שבהם הזמנתי שוב.


החברה השניה שאני מציע לכם לבדוק היא:

https://www.chefsflavours.co.uk/160-e-j ... y=160&n=39

e-juicemakers היא חברה בינ"ל שיש לה מיקסרים שמגדירים את עצמם כשפים בתחום והיא מספקת מתכונים לפי דרישה וזה אומר שלמשל אם אני יצרן של נוזלים אני יכול לפנות אליהם ולבקש לפתח לי מתכונים לטעמים מסוימים בטעמים שאני רוצה והם יעשו לי משהו ייחודי שיהיה רק שלי.
וזה מה שהם בעצם עשו עבור שף, פיתחו עבורם 28 מתכונים שנמכרים בצורת one shot ובלעדיים אך ורק לאתר של שף.

אחוז השימוש נע בין 5-15% וכרגע בגלל ההשקה ניתן לרכוש גם בבקבוקים של 10 מ"ל כדי להתנסות.

עדיין לא יצא לי להתנסות במוצרים שלהם כי הם ממש חדשים אבל ממה שאני קורא בתגובות של החברים בקבוצת הפייס של שף אפשר להזמין ללא חשש, כמובן שכדאי להיכנס לכל דף מוצר ולקרוא על פרופיל הטעם.

כל מה שנמכר בדף הזה במחיר של 2.5 פאונד הוא בקבוק של 10 מ"ל מהסדרה החדשה ואילו שנמכרים ב-5.42 פאונד הם בקבוקים של 30 מ"ל מהסדרה הישנה.

כלכלית אם הצלחתם להתחבר לאחד הטעמים שמצריך 5% שימוש זה מפעל הפיס ואתם יכולים להכין מבקבוק כזה של 10 מ"ל 200 מ"ל של נוזל מוכן, מצד שני ולמרות הרצון לחסוך אל תתפתו לקנות רק כאלו אם אחוז שימוש נמוך ולא בגלל שזה בא על חשבון הטעם פשוט יש נוזלים שהטעם שלהם מצדיק אחוז תמציות גבוה.


המוצר השלישי שאני רוצה שתכירו הוא של החברה הזו:

https://www.chefsflavours.co.uk/131-vap ... y=131&n=20

זה מותג one shot של חברה שנקראים VAPING HOME MIXERS
המיוחד במוצר הזה הוא בכך שהחברה האלו מפרסמים את המתכון שממנו מוכן ה-one shot שלהם ואתם יכולים לדעת בדיוק איזה תמציות נכנסו לתוכו ולהחליט האם אתם מתחברים לטעמים שבו בלי להסתכן יותר מדי.
בנוסף המוצר נמכר במחיר זול יחסית של 3.33 פאונד ל-30 מ"ל ויוצא שאפילו אם תזמינו את התמציות למתכון ותכינו לבד יעלה לכם יותר יקר מלקנות את המוצר המוכן שלהם.
בגלל שהמתכונים שלהם גלויים אז אתם יכולים למצוא אותם באתר המתכונים elr בקישור הבא:

http://e-liquid-recipes.com/list?q=vhm& ... ction=desc

למה זה טוב? כי אתם יכולים לקרוא את התגובות על המתכונים שלהם מהרבה יותר משתמשים.

גם כאן מודה שלא ניסיתי את המוצרים שלהם אבל מאד מתחבר לצורת העבודה שלהם ועם אחוזי שימוש של בין 10-20 אחוז אפשר להוציא מכל בקבוק כזה 150-300 מ"ל נוזל מוכן.


עוד ספק שכדאי להכיר נמצא בקישור הבא:

https://www.chefsflavours.co.uk/122-oneshot-wonder

יש לו בערך 20 one shots בקטגוריה שלו ולפי התגובות הוא די מוצלח ומוכר בקבקים של 30 מ"ל במחיר סביר בהחלט של 4.17 פאונד.

לסיכום ההמלצה שלי למי שמתחיל היא לבחור לעצמכם 20 בקבוקונים של 10 מ"ל one shot שיעלו לכם בערך 200 ₪ ותוכלו להכין בעזרתם משהו כמו ליטר וחצי של נוזל מוכן.
יתכן שיהיו נפילות אבל מתוך 20 מתכונים יהיו גם הצלחות
יש המון one shot שהם טובים מאד אבל נמכרים בבקבוקים של 30 מ"ל בלבד מה שמגדיל את הסיכון במקרה של נפילה.
תבקשו המלצות כאן בפורום לפני שאתם מזמינים כי הטעם הישראלי קצת שונה משאר העולם.

כל מה שכתבתי עד עכשיו התייחס למוצרים שניתן למצוא אצל הספק שף אבל ישנם הרבה ספקים שמוכרים אותם אז כדאי שתכירו.

ספק בריטי נוסף שמוכר one shot נקרא the ecig shop והוא מוכר one shot ממותגים שגם נמכרים אצל שף וגם את מותג הבית שלו בקישור הבא:

http://thee-cigshop.co.uk/diy-flavours/ ... -one-shots


בהצלחה
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Platinum
הודעות: 7125
הצטרף: 30 אוגוסט 2012, 09:05

Re: הסבר מפורט על המוצר שנקרא one shot

הודעה על ידי Platinum » 14 מאי 2018, 15:18

יפה, לא ידעתי שההיצע כל כך רחב. זה תחום חדש יחסית בעולם ה DIY. אני בטוח שחובבי DIY רבים בתחום ימצאו את המידע הזה מועיל.
If you're going through hell, keep going. - Winston Churchill

נא לא לשלוח אלי שאלות פרטיות בנושא האידוי. מקומן של שאלות אלה הוא בדיונים
תמונה

פרסם תגובה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 8 אורחים