הפסקתי לעשן

הצלחתם להפסיק לעשן באמצעות סיגריה אלקטרונית? שתפו אותנו בהצלחה שלכם. אין לנו ספק שהסיפורים שלכם יוכלו לעזור ולשפר את איכות החיים של רבים אחרים.
פרסם תגובה
מני

הפסקתי לעשן

הודעה על ידי מני » 27 ינואר 2017, 13:16

שלום רב, אני לפני שבועיים הפסקתי לעשן והתחלתי לאדה אבל אני מרגיש עדיין שחסר לי שמחת חיים או משהו אחר כמה זמן זה לוקח ובאמת אני מסתפק בראדעי

סמל אישי של המשתמש
Platinum

Re: הפסקתי לעשן

הודעה על ידי Platinum » 28 ינואר 2017, 00:58

מזל טוב על הפסקת העישון. אתה הראשון לדעתי שמדווח על איבוד שמחת חיים כתסמין גמילה, אז מזל טוב גם על זה :mrgreen:

ועכשיו ברצינות,
אם אתה מרגיש שהעישון חסר לך, כנראה שאתה חווה חוסר בניקוטין. זה בהחלט יכול להוריד שמחת חיים כי זה גורם לחשש מתמיד מפני אי הצלחה בגמילה. אם אכן זה המצב, אז הסר דאגה מליבך כי אפשר לפתור את זה בקלות ע"י הגדלת תדירות האידוי ו\או ריכוז הניקוטין.אם יש לך שאלות בנושא זה, כדאי לפתוח דיון חדש בפורום הכללי.
If you're going through hell, keep going. - Winston Churchill
תמונה

סמל אישי של המשתמש
vlada
יצירת קשר:

Re: הפסקתי לעשן

הודעה על ידי vlada » 29 ינואר 2017, 21:02

היי מני
חוסר שמחת חיים זה אחד התסמינים של גמילה מניקוטין אז כניראה כמו שכתבו לך מעליי אתה צריך קצת יותר ניקוטין בשאיפות שלך מהאלקטרונית
בגדול כל התסמינים הרגילים של מעבר לאלקטרונית והפסקת שאיפת רעלים זה משהו כמו 4-5 שבועות אבל כמובן שזה יחודי לכל אחד ואצל חלקינו כמוני למשל זה היה מאוד קשה ודרסטי ויש כאלה שאצלם זה חלק יחסית ובקושי מורגש
חשוב במיוחד בהתחלה להשתמש בציוד טוב ומתאים למתחילים ולא להתפתות למכונות עשן של מסיבות :lol: ולהקפיד על נוזלים
טובים מיצרנים מומלצים וממש ממש להתרחק מכל נוזל סיני או בעל יצרן מפוקפק
המון בהצלחה
e-juice.co.il נוזלים מבית טוב, כי על בריאות לא מתפשרים!
ועכשיו גם הנחה מיוחדת לחברי הפורום על כל הנוזלים באתר
( קוד קופון: ecf.co.il )

פרסם תגובה