אידוי ואני

הצלחתם להפסיק לעשן באמצעות סיגריה אלקטרונית? שתפו אותנו בהצלחה שלכם. אין לנו ספק שהסיפורים שלכם יוכלו לעזור ולשפר את איכות החיים של רבים אחרים.
סמל אישי של המשתמש
Platinum

Re: אידוי ואני

הודעה על ידי Platinum » 17 ינואר 2017, 21:49

לאן להתקדם? יש מגוון כל כך רחב וגדול של ציוד אידוי, שבאמת גורם לקושי בקבלת החלטות מסוג זה.
ראשית, תגדיר לעצמך מה חסר לך ב set-up הנוכחי שלך (אם בכלל). הרי להפסיק לעשן כבר הפסקת בהצלחה.
אם אתה מחפש יותר אדים, יש טנקים שמיועדים לרודפי עננים.
אם אתה מחפש יותר טעם, זה כבר קצת יותר מורכב. כי כל אחד נהנה ברמות שונות מטעמים של אותו טנק.
אחרי שהחלטת על הכיוון (הרוב הולכים על שילוב) - נותר לך רק להחליט אם אתה רוצה להתנסות גם בציוד לבנייה עצמית או להמשיך עם ראשים מוכנים.
If you're going through hell, keep going. - Winston Churchill

נא לא לשלוח אלי שאלות פרטיות בנושא האידוי. מקומן של שאלות אלה הוא בדיונים
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Eldorado82

הודעה על ידי Eldorado82 » 18 ינואר 2017, 15:00

הגדרת באופן די בסיסי את הכיוונים שאני חושב עליהם כרגע

ישנם כיוונים די ברורים
1. שילוב של כמות גדולה של אדים וטעם, איוד בואטים גבוהים והתנגדות נמוכה ככל האפשר-- *לא* דריפים- לא רואה עצמי מסתובב עם בקבוק ומטפטף כל כמה שאכטות
2. DIY- כן! בניית סלילים, בהמשך גם נוזלים.. כבר מגיע ממינסק מוכן עם ליטר VG וליטר PG ברגע שנבין מה הכיוון נזמין גם ארומה של TPש או משהו כזה

בינתיים מאייד על נוזלי פרימיום שקניתי פה וחושב מה אני צריך להתחלה....
!!VAPE ON
]

סמל אישי של המשתמש
Platinum

הודעה על ידי Platinum » 18 ינואר 2017, 22:39

יש כאן בפורום לא מעט סקירות של ציוד נהדר שעשיתי בעצמי והעליתי ליוטיוב, אתה כמובן יכול למצוא עוד סקירות רבות מחו"ל על מגוון נוסף של ציוד. קח את הזמן ותהנה :thumbup:

תמונה

Subbie

הודעה על ידי Subbie » 19 ינואר 2017, 05:59

Eldorado82 כתב:הגדרת באופן די בסיסי את הכיוונים שאני חושב עליהם כרגע

ישנם כיוונים די ברורים
1. שילוב של כמות גדולה של אדים וטעם, איוד בואטים גבוהים והתנגדות נמוכה ככל האפשר-- *לא* דריפים- לא רואה עצמי מסתובב עם בקבוק ומטפטף כל כמה שאכטות
2. DIY- כן! בניית סלילים, בהמשך גם נוזלים.. כבר מגיע ממינסק מוכן עם ליטר VG וליטר PG ברגע שנבין מה הכיוון נזמין גם ארומה של TPש או משהו כזה

בינתיים מאייד על נוזלי פרימיום שקניתי פה וחושב מה אני צריך להתחלה....
ממליץ לך להסתכל בכיוון של הRDTA, זה בעיקרון דריפרים עם מיכל ככה שאתה לא צריך לטפטף אבל יש לך דק מרווח הרבה אוויר :thumbup:
DIY - יוטיוב, יוטיוב ויוטיוב.

סמל אישי של המשתמש
Platinum

הודעה על ידי Platinum » 19 ינואר 2017, 11:26

מוסיף יוטיוב אחד (שיהיה מספר זוגי) ורוצה להוסיף גם שאין שום בעיה לאדות נוזלי בסיס עם ניקוטין (אפשר גם בלי) ללא תוספת של תמצית טעם.
לא זוכר ממי שמעתי את זה בזמנו, אבל ניסיתי בעצמי בעקבות מה ששמעתי וזה היה סבבה לגמרי גם בלי טעם - למרות שזה יותר מעניין בפה עם הטעם.

תמונה

פרסם תגובה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד