אידוי ואני

הצלחתם להפסיק לעשן באמצעות סיגריה אלקטרונית? שתפו אותנו בהצלחה שלכם. אין לנו ספק שהסיפורים שלכם יוכלו לעזור ולשפר את איכות החיים של רבים אחרים.
סמל אישי של המשתמש
Eldorado82

אידוי ואני

הודעה על ידי Eldorado82 » 23 דצמבר 2016, 00:22

אז ככה.... חשבתי שהגעתי כבר לרמה שאני אוכל להרשות לעצמי לכתוב כאן.
אני מעריך שהסיפור שלי יהיה קצת (הרבה ) שונה מרוב הסיפורים שרשומים כאן, אבל אני אנסה לפרט עד כמה שאפשר כדי שגם הקוראים שורות אלה לא יאבדו את קצה החוט.

אז ככה. אין לי ניסיון של 10-15 שנה בעיון, אצלי זה התחיל ( וכנראה נגמר ) בקצב הרבה יותר מהיר.
הכל התחיל לפני כ 4 שנים, שחיפשתי מלון יותר זול מאילת שבה אני מתגורר ועובד. חיפשתי משהו לקיץ, ועיני נפלו על מלון הילטון בטאבה, שזה מאחורי מחסום טאבה באילת, מרחק של כ 20 דקות בהליכה ממקום שבו אני גר
מפה לשם, מצרים ידועים בכמה דברים, אירוח ברמה מאוד גבוהה, ו מפעל לייצור נרגילות בשם חליל מאמון, שזה לפי דעתי מפעל אחרון בעולם שהכל, ממש הכל מיוצר בעבודת יד, מהיציקה של גוף הנרגילה עד עטיפה של הצינור. נרגילות של חליל מאמון נחשבים ל "רולס רויס" של עולם הנרגילות.
בכל מלון במצריים או ירדן שמכבד את עצמו, יש לו בר עם נרגילות, עם פחמים אמיתיים של עץ לימון ולא הז*ל שנמכר פה, וטבקים מקומיים שעוד הפעם עולים בהרבה באיכותם על פני מה שיש בארץ.אז כבר באותו חופש הגעתי לזה שעישנתי נרגילה כל ערב, וכשחזרתי לארץ... ז"א חציתי את המעבר ברגל חזרה לאילת התחלתי להרגיש את ה CRAVING ללשבת, להוציא עשן והכל\

אחרי כשבוע קניתי נרגילה ראשונה שלי, נרגילה סינית מגעילה ביותר, אשר לא הייתה עובדת כמו שצריך ( כאן צריך לציין שזה מזכיר לי את הצורה שהרבה חבר'ה כותבים פה, מהגועל מסיגריה אלקטרונית ראשונה עקב רמה נמוכה של סיגריה\שימוש לא נכון ) :D
אחרי חודש של ניסיון לתקן\לשפר את מה שהיה קיים ראיתי שפתאום באילת התחילו למכור חליל מאמון! לא מאמין למזל שלי רצתי וקניתי נרגילה בכ400 ש"ח ופתאום זה ענה לי על הציפיות מבחינת אטמים, טעם וכמות עשן....
וזהו,התחלתי לעשן אותה כל יום. אני מתכוון כל יום. עשיתי לעצמי הרגל אחרי יום עבודה קשה, לשבת בחוץ שעה שעה וחצי ולהוציא עשן......
טעמתי אינספור טבקים, הטופ כנראה שעשיתי זה להביא טבק ממצריים בפעם הבאה כשהלכתי לשם, על פי כל הסיכונים הבאתי.

אחרי 3 שנים של עישון יומיומי והחלפה, בדרך של הנרגילה לדגם יותר מתקדם של חליל מאמון התחלתי לחפש כמות יותר גדולה של עשן. קניתי גליצרין בבית נרקחת והתחלתי להוסיף לראש שהייתי מכין. זה כן שיפר במעט את כמות העשן אבל עם זה באה משהו שכנראה היווה את אבן היסוד בזה שהתחלת "להסתכל החוצה "- עם השיפור בכמות העשן באה חניקה וצריבה בגרון.
זה, בנוסף שהתחלתי להרגיש ממש משגעיל עם עצמי, הייתי הולך לחדר כושר ולא שורד שם, אחרי ריצה קטנה כבר הייתי מתנשף כמו קטר במרוצה כמה חודשים אחרונים כבר הייתי מסתכל על נרגילה והייתי חושב לעצמי- שמע זה לא מה שאני מחפש וכנראה לא מה שצריך- חוץ מהפן הכספי- קילו טבק עלה 200 שח זה היה מספיק לי ל3-4 שבועת . בנוסף גחלים והכל.. פשוט אחרי כל יום עבודה- לא משנה אם הייתי מסיים ב 1600 או ב 0000 הייתי מעשן איזה ראש או שתיים. *כל* יום

לפני כחודש נתקלתי באיזה תייר שהיה הולך לו ליד המלון ופשוט מוציא עננים.... שאלתי ממנו- חיכינו לאוטובוס ביחד- ומשם הדרך ל VAPING קצרצרה ביותר, נתן לי כמה שאכטות לנסות- ו....וואו... זה הרבה יותר חזק מנרגילה בקטע של עננים..ומסתבר שיותר בריא לטווח ארוך. אז פשוט באתי הביתה, הסתכלתי על הנרגילה ואמרתי.. זהו חלאס.
מכירים את המצב שטיפה כזה מגרדים את קצה הקרחון ופתאום עולם שלם מתפוצץ לכם בפנים במיוחד בדברים באינטרנט?
אז זה מה שקרה לי, התחלתי פשוט לספוג את המידע כמו ספוג. VW TC MECHMOD CLOUDCHASING ועוד עשרות של מושגים ודברים שנפלו עליי, קראתי מלא אתרים באנגלית וברוסית בנושא. לקח לי הרבה זמן למצוא את אמצע הזהב, אבל כמו שאמרתי בחלק אחר של הפורום נסגרתי על KANGERTECH SUBOX MINI STARTER KIT
כן, כן, עוד לא התחלתי להשתמש בו, מסיבה אחת פשוטה- בחו"ל הכל הרבה יותר זול. אני עוד מעט נוסע לבלארוס ואקנה את הרוב שם, חלק אזמין מאיביי או עליאקספר.
מאמין שאחרי חודש- חודשיים של איוד נוזלים מוכנים אני אגיע להרבה עצמית של הנוזלים,אבל מה שבאמת מעניין אותי זה בנייה של סלילים - - הייתי חשמלאי מטוסים בשירות ולמדתי חשמל בב"ס טכני של חיל האוויר. סופסוף יש אפשרות ליישם את מה שלמדתי :lol:

לסיכום , כרגע, אני לא מעשן נרגילה שבוע- במצב שבו הייתי מעשן זה באמת הישג. היום זרקתי את כל הפחמים שהיו לי, כל ראשי נרגילה שהשתמשתי בהן... אז כן, בשבילי זה די MILESTONE לכיוון האיוד.

אז התחלתי לעשות את המעבר, אני מאמין שאני אמשיך אותו, אין לי עדיין משיכה לחזור לנרגילה. בכל אופן, אין לי את ה קרייבינג שהייתי מצפה שיהיה לי. כרגע בכל אופן
מקווה שנהנתם מהסיפור - כרגע מנסה לשכנע את החבר שלי שהוא גם, מחובר לנרגילה, יותר זמן ממני אפילו.. אולי גם אצליח, מי יודע...

אז אם אתם קוראים את השורה הזאת אני מאמין שלא היה לכם משעמם.....
!!VAPE ON
]

סמל אישי של המשתמש
nightshard

Re: אידוי ואני

הודעה על ידי nightshard » 23 דצמבר 2016, 16:04

ברוך הבא לפורום :)
בדרך כלל אין לי כוחות ל wall of text אבל את הסיפור שלך קראתי בכיף ונהניתי.

אם אני מבין נכון אז עוד לא קנית Subox אז בוא תן לי לעצור אותך לפני שהתחלת ולכוון אותך לכיוון אחר.
ה Subox וה Subtank שהגיע עליו הם בני כמה שנים ומיושנים (כן באידוי כמה שנים זה מיושן) חלש ובעל ביצועים בינוניים ומטה.
הSubtank מכיל גם ראש לבניה עצמית אבל הוא קטנצ'יק פשוט בדיחה.

מכיוון שאתה מחפש ציוד וביצועים רציניים ומראה נכונות לבנות אז מה שאתה צריך זה או RTA שהוא טנק לבניה עצמית או RDA שהוא דריפר.

לגבי טנקים אני יכול להמליץ על כמה:
Steamcrave Aronamizer Supreme הוא הטנק האהוב עלי למרות שאני לא ממש משתמש בו לאחרונה כי אני משתמש בעיקר ב RDAs הוא מצויין לטעם וגם לאדים לא רעים בכלל.
Ijoy Limitless RDTA Classic הוא טנק מצויין לאדים וטעם.
Geekvape Griffin 25 plus הוא גם מעולה.
https://www.youtube.com/watch?v=LWHizJHbiow
https://m.youtube.com/watch?v=Tos09LVblQE
https://m.youtube.com/watch?v=0d9oJKVqASI

אף אבל אף טנק לא משתווה בכמות האדים (וגם בטעם אם הוא בנוי נכון) ל RDA טוב.
Goon של 528 custom vapes הוא RDA באד נחשב ונפוץ והוא מעולה, הוא אמריקאי ויקר יחסית אבל אפשר לקנות קלון שלו בזול.
Cthulhu Shuriken 24 הוא הקניה האחרונה שלי והוא כמו ה Goon רק עם שיפורים והוא גם מעולה ויותר זול.
Wotofo Troll V2 25 הוא פשוט מפלצת לאדים וגם אפשר להגיע איתו לטעם לא רע בכלל.
Kennedy 24/25 הוא גם אחלה.
https://m.youtube.com/watch?v=-fwmxm0C4jU
https://m.youtube.com/watch?v=k_35vH34PSI
https://m.youtube.com/watch?v=qTePPqApNqA

לגבי מוד אתה צריך משהוא חזק ואני ממליץ על SMOK Alien בתור התחלה שהוא מאוד נפוץ ונחשב כרגע ונותן יופי של עבודה ובאותה הזדמנות תסתכל על המודים האחרים שיש ל SMOK הם אחלה
http://www.smoktech.com
בעתיד תוכל להתקדם ל Serial או Parallel mech box או למודים אלקטרוניים יותר מתקדמים.

לגבי בניות צריך להתחיל בבניות פשוטות ולהתקדם משם ויש הרבה לאן להתקדם.
המטרה שלך לבנות קלפטונים (או לקנות אותם) כי סלילים פשוטים פשוטים פשוט לא עושים את העבודה ב RDAs במיוחד, צריך קלפטונים מאסיביים ומורכבים.
סלילים פשוטים אבל מאסיביים אמנם יתנו באדים אבל לא יתנו טעם כמו שצריך.
יש פה אימפלמנטציה של חשמל ברמה הבסיסית ביותר שלו, אני מניח שלא צריך להסביר לך על חוק אום :) במיוחד אם אתה משתמש במוד מכני.

הנה הערוץ של Squidoode אחד הבונים המומחים ממש אומן, לא מצפה שתגיע לרמה כזאת אבל סתם בשביל להראות לאן אפשר להגיע
https://m.youtube.com/channel/UCmxeyMcRET7s3I3TLKRsc0Q

לפני שאתה קונה סוללות אני מציע שתקרא את המדריך הזה שלי
viewtopic.php?f=5&t=3051

לגבי נוזלים בתור משתמש נרגילה ולא סיגריות אתה לא ממש צריך הרבה ניקוטין, מציע ללכת על נוזל ללא ניקוטין או עם רמה נמוכה כמו 3 מ"ג (גג 6).
שימוש בציוד רציני עם ניקוטין גבוה זה פשוט עינוי.
נוזל עם יחס VG גבוה של לפחות 70٪
מה שהצעתי פה הוא רק קצה הקרחון יש אין סוף אפשרויות אחרות.

סמל אישי של המשתמש
Eldorado82

הודעה על ידי Eldorado82 » 23 דצמבר 2016, 17:18

תודה, אני מעריך את זה
בהתחלה אני אנסה את subox ונתקדם משם....
!!VAPE ON
]

סמל אישי של המשתמש
Platinum

הודעה על ידי Platinum » 23 דצמבר 2016, 18:29

סיפור מעניין, אני רגיל לשמוע על סיפורים של מעשני סיגריות דווקא וזה בהחלט שינוי מרענן להציץ לעולם הנרגילות.
אני מאוד מסכים עם נייט לגבי הצורך בניקוטין נמוך וגם לגבי הציוד המתאים.
אל תפספס את ההמלצה לשימוש בנוזל עם אחוז VG גבוה - זה אחד הדברים העיקרים שמשפיעים על כמות האדים.
If you're going through hell, keep going. - Winston Churchill
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Eldorado82

הודעה על ידי Eldorado82 » 24 דצמבר 2016, 00:41

כן, ידוע לי היטב תפקיד של גליצרין בהפקת אדים... מתכוון לחפש נוזלים עם vg כמה שיותר גבוהה.. בניית סלילים- ובכן, חשמלאי כמה שנים מטובות בצבא.. אז,חוק אוהם יותר מדי קרוב לי 8-)
!!VAPE ON
]

Subbie

הודעה על ידי Subbie » 25 דצמבר 2016, 03:32

גם אני קראתי את הסיפור שלך, כל הכבוד :thumbup: תתפלא אבל יש הרבה חברה שעוברים מנרגילה לסיג"א :thumbup:

תתכונן לחפירה חח:

לפי דעתי אם תתחיל מסבטנק אתה תתבאס. די בטוח שכל מה שראית על הסטארטר קיט הזה אתה ראית משנים שעברו (לצורך המחשה- שנה בעולם האידוי שווה ל5 שנים בעולם הסמארטפונים) בזמן שהוא היה להיט(תשים לב לתאריכים של הסרטונים/כתבות), הזמנים התחלפו ולדעתי הוא לא יענה על הצרכים שלך לדמות נרגילה/להוציא הרבה אדים, במיוחד בהשוואה למה שקיים עכשיו בשוק במחירים זולים מאוד...
בהמשך להמלצה של ניישארד על ה-RTA אני חייב לחזק את ה-limitless, זה חיית ביצועים וממש נוח לבנות עליו סלילים מטורפים(מנסיוני, יותר קל מהארוממייזר הישן והטוב). אישית הפסקתי להתחבר לדריפרים כי אין לי כוח לטפטף נוזל כל כמה שאכטות, הדריפרים שהייתי משתמש בהם כבר ישנים לגמרי ולכן לא אוכל להמליץ לך על משהו טוב(כמו שנאמר, עולם האידוי טס קדימה והציוד מתחדש במהירות מטורפת)

אם אתה בכל מקרה מתעקש ללכת על הסאבבוקס תיגש אליו עם ראש פתוח, ואם תהיה לך חוויה מאכזבת תדע שזה הציוד הספציפי שהבאת ולא האידוי בכללי ;)

ממליץ לך לא לעלות מעבר ל-6 מ"ג ניקוטין ולהתחיל מללא ניקוטין בכלל או מ3 מ"ג.
קח בחשבון שאפילו שהכל זול טילים בבלארוס, ציוד הווייפינג יעלה לך שם בערך כמו בfasttech אז אתה לא ממש חוסך כאן.. מה שכן, נוזלי איוד טובים שיחסית יקרים בעולם יעלו לך ממש זול שם(סתם להשוואה חבר קנה מלא בקבוקי 30 מ"ל של Cosmic fog -כל בקבוקון ב30 שקל שיחסית לחברה הזאת זה גרושים.
המחירים של הנוזלים המוכנים שבהם אני משתמש נעים בסיבות ה60~100 שקל ל-100 מ"ל- הם מאוד טעימים לי ולכל מי שטעם אצלי לכן לדעתי האישית אין שום סיבה לשלם יותר על נוזלי "פרימיום" ושטויות כאלו מחירים מופקעים(2-4 שקל למ"ל 1 חחחח), תתנסה בכמה שיותר טעמים מכמה שיותר חברות(אחרי ביקורות טובות ובדיקה עליהם) כדאי שיהיה לך בסיס חזק לעתיד רקיחת הנוזלים שלך.

כמה טיפים קצרים, התחלתי להתעצל לרשום עוד חח...
*אל תקנה נוזלים מסינים.

ובשלב המתקדם יותר אחרי שתתנסה בהרבה נוזלים שונים ותחליט להכין נוזלים לבד:
**אל תשתמש בתמציות טעם רגילות מסופרים גם אם הן על בסיס PG, זה לא מיועד לאידוי לריאות, תקנה תמציות אך ורק מחברות מובילות מחו"ל (תחטט קצת בDIY של הפורום) כמה קאפלה, FA/TFA וכו, אני אישית אוהב את TFA.

שיהיה בהצלחה :thumbup:

סמל אישי של המשתמש
Eldorado82

הודעה על ידי Eldorado82 » 17 ינואר 2017, 14:31

אז... בוא נעגל לכמעת חודש....

התחושות שאחרי
- משיכה (קרייבינג ) לנרגילה- אין, נעלם כלא היה, אפילו אני מופתע מזה
- ניקוטין סופסוף עזב את הגוף- לא מתנשף כשעולה במדרגות לדוגמא, אחרי שאחזור לארץ נמשיך בריצות שהייתי עושה, יש לי תחושה שהפעם יהיה יותר קל לרוץ.
- נעלם ריח מגעיל שהיה דבוק לבגדים ולנשימה

אז בגדול וכנראה גם בקטן- זה עובד לא ב 100% אלא ב 1000%

לסיכום- ממליץ לכולם לא להסס, לא להקשיב לשטויות כמו בצקת בריאות וכאלה ולעבור לאידוי
!!VAPE ON
]

Subbie

הודעה על ידי Subbie » 17 ינואר 2017, 15:33

שמח בשבילך גבר :clap: :clap: :clap:

ד"א על איזה ציוד הלכת בסוף?

סמל אישי של המשתמש
Eldorado82

הודעה על ידי Eldorado82 » 17 ינואר 2017, 16:40

כרגע KANGERTECH TOPBOX 75W TC

בהמשך....נראה אבל כנראה זה יהיה מוד עם שני סוללות ואטומייזר יותר גדול וחזק.
השאלה לאן להתקדם..
!!VAPE ON
]

Subbie

הודעה על ידי Subbie » 17 ינואר 2017, 17:21

אתה יכול לנסות את ה Alien kit

פרסם תגובה