הצלחתי להפסיק לעשן...... מעז יצא מתוק

הצלחתם להפסיק לעשן באמצעות סיגריה אלקטרונית? שתפו אותנו בהצלחה שלכם. אין לנו ספק שהסיפורים שלכם יוכלו לעזור ולשפר את איכות החיים של רבים אחרים.
סמל אישי של המשתמש
Platinum

Re: הצלחתי להפסיק לעשן...... מעז יצא מתוק

הודעה על ידי Platinum » 28 נובמבר 2016, 13:41

הכוונה היא לאטומייזרים בהם הפתיל עשוי ss mesh ולא כותנה. האמת שזו נקודה מעניינת. אולי גם לך הכותנה מעט מציקה.
כדאי אולי לנסות ציוד עם פתילים קרמיים בנוסף לציוד הנוכחי שלך, אולי זה יעזור להשיג הקלה.
If you're going through hell, keep going. - Winston Churchill
תמונה

Seiko5

הודעה על ידי Seiko5 » 28 נובמבר 2016, 14:40

לפלטניום
אני משתמש בטנק של vaporesso, מדובר בראש קרמי מוכן , אבל אני חושב שרק הסליל הוא קרמי, והפתיל הוא מכותנה, דרך אגב אתמול קיבלתי משלוח של נוזלים לא חשוב ממי, לאחד מהם שאמור להיות בטעם אבטיח יש ריח מוזר שדומה לאצטון, האם מדובר רק בריח לא תקין, או שלא כדאי להשתמש בנוזל
תמונה

סמל אישי של המשתמש
nightshard

הודעה על ידי nightshard » 28 נובמבר 2016, 15:29

אם זה ראש קרמי אז הסליל הוא מקנטל (או ממתכות אחרות במקרה של ראש TC) והפתיל הוא מקרמיקה ספוגית ומוקף בשכבה דקה של כותנה ע"מ למנוע נזילות.

סמל אישי של המשתמש
Platinum

הודעה על ידי Platinum » 28 נובמבר 2016, 16:25

ה Ccell של ואפורוסו הוא אכן פתיל קרמי שעוטף את סליל האטומייזר מבחוץ ולא עובר במרכזו.
יש טנקים אחרים בהם סליל האטומייזר עטוף כותנה וזו האחרונה, מוקפת בפתיל קרמי.
בכל אופן, נראה שכותנה היא לא הבעיה במקרה שלך.

לגבי הנוזל,
כתבו פה לאחרונה שיש תמציות על בסיס אלכוהול כמדומני, אולי זה הגורם לריח.
אני חושב שולדה ידע לתת תשובה טובה ממני.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
amitkey9

הודעה על ידי amitkey9 » 28 נובמבר 2016, 17:29

לא מדבר קרמית... אז לא יכול לעזור לך עם זה,
לגבי הנוזל תנסה לתת לו להתיישן קצת ולנשום (לנער טוב ולהשאיר פתוח בחלל נקי קר חשוך ויבש), למשך כמה ימים,
כל יום לתת ניעור טוב, אם הריח לא משתפר תוך כמה ימים... לא הייתי מנסה אותו!

סמל אישי של המשתמש
vlada
יצירת קשר:

הודעה על ידי vlada » 28 נובמבר 2016, 20:08

אבטיח לא אמור להריח כמו אציטון אלא כמו אבטיח גבר. אם הוא לא מריח טוב אז הוא גם לא יהיה טעים ואז נשאלת השאלה למה לאדות אותו? ואני לא ניכנס פה לפאן הבריאותי בכלל :silent: אני לא היתי מאדה את זה

ראשים קרמיים אם זה רק סליל וקרמיקה זה אולי יכול לשנות אבל אם יש שם צמר גפן ולא משנה באיזה תצורה, יש שם סיבים שמגיעים לראות
שוב, זה לא מסוכן לבריאות. אנחנו ביום יום נושמים המון סיבים טבעיים ואחרים והריאות שלנו יודעות לפלוט אותן החוצה (למשל ע"י ליחה ושיעול קל) אבל כשהחשיפה היא לכמות די גדולה. זה בהחלט יכול להציק ובמיקרים כמו אצלי, ממש לגרום להרגשה של חוסר אויר, קשיי נשימה וכו'

לגבי המאש, אני יודע סייקו5 שזה לא בשבילך. דברי כוונו למאיר שלאחרונה אחרי שנים של שימוש במאש עבר להשתמש בראשים עם צמר גפן
אבל לכל מי שמעונין אני בהחלט ממליץ לפחות לנסות טנקים שעובדים עם מאש גם בגלל הנקיון שבאדים שהם יוצרים גם בגלל הטעם הצלול והנהדר וגם כי אפשר להחזיק עם ראש כזה כמה חודשים אפילו חצי שנה בין בניה לבניה ואין צורך בהתעסקות בלתי פוסקת עם האלקטרונית, ראשים, בניות וכו' אבל מזהיר מראש בניה עם מאש דורשת המון ידע וסבלנות זה בהחלט לא משהו שעושים ב5 דקות
e-juice.co.il נוזלים מבית טוב, כי על בריאות לא מתפשרים!
ועכשיו גם הנחה מיוחדת לחברי הפורום על כל הנוזלים באתר
( קוד קופון: ecf.co.il )

Seiko5

הודעה על ידי Seiko5 » 29 נובמבר 2016, 11:47

לולאדה שלום
אין לי שום כוונה לבנות ראשי מאש (ידיים שמאליות) אבל סליל שאפשר חצי שנה לאייד בו בלי להחליף נשמע לי מעניין מאוד, האם יש ראשי מאש מוכנים שאפשר לרכוש , במקום כל שבועיים להחליף?
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Platinum

הודעה על ידי Platinum » 29 נובמבר 2016, 13:56

למיטב ידיעתי, אין ראשי אטומייזר מוכנים עם ss mesh. השימוש בפתילי ss mesh שמור לחובבי ה"עשה זאת בעצמך".
לדעתי זה לא מסובך בכלל לבנות פתילי ss mesh. אתה יכול לראות סרטון הדגמה שעשיתי ולהחליט בעצמך.

תמונה

פרסם תגובה