הצלחתי להפסיק לעשן...... מעז יצא מתוק

הצלחתם להפסיק לעשן באמצעות סיגריה אלקטרונית? שתפו אותנו בהצלחה שלכם. אין לנו ספק שהסיפורים שלכם יוכלו לעזור ולשפר את איכות החיים של רבים אחרים.
Seiko5

Re: הצלחתי להפסיק לעשן...... מעז יצא מתוק

הודעה על ידי Seiko5 » 05 ספטמבר 2016, 20:29

התמונה היא מ aliexpress ושם המוכר הוא
Heaven gift ecig, יש לציין שהיו לי כמה תקלות עם האפליקציה של heaven gift בזמן האחרון, ניסיתי לבצע הזמנה, והוא נתן לי הודעת שגיאה כל פעם שניסיתי לשלם, בכל מקרה אני לא אוהב במיוחד את שיטת הקופונים וההנחות, סתם בלבול מוח, תן לי מחיר טוב על ההתחלה, בלי כל מיני הנחות, וזיכויים מקנייה קודמת.
אני מעדיף אתר שמציע מחירים טובים ושירות טוב, זה לא חייב להיות הכי זול, אבל לא הפרש מהותי, כדי שאוכל לרכוש בלי תחושה שעבדו עלי, ובלי להשוות מחירים כל הזמן

את האמת אני עדיין בשלב ההתלהבות ואני מניח שזה יעבור לי בהמשך, אבל נחמד לי בכל פעם שאני נכנס לאתר לראות בבאנר את כמות הסיגריות והכסף שחסכתי מעצמי, זה בסה"כ שבוע אבל הכמויות והסכומים מצטברים.

המבחן האמיתי שלי הוא הטיול בחודש הבא, אני נוסע לתאילנד בתחילת אוקטובר ל 3 שבועות, ואני אנסה להיצמד למאייד (אני אקח איתי שניים ליתר ביטחון), אם אעבור בשלום את התקופה של הטיול, אז אני מסודר
תמונה

Subbie

הודעה על ידי Subbie » 05 ספטמבר 2016, 23:02

מבין אותך ב100 אחוז גבר...
האתר שאני מזמין ממנו הכי הרבה הוא
Fasttech.com, שם כל מה שרדון authentic הוא באמת מקורי
המחירים שם ב955 אחוז מהמקרים הכי זולים ויש עם מי לדבר במידה ונתקלת בבעיה כלשהי(צ׳אט מיידי עם נציג / מערכת טיקטים)

תחזיק מעמד בתאילנד ותהנה מלא :thumbup: :thumbup:

סמל אישי של המשתמש
vlada
יצירת קשר:

הודעה על ידי vlada » 08 ספטמבר 2016, 13:28

חד משמעית לא מעשן הקשר היחיד שיש בין עישון לאידוי זה שבשניהם אתה צורך ניקוטין אבל גם בעגבניה ובחציל יש ניקוטין וכמו שאתה לא הנשאלתה על זה אין גם צורך לענות על אידוי אתה יכול להוסיף שאתה מאדה עם בה לך אבל מעשן ממש ממש לא
e-juice.co.il נוזלים מבית טוב, כי על בריאות לא מתפשרים!
ועכשיו גם הנחה מיוחדת לחברי הפורום על כל הנוזלים באתר
( קוד קופון: ecf.co.il )

Seiko5

הודעה על ידי Seiko5 » 20 נובמבר 2016, 21:46

היום קיבלתי דואר אלקטרוני מהמנהל, לא מדובר בהודעה אישית אלה בתפוצה כללית, בהודעה נאמר שיש עובדים שמתלוננים על כך שיש אנשים שמעשנים בחדר והעשן עובר דרך תעלות המיזוג גם לחדרים אחרים, כמו כן חל איסור על נעילת החדר בשעות העבודה, המשמעות שמתי שהאנשים מעשנים הם נועלים את החדר כדי שלא יתפסו אותם..

פעם הודעה כזו הייתה מחרידה אותי כי כמו כל מעשן מידי פעם בשעות שהייתי נשאר עד מאוחר וכמעט לא היו נשארים אנשים במשרד הייתי מנצל ההזדמנות לעשן בחדר. היום תודות לאידוי נשאר לי רק לרחם על המסכנים שתקועים עם הסיגריות, ולהרגיש תחושה של הקלה שכל ההודעות המעצבנות האלה כבר לא רלוונטיות עבורי.
בכל מקרה בלי שום קשר לנזק הכספי והבריאותי היום להיות מעשן זה מצב לא סימפטי בכלל, יש הרגשה שלאט לאט ההגבלות והאיסורים מחמירים והולכים.

בנתיים האידוי לא ממש מושך תשומת לב בגלל שמספר המאדים הוא עדיין קטן יחסית, אבל אני מאוד מקווה שלא ניכנס לקטגוריה של האיסורים והגבלות שחלות על המעשנים, אז אולי לא כדאי להמיר יותר מידי אנשים לאידוי וכדאי לנו להישאר בתפוצה מוגבלת כי אז לא נמשוך תשומת לב בלתי רצויה.....
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Platinum

הודעה על ידי Platinum » 20 נובמבר 2016, 23:06

ראשית, אני רוצה לברך אותך על ההתקדמות מיומיים לחודשיים, אחרי 40 שנות עישון - זה לא מובן מאליו :clap: :clap: :clap:

לגבי איסור העישון במקומות עבודה\סגורים, זהו איסור מוצדק בהחלט. באופן אישי, כיום, כשאני רואה מעשנים שיוצאים לפינות עישון או לרחוב לעשן.. אני קצת מרחם עליהם, זוכר את הימים שהייתי בנעליהם, והרעב לניקוטין היה מטריף אותי.
שניה לאחר מכן, אני מרגיש הקלה עצומה שאי אפשר לתאר על כך שכ"כ התרחקתי מהמקום הזה ונכון לכתיבת שורות אלה - מספר הסיגריות שהצלחתי למנוע מעצמי הוא כ45,000 (כ 2250 חפיסות).
מגיע לך להרגיש את ההקלה הזו, תעקוב אחרי המונה שלך ותפרגן לעצמך בהמון גאווה על כך שאתה כבר לא שם.

ההגבלות על מעשנים מחמירות בכל העולם ככל שגדלה המודעות של אנשים לנזקים של עישון פאסיבי. זה תירוץ נהדר לממשלות גם להגדיל מיסוי והכנסות.
זה נכון שאנחנו עדיין לא מושכים אלינו תשומת לב רבה, אבל הסיגריות האלקטרוניות ממשיכות לצבור פופלאריות בכל העולם ואם נרצה בכך או לא, זה ימשיך לחלחל גם אלינו ויהיו פה עוד המון מאדים, זו רק שאלה של זמן.

הפורום הזה נולד כתוצאה מדיון על סיגריות אלקטרוניות בפורום אחר בשנת 2012. קיבלתי שם כ"כ הרבה פניות ממעשנים שהיו נואשים להפסיק ולא יכלתי לעמוד בעומס ולענות ולעזור לכולם (כולם התעצלו לקרוא את הדיון הארוך שם שאלו את אותם שאלות).
עזרתי למאות אנשים להפסיק לעשן, אולי אפילו ליותר באופן עקיף. רבים מהם הכרתי באופן אישי ולא לאחד ולא לשניים מהם יש משפחות עם ילדים בגילאים שונים.
עם כל אחד כזה שאנחנו מצליחים לעזור לו, אנחנו רואים רק אותו. אך ברוב המקרים, העזרה הזו יכולה להשפיע על כל המשפחה שלו לטובה. אי אפשר לעצור ולמנוע מאלה שרוצים להציל את עצמם את המידע הזה שיכול לעזור להם ולמשפחתם :thumbup:
If you're going through hell, keep going. - Winston Churchill
תמונה

Seiko5

הודעה על ידי Seiko5 » 27 נובמבר 2016, 07:45

מה שמטריד אותי, אני כמעט 3 חודשים לא מעשן, אבל עדיין מידי פעם אחרי שאני מצחצח שיניים בבוקר, אני חוטף התקף שיעול עם ליחה שמזכיר לי את תקופת העישון, חשבתי שלאחר שאני יעבור לאידוי תעלם התופעה.
מה גורם לכך? לכאורה נוזלי האידוי לא אמורים לגרום לגירוי של הגרון כמו עשן הסיגרייה
תמונה

אחלה

הודעה על ידי אחלה » 27 נובמבר 2016, 10:45

Seiko5 - אם יום אחד אתה לא מעשן וגם לא מאדה (אולי תנסה עם מדבקות ניקוטין) אתה מקבל את הליחה?

סמל אישי של המשתמש
Platinum

הודעה על ידי Platinum » 27 נובמבר 2016, 12:01

Seiko5 כתב:מה שמטריד אותי, אני כמעט 3 חודשים לא מעשן, אבל עדיין מידי פעם אחרי שאני מצחצח שיניים בבוקר, אני חוטף התקף שיעול עם ליחה שמזכיר לי את תקופת העישון, חשבתי שלאחר שאני יעבור לאידוי תעלם התופעה.
מה גורם לכך? לכאורה נוזלי האידוי לא אמורים לגרום לגירוי של הגרון כמו עשן הסיגרייה
אם התופעה שאתה מדבר עליה נגרמה מעישון בלבד, אני מאמין שזה עניין של זמן עד שהיא תיעלם.
לגוף שלנו יש אמנם יכולות ניקוי והתחדשות מופלאות אבל מופלאות ככל שיהיו. לוקח זמן עד שנזקים של שנות עישון רבות נעלמים במלואם.

מאידך, גם לי לאחרונה יש תופעה של ליחה מתגברת. אני חושב שגם לשינויי מזג האוויר יש השפעה.
If you're going through hell, keep going. - Winston Churchill
תמונה

סמל אישי של המשתמש
vlada
יצירת קשר:

הודעה על ידי vlada » 27 נובמבר 2016, 19:59

לי זה קורה כשאני משתמש בראשים שמכילים צמר גפן, בארך שבוע אחרי שאני מנסה ראשים כאלה מתחילה ליחה ואפילו צפצופים קלים, כשאני חוזר למאש תוך כמה ימים זה נעלם כלא היה.
e-juice.co.il נוזלים מבית טוב, כי על בריאות לא מתפשרים!
ועכשיו גם הנחה מיוחדת לחברי הפורום על כל הנוזלים באתר
( קוד קופון: ecf.co.il )

Seiko5

הודעה על ידי Seiko5 » 28 נובמבר 2016, 06:52

לא כל כך ברור לי מה זה אומר ראשי מאש, אבל אם זה קשור לבנייה עצמית זה לא רלוונטי עבורי, אני בשלב זה מסתפק בראשים מוכנים
תמונה

פרסם תגובה