חודש ללא סיגריות-חודש הכי נקי בחיי

הצלחתם להפסיק לעשן באמצעות סיגריה אלקטרונית? שתפו אותנו בהצלחה שלכם. אין לנו ספק שהסיפורים שלכם יוכלו לעזור ולשפר את איכות החיים של רבים אחרים.
פרסם תגובה
Russianhero

חודש ללא סיגריות-חודש הכי נקי בחיי

הודעה על ידי Russianhero » 01 מרץ 2015, 16:38

התחלתי לעשן מגיל צעיר וזה רק החמיר בצבא והגיע ל2 קופסאות כאמל,
כמו כל מעשן עברתי את שלב השכנוע העצמי שסיגריות זה לא כזה גרוע או שאני יכול לשלוט בזה,ניסיתי להפסיק ולהפחית אבל אחרי שנירשמתי ללימודים חזרתי פשוט לאותם כמויות וכל פעם שניסיתי להפחית נתקפתי בעצבים (וזה לא נעים לשבת ליד מישהו ולהתעצבן על זה שהוא מפהק !).
התחלתי לברר על אלטרנטיבות והגעתי לפורום הזה ,התחלתי לקרא את כל ההודעות כדיי ללמוד על הנושא כמה שיותר וקניתי לעצמי ציוד די סביר (אחרי שבפעם הראשונה עשיתי רכישה אימפולסיבית לציוד סיני נוראי).
בחודש הזה ללא עישון ,לא הרגשתי לרגע אחד שהיתי צריך להדליק סיגריה,חזרתי לרוץ ועם הספורט גם סיבולת הלב-ריאה שלי חזרה ובחודש הזה חזרתי ל6 ק"מ בלי מאמץ. בהתחלה חוויתי קצת תופעות לואי ,לא משהו מורגש מידי אבל שמתי לב שאני מאדה המון מיץ (בסביבות ה6-8 מ"ל ליום) משהו שירד ל3 מ"ל בקבוע עם המיצים של ולדה על 6 מ"ג +כמה מיצים על 0 מ"ג שאני מאדה רק בשביל הטעם.
המסר שלי לאנשים שיעברו יום אחד על הפורום ,סקפטים אשר יהיו , אני הוכחה לכך שאם מישהו רוצה להחליף את הפיקסציה הנוראית הזאת של הסיגריות,מבלי לחוות את כל התופעות לואי של האכילה/עצבים יכול לעשות את זה בקלות - עם הטכנולוגיה המתפתחת של היום יש ציוד שמותאם לכל אדם + מבחר מיצים שיתאים לכל צורך החל ממיצי "קינוח" שנהדרים לאחרי הארוחה ואפילו מיצים שלא בא לך לשחרר מהם כי הם פשוט טעימים מידי ( ה adv שלי ) .
חודש אומנם נופל בהגדרה של תקופה קצרה ( יחסית למה ? ) ,אבל בקצב ההתקדמות הזה,אני מרגיש שבקרוב אתחיל רק עם 3-0 מ"ג .

החלק הכלכלי כאן הוא עוד יותר מדהים,אחרי ש"מבזבזים" על ציוד איכותי,מוצאים את המיצים שאוהבים , לבנות סלילים זה כבר עניין של 5 דקות מקסימום ,כל מה שנופל תחת ההגדרה של שימוש יומי סטנדרטי יכול להסתכם בהרבה פחות מ-100 שקלים לחודש.

אני שמח שהורדתי את ההרגל המגונה הזה מעצמי ומקווה שאחרים יוכלו להשתמש בכלי האלקטרוני המדהים הזה כדיי להגיע לאותם תוצאות ! :thumbup:

סמל אישי של המשתמש
Panda

Re: חודש ללא סיגריות-חודש הכי נקי בחיי

הודעה על ידי Panda » 01 מרץ 2015, 16:49

כל הכבוד.
לפי ההתלהבות שלך נראה שכבר לא תחזור יותר לסיגריות. כבר אין למה לספור זמן, אולי תעשה באנר כמו שיש בחתימה בשביל שיספור בשבילך.
ונתת המלצות טובות למתחילים :thumbup:
בהצלחה בהמשך.
...

סמל אישי של המשתמש
vlada
יצירת קשר:

הודעה על ידי vlada » 01 מרץ 2015, 18:28

כל הכבוד על המהירות כבר אחרי חודש לרדת ל6 מ"ג זה בהחלט ממש ממש מהר
מקווה שתחזיק מעמד גם בהמשך ללא קושי :clap:
e-juice.co.il נוזלים מבית טוב, כי על בריאות לא מתפשרים!
ועכשיו גם הנחה מיוחדת לחברי הפורום על כל הנוזלים באתר
( קוד קופון: ecf.co.il )

סמל אישי של המשתמש
Platinum

הודעה על ידי Platinum » 01 מרץ 2015, 22:02

כיף לקרוא. כל הכבוד על ההשקעה בלימוד, על ההתמדה והנחישות להפסיק לעשן. מאחל לך הרבה שנים נקיות כאלה והמון בריאות :thumbup:
If you're going through hell, keep going. - Winston Churchill
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Yoeliko

הודעה על ידי Yoeliko » 08 מרץ 2015, 20:37

כל הכבוד...מה שהכי כיף לדעתי בכל הנושא הזה של הסיגריות האלקטרוניות הוא נושא ה-DIY...
ברגע שהתחלת - אין דרך חזרה. הנוזלים הכי טובים שטעמתי נוצרו על ידי...ואם כבר חיסכון - זה ה-חיסכון.
כיף להיגמל מעישון וככל שמתמידים עם הסיגריה האלקטרונית ממש מתאהבים בה ואני מוצא את עצמי שואל - "איך אנשים מסוגלים לעשן את הרעל המסריח הזה"?? (הכוונה לסיגריות).
הבעיה של רוב האנשים היא שהם רוצים משהו שהוא אינסטאנט כדי שיפתור להם את הבעיה ולא מוכנים לעשות תחקיר ולחפש את שביל הזהב שבו רובנו עברנו ולכן אנחנו מרוצים, נהנים ומתמידים בו !
אישית אני מקבל הרבה יותר סיפוק מכל שאיפה באלקטרונית מאשר בסיגריה.

פרסם תגובה