לא יאומן כי פאקינג יסופר ועוד איך יסופר

הצלחתם להפסיק לעשן באמצעות סיגריה אלקטרונית? שתפו אותנו בהצלחה שלכם. אין לנו ספק שהסיפורים שלכם יוכלו לעזור ולשפר את איכות החיים של רבים אחרים.
פרסם תגובה
shir1976

לא יאומן כי פאקינג יסופר ועוד איך יסופר

הודעה על ידי shir1976 » 12 אוגוסט 2018, 20:20

תקשיבו...לא אבל באמת. לא הייתה סקפטית גדולה ממני בכל הנוגע להפסקת עישון בעזרת האלקטרונית.

המצב הוא כזה, אני אוהבת לעשן נקודה. כלומר..אהבתי לעשן. אולי זה טיפשי ותמים לומר, אבל לא סבלתי מהסיגריות. לא התקשיתי לנשום, לא צפצפתי ולא היו לי בעיות כמו ליחה (איכס) וכד'. הסיגריה הייתה חברה טובה. מנחמת בעת צרה, שותפה לתקווה לשמחה לבילוי להכל. קחו ממני הכל..כולל אוכל אך נא לא לגעת בסיגריות תודה. סיגריה ונס קפה זו הדיאטה שלי.

עד שיום אחד בעלי החדש והנודניק הגיע מאמריקה עם סיגריה אלקטרונית. ניסיתי. לא עבד. שטויות. אך הבן אדם לא אפשר לי להמשיך את מערכת היחסים האוהבת שלי עם הסיגריה בשקט והמשיך לנדנד.
נכנסתי לפורום הזה! כן הזה! והתחלתי לקרוא, להתעניין לשאול. קניתי סיגרה אלקטרונית והחלטתי לתת לה צ'אנס אמיתי. שלושה ימים ראשונים קצת עצבים אבל לא נורא. ולאט לאט אני שמה לב שמרפסת הבית נטושה. המאפרה לא מתמלאת.

קמה בלילה מחלום מטריד - אלקטרונית
בבוקר עם הקפה- אלקטרונית
בית קפה עם חברות- אלקטרונית

חבילת הטבק שלי נותרה מלאה!
יוצאת מהבית לבילוי וכבר לא לוקחת את ערכת הגלגול "ליתר ביטחון" כאילו...למה?

ממש לפני דקות יצאתי למרפסת והדלקתי סיגריה רגילה - א י כ ס ה. נכנסתי חזרה לסלון הממוזג שלי, הכנתי כוס קפה, שאכטה טובה מהאלקטרונית הלא מי יודע מה מתוחכמת שלי, ואמרתי...אני חייבת לאנשים פה תודה!
שלושה שבועות. קלי קלוטו. אין דיכאון, אין עצבים ואין מחשבות כמו : למה כולם מעשנים חוץ ממני?
ואגב ..יש לי תשובה לזה
they dont know better.
yet

זו לא פעם ראשונה שאני מפסיקה. אבל זו פעם ראשונה שאני לא מדוכאת מזה. תודה!

בנוסף זכיתי למצווה ענקית. הצגתי את האלקטרונית לאחותי המעשנת הכבדה חסרת התקנה שמזמן ויתרנו על לדבר איתה על הפסקה.. וזה כבר נס גלוי. זה לפוסט אחר. בקצרה..הפסיקה לעשן על המקום. 35 שנות עישון שלה הגיעו לקיצם. פעם ראשונה בחייה שהיא בכלל מנסה.
אם הייתם אומרים שהרגע נחתם הסכם שלום עם הפלסטינאים הייתי מאמינה יותר.

אני עדיין בשוק ממני. מפחדת לצאת בהצהרות. אך העובדה בעינה עומדת.
איני מעשנת שלושה שבועות!

vlada
יצירת קשר:

Re: לא יאומן כי פאקינג יסופר ועוד איך יסופר

הודעה על ידי vlada » 13 אוגוסט 2018, 14:40

היי שיר
ממש כייף לקרוא את זה
העלת לי חיוך (זה לא קורה הרבה) ניזכר איך הרגשתי בדיוק ככה לפני 5 שנים כשאני הפסקתי לעשן ולא האמנתי שזה בכלל אפשרי

סמל אישי של המשתמש
Platinum

הודעה על ידי Platinum » 13 אוגוסט 2018, 20:00

ברכות על הפסקת העישון המוצלחת, אני הכי אוהב את ההודעות מסוג זה שמצהירים על סקפטיות ראשונית שפשוט התפוגגה לחלוטין. אני חושב שברור לך כבר כמה בריאות הרווחת עם הפסקת העישון הזו. ואפילו זכית לגמול את אחותך מה שעוד יותר יטע בך ביטחון.

אגב, ברגע שעברת את השבוע הראשון, כבר אין לך מה לדאוג. והסיגריה שניסית לעשן ולא הצלחת היא ההוכחה הכי טובה לכך.
כדי שתהיי רגועה, אחזור כאן על המנטרה שלנו שאומרת "תמיד להחזיק בבית ציוד רזרבי". כך תהיי רגועה שגם אם חלילה פתאום צצה בעיה או תקלה, תמיד יש לך ציוד ונוזלים רזרביים בבית ואת לא צריכה לכסוס ציפורניים בדאגה.

החתימות עם מונה הסיגריות שלא עישנתי כבר לא מדוייק, אני לא מעשן כבר כ 6 שנים בזכות האלקטרונית, בקרוב אצלך :thumbup:
If you're going through hell, keep going. - Winston Churchill

נא לא לשלוח אלי שאלות פרטיות בנושא האידוי. מקומן של שאלות אלה הוא בדיונים
תמונה

shir1976

הודעה על ידי shir1976 » 15 אוגוסט 2018, 00:02

תודה תודה חברים.
די חייבת לכם את התודה והרבה קרדיט על המעבר לאלקטרונית. לא שאני מומחית. אבל נידבתם ידע בנדיבות ובסבלנות כך שעזרתם לי להגיע לישורת הראשונה לפחות. וזה המון.
כמה סבלנות ולדה..אלוהים.

אגב אני נתקלת בתגובות מעניינות. בעיקר ממעשנים שמגלים עניין לא קטן במקל השחור המעשן שלי. אחרי ה"שמעתי שזה לא בריא" המוכר יש שאלות. אני תמיד מציעה שאכטה.

בא לי שלא יהיו יותר סיגריות בנמצא. :)

סמל אישי של המשתמש
Platinum

הודעה על ידי Platinum » 15 אוגוסט 2018, 14:06

את תיתקלי בעוד המון תגובות שליליות וסיפורי אלף לילה ולילה על נוזלים בריאות, בצקות, אישפוזים ועוד מרעין בישין. אנשים יהיו מוכנים להישבע לך שזה יותר מזיק מסיגריה רגילה.
לצערי, הציבור בארץ עבר שטיפת מח בנושא באמצעות שלל פרסומים (מוטעים ומוגזמים כמובן) כנגד הסיגריות האלקטרוניות.
הכי טוב זה לחייך ולהמשיך הלאה.
If you're going through hell, keep going. - Winston Churchill

נא לא לשלוח אלי שאלות פרטיות בנושא האידוי. מקומן של שאלות אלה הוא בדיונים
תמונה

T-vape

הודעה על ידי T-vape » 15 אוגוסט 2018, 22:33

עבודה יפה גברת!
איזה כיף זה להפסיק לעשן! העשן הזה שמלבד הנזק הבריאותי לריאות עצמם. עושה גם נזק לעור הפנים, לציפורנים לשיניים.
הריח המסריח שנדבק לבגדים. חוש הטעם והריח שהולך קצת לאיבוד.
באמת אנשים לא מודעים בכלל שיש תחליף ראוי.

והסטיגמות לגביי אידוי כל כך עמוקות.
עוד יצליחו לשנות את הסטיגמה שתימנים קמצנים אבל לא יצליחו לשנות את זה שאלקטרונית לא מזיקה כמו סיגריות.
על בסיס יומי נתקל במשפטים כמו "אתה באמת חושב שזה בריא יותר מסיגריות?" שנאמרים בגיחוח. כאילו הם עשו מחקר של 20 שנה בנושא. שאין להם מושג אפילו מה המרכיבים של הנוזל או איך בכלל פועלת סיגריה. עצוב וגם מצחיק.
אבל יותר עצוב כי יש אלטרנטיבה להמון מעשנים שאפשר להציל אותם.

לדעתי אם היו מנגישים יותר את המחירים של הערכות ושל הנוזלים.
אני חושב שזה היה מפתה יותר אנשים.
אולי יום וזה יגיע למפורסמים ומובילי דעת קהל.
והאידוי יהפוך למיינסטרים ולא בשוליים.

shir1976

הודעה על ידי shir1976 » 15 אוגוסט 2018, 22:56

ביולי שנה שעברה בדיוק היתי בארצות הברית.

לא צריכה לספר לכם מה היחס שם למעשנים (אנאלוגית). אתה הופך למצורע בין רגע. ממש לא נעים. לעומת זאת הוייפרים שם חוגגים. מרוב שזה נפוץ יש מקמות סגורים שאוסרים על וייפינג. זאת בגלל שכמויות האדים ועובי העננים שם מוגזמות לחלוטין. אבל היחס סובלני והסיגריה אלקטרונית מאוד פופלרית ומתקדמת שם. הייתי ממש מופתעת.
השילוט שם מתייחס לוויפינג ולא לסמוקינג. בכל מקום. מסעדות בארים סנוקר קזינו ועוד.

אז מה שיש באמריקה, יגיע גם לכאן בדיליי של 10 שנים.

סבלנות. :)

vlada
יצירת קשר:

הודעה על ידי vlada » 16 אוגוסט 2018, 16:12

shir1976 כתב:
15 אוגוסט 2018, 22:56
אז מה שיש באמריקה, יגיע גם לכאן בדיליי של 10 שנים.
אומרים "תראה לי את החברים שלך ואומר לך מי אתה"
אני אומר תסתקלי על החברי כנסת שלנו ותגידי לי שאתה באמת מאמינה למשפט שאמרת קודם ;)
זה לא עיניין של שנים זה עיניין של מיסוי דרקוני על מוצרי טבק שבינתיים לא מצליחים משפטית להחליל את האידוי בקטגוריה
אז עד שלא תימצה דרך לקרוע לנו את הכיס וחזק המדינה לא תאפשר לאלקטרונית להרים פה את הראש בגאון :|

אגב לא לתת שכטות למעשנים !!!
הם לא רגילים לאדים ומצפים לעשן ולכן נחנקים ומשתעלים מזה מה שרק יצור אצלם את הרושם שהם אכן צודקים וזה לא בריא :lol:

פרסם תגובה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד