אוד חזון למאייד

הצלחתם להפסיק לעשן באמצעות סיגריה אלקטרונית? שתפו אותנו בהצלחה שלכם. אין לנו ספק שהסיפורים שלכם יוכלו לעזור ולשפר את איכות החיים של רבים אחרים.
פרסם תגובה
סמל אישי של המשתמש
אוד מוצל מאש

אוד חזון למאייד

הודעה על ידי אוד מוצל מאש » 27 פברואר 2018, 01:14

אני לא כועס על עצמי על 25 שנות עישון. הייתי אנוס, שבוי, מכור, ובעיקר חלש, ונטול אלטרנטיבות ראויות ומספקות לצריכת הניקוטין שלי - טעם החיים.
אני כן כועס על עצמי על הזמן שלקח לי מהרגע בו התוודעתי לראשונה לקיומה של הסיגא, במתכונתה הנוכחית, עד שהועלתי בטובי להזיז את התחת לחנות הקרובה אליי כדי לרכוש לי אחת.
אז ככה, אין בי יותר צורך/רצון/תשוקה לסיגריה הקונבנציונלית - על כל שלוחותיה, אחיותיה, וגרורותיה.
ההיפך הגמור, אחרי שהתנסיתי בסיגא, מרגיש תחושה של גועל כשאני חושב על עישון בדרך הישנה והרעה.
הסיגא, ללא ספק, מעל ומעבר לכל ציפיותיי, לא רק שהשקיטה בי את הצורך לסיגריה, אף פיצתה אותי, ביג טיים, בתחושת הסיפוק שהיא נותנת לי, בכיף שהיא מעבירה בי, ובהנאה האבודה
מ'עישון', שהיא השיבה לי. אני
ממש נהנה לאדות, חייב להודות.
מרגיש הרבה יותר נקי, פיזית, ונפשית. כמו להסב לשולחן ראש השנה בחולצה לבנה נקייה ומגוהצת, ומולך יושב דוד מבוגר עם מקטורן עפש שהביא איתו ממרוקו לפני 30 שנה ומסרב להיפרד ממנו. (היה לי אחד כזה)
לסיגא הגעתי בעזרתם האדיבה של החברים מפיליפ מוריס. באו לברך, ויצאו מקוללים בעצמם, ומקלקלים לעצמם. באותם ימים חיפשתי דרך לרדת קצת בכמות הסיגריות, לא להפסיק, רק לרדת. נתקלתי בפרסומות של חברת פיליפ מוריס על המוצר החדש שלהם ה"IQOS" ( היה קשה לא להיתקל בהם, זה פשוט קפץ מכל מקום..) הבשורה החדשה שלהם לציבור המעשנים - עישון באידוי. אמרתי לעצמי, זה הזמן. נכנסתי ליוטיוב לראות קצת סקירות על המוצר. בסרטון הראשון שצפיתי הבחור נתן סקירה על הIQOS ובסוף הסרטון הזמין את הצופים לסקירה שלו על סיגא. הבחור הציג נוזל בטעם כזה ונוזל בטעם אחר, עם ניקוטין ברמה כזאת וניקוטין ברמה אחרת, ומילא את הטנק, ולחץ על הכפתור והפריח ענן באוויר - הייתי מהופנט. וזו הייתה הפעם הראשונה למעשה שנתקלתי בסיגא במתכונתה הנוכחית. (ממה שהכרתי סיגות עד לצפייה בסרטון היו הסיגות הישנות מלפני שנים שמרגישות כמו צעצוע) כך למעשה נחשפתי, לראשונה בחיי, לסיגא.
ומאז חברים, הרבה נוזלים עברו בטנק, את המצת החליף ה fire button, עשן הפך ענן.
לפני שנה בדיוק, כעת חיה, בתאריך 27/02/17 פרסמתי כאן בפורום את הודעתי הראשונה.
"שלום, כבר זה זמן שיש בי רצון לקחת את חפיסת הסיגריות, להוציא סיגריה סיגריה, לקרוע, להשליך לפח, ולא לעשן יותר בחיים - אבל לא יקרה, ואתם מספיק מכורים, בכדי לדעת למה". כך היא נפתחה.
הייתי רוצה לומר שנגמלתי כליל חברים, אך אחטא לאמת אם אומר זאת. ועדיין, עם כל הגועל שלי מעישון סיגריות, כפי שהזכרתי בהתחלה, "חוטא" פה ושם בסיגריה לצערי, (ואל תשאלו אותי למה, כי אין לי תשובה טובה לתת לכם) אבל אני, שהייתי מעשן חצי קופסא ליום, גאה לומר, שמעשן כיום בין 5 ל7 סיגריות בחודש! שאמנם לא ממש מחויבות המציאות, אבל נו.., יש לאן לשאוף, אוד חזון למאייד ;)
פורים שמח.
האדים, יוצרים הדים, בקרב העדים.. :wtf:
(מבטי הסקרנות כשאני מאייד במקום ציבורי)

סמל אישי של המשתמש
Platinum

Re: אוד חזון למאייד

הודעה על ידי Platinum » 27 פברואר 2018, 17:00

תודה על השיתוף, סיפור מאוד מעניין הוא הסיפור שלך ויפה לראות איך בעצם נגמלת בזכות ה IQOS.
אנחנו אף פעם לא יודעים מה ילד יום וכמו שאני תמיד אומר לסובבים אותי.. "הכל יכול להשתנות ברגע"

אין ספק שהשנים האחרונות היוו קפיצת דרך עצומה ומשמעותית בתחום האידוי והציוד היום הרבה יותראפקטיבי ומהנה כאחד.
אני באמת מופתע לשמוע שאתה עדיין מעשן מעט. מאידך, 5 סיגריות בחודש זה לא כזה נורא. אני מאמין שגם מהם תרד בקרוב.
תמשיך להצליח :thumbup:
If you're going through hell, keep going. - Winston Churchill
תמונה

סמל אישי של המשתמש
vlada
יצירת קשר:

Re: אוד חזון למאייד

הודעה על ידי vlada » 28 פברואר 2018, 15:20

תמיד כייף לשמוע סיפורים כאלה ובמיוחד שזה כתוב כל כך יפה
תודה על השיתוף אוד :clap:
e-juice.co.il נוזלים מבית טוב
כי על איכות לא מתפשרים!