כמעט שבוע בלי סיגריות

הצלחתם להפסיק לעשן באמצעות סיגריה אלקטרונית? שתפו אותנו בהצלחה שלכם. אין לנו ספק שהסיפורים שלכם יוכלו לעזור ולשפר את איכות החיים של רבים אחרים.
פרסם תגובה
schizo

כמעט שבוע בלי סיגריות

הודעה על ידי schizo » 17 דצמבר 2017, 23:25

סך הכל עברו כמה ימים בלבד מאז הפסקתי לעשן סיגריות רגילות ועברתי לעישון אלקטרוני
אני לא מרגיש שעשיתי משהו מיוחד כי למעשה אני עדיין מעשן עדיין צורך ניקוטין ועדיין הורס לעצמי תבריאות ייתכן שפחות מבעבר אבל עדיין גבורה גדולה זאת לא בעיניי
אם הייתי מפסיק לגמרי מתמודד עם ההתמכרות מפסיק לגמרי לעשן הייתי חש עם עצמי הרבה יותר טוב.
אבל אני חלש באופיי
הגעתי לסיגריה אלקטרונית בהמלצת רופא חניכיים אני סובל מבעיות בחניכיים רופא החניכיים שלי הסביר לי תפסיק לעשן בהקדם דחוף אתה תישאר בלי שיניים הסיגריות הורסות לך תשיניים בגלל שאתה סובל ממחלת חניכיים כרונית אם אתה לא יכול להפסיק לגמרי לעשן לפחות תפחית ואם אתה לא מסוגל לא זה ולא זה תעבור לסיגריה אלקטרונית זה עדיף.
אז זה מה שעשיתי עברתי לאלקטרוני האמת אחלה דבר אם הציוד איכותי זה מהנה לא פחות מסיגריה רגילה ואם זה בריא לי יותר זה כמו להרוג שני ציפורים מכה אחת

סמל אישי של המשתמש
Platinum

Re: כמעט שבוע בלי סיגריות

הודעה על ידי Platinum » 18 דצמבר 2017, 15:58

כל הכבוד, הימים והשבועות הראשונים הם הכי כיפיים. זו הנאה שמרגישים בכל יום ויום בהתחלה.

זו לא גבורה בעיניך כי אתה עדיין צורך ניקוטין. אל תשכח שניקוטין נחשב לאחד החומרים הממכרים ביותר שקיימים.
המעבר לאידוי הוא בהחלט הישג. בכל יום שעובר עליך ללא עישון, הוא חגיגה לגוף. אתה כבר לא שואף אלפי חומרים רעילים בריכוז גבוה אל תוך הריאות ומרעיל את עצמך.
אין ספק שתרגיש שיפור כולל בגוף שלך. אני בטוח שעוד תרגיש ותופתע מהשיפור.
If you're going through hell, keep going. - Winston Churchill
תמונה

li-on

Re: כמעט שבוע בלי סיגריות

הודעה על ידי li-on » 04 ינואר 2018, 00:45

schizo כתב:
17 דצמבר 2017, 23:25
הגעתי לסיגריה אלקטרונית בהמלצת רופא חניכיים אני סובל מבעיות בחניכיים רופא החניכיים שלי הסביר לי תפסיק לעשן בהקדם דחוף אתה תישאר בלי שיניים הסיגריות הורסות לך תשיניים בגלל שאתה סובל ממחלת חניכיים כרונית אם אתה לא יכול להפסיק לגמרי לעשן לפחות תפחית ואם אתה לא מסוגל לא זה ולא זה תעבור לסיגריה אלקטרונית זה עדיף.
אז זה מה שעשיתי עברתי לאלקטרוני האמת אחלה דבר אם הציוד איכותי זה מהנה לא פחות מסיגריה רגילה ואם זה בריא לי יותר זה כמו להרוג שני ציפורים מכה אחת
פעם ראשונה שאני שומע שרופא ממליץ על מעבר לסיגריה אלקטרונית ועוד רופא חניכיים!

ממש שינוי מרענן לשמוע על דבר כזה!

דרך אגב בהצלחה,כולנו היינו חדשים בתחום פעם...

פרסם תגובה