פגשתי את אלוהים בחנות טלפונים

הצלחתם להפסיק לעשן באמצעות סיגריה אלקטרונית? שתפו אותנו בהצלחה שלכם. אין לנו ספק שהסיפורים שלכם יוכלו לעזור ולשפר את איכות החיים של רבים אחרים.
Subbie

Re: פגשתי את אלוהים בחנות טלפונים

הודעה על ידי Subbie » 22 פברואר 2017, 23:02

זה סיפור שאני רוצה לשמוע :thumbup:

סמל אישי של המשתמש
ברווז
יצירת קשר:

הודעה על ידי ברווז » 22 פברואר 2017, 23:27

הרגע שמעת אותו...סימנתי לו שאני לא מעוניין, תפס לי את היד- הזדהה באנגלית כביקורת כרטיסים. ביקש לראות את הכרטיס, ראה את הכרטיס, אמר לי יום טוב, נגמר.
מה חשבת? שיהיה כאן טוויסט ביזארי בעלילה? :lol:
מי אמר פייסבוק ולא קיבל?
אני כבר לא ברווז מעושן!
תמונה

Subbie

הודעה על ידי Subbie » 22 פברואר 2017, 23:57

חח כן... המחשבות שלי לקחו אותי רחוק :lol:

בכל הביקורים שלנו בפראג רובנו קנינו כרטיסים, פעם אחת לא בדקו אותנו :shh: אני קניתי כרטיס רק בגלל שלא יכלתי "לאכזב" את מי שסומך עלי חחחח.. זה אחד הדברים שלא קיימים אצלנו :lolno:

ZAKI

הודעה על ידי ZAKI » 26 פברואר 2017, 21:33

הצכים יצאו חולרות איתנו.
פעם אחת הכרטיסן תפס אותנו אחרי שאנחנו נוסעים 40 דקות ליעד ובכלל לא נראה סוף לדרך.
הוא שואל לאן? אנחנו עונים ואז הוא אומר שלא נספיק וזה ממש רחוק. אמרנו שאנחנו לא ידענו. זה לא עזר. חטפנו קנס חזק.
אנחנו נראנו אבודים. הוא יכול היה להבין. ובסהכ יכולנו לרדת ולקנות כרטיסים. בקיצר נראה טיפוס ח*א. נדמה שהצ'כים מצפים שהתיירים יבררו את זמן הנסיעה לכל חור מפרברי העיר.
גם בהמרת דולרים ניסו לעבוד עלינו במרכז העיר.
בקיצר. אכלנו ח*א בפרג.

*אישתי טוענת שאני אשם שלא עשיתי שעורי בית.

מה אני אגיד לכם... זאת אחת מהפעמים הבודדות שהיא צודקת.

Subbie

הודעה על ידי Subbie » 26 פברואר 2017, 23:37

חחח וואי וואי...

הפעם היחידה שמישהו קיבל אצלנו קנס זה כשהוא עמד בתחנה מרכזית חצי מטר מול השלט הענק שאומר "אסור לעשן" ועישן :shock: , השוטר שהיה לבוש בפול וואסאח כאילו עכשיו יצא מפעילות בא אל החבר, התנצל בפניו שהוא מפריע לו, שאל לשלומו, הסביר לו למה הוא נאלץ לתת לו קנס ואיחל לו יום מצוין, בקיצור היה הבן אדם הכי נחמד בעולם, כולם שם הכי נחמדים בעולם, הם קרירים בנפש אבל מאוד נחמדים

טיפ לפעם הבאה: הצ׳נג׳ים הכי זולים בפארג נמצאים בסטרומסטסקאיה פלושיד(התעייפתי לכתוב את זה חח) אצל בני דודינו הערבים :thumbup:

*האשה תמיד מאשימה את הגבר במגרעותיה!* אשתי לא מתרגשת מהמשפט הזה חח

סמל אישי של המשתמש
Platinum

הודעה על ידי Platinum » 27 פברואר 2017, 16:14

ממה שקראתי כאן ובעוד מקומות, נראה שצ'כיה היא לא להיט מבחינת מוסריות. הבנתי שיש שם המון נסיונות רמאות, כייסים ונוכלים. קצת מבאס. אני מתעתד לנסוע לשם באוגוסט
If you're going through hell, keep going. - Winston Churchill
תמונה

סמל אישי של המשתמש
ברווז
יצירת קשר:

הודעה על ידי ברווז » 27 פברואר 2017, 18:30

הניסיון שלי דווקא הראה לי אחרת.
האנשים היו ישרים והוגנים, כולל אלו שמוכרים ציוד ונוזלים לסיג"א...
דווקא בתחבורה הציבורית אני מניח שהבעייה היא התיירים, ולא המקומיים. מעבר לזה, לא חוויתי "עיזים" או בעיות מיוחדות.
אולי למעט בידוק ביטחוני אינטנסיבי בכניסה למצודת פראג, אבל זה לא היה אישי נגדי אלא כי זה "משכן הנשיא", ואלו היו חיילים :lol: כל מי שרוצה להיכנס נבדק ביסודיות ואסור להפעיל רחפנים באיזור.
לא נורא, כבר רגיל לבידוקים האלו מהארץ. :crazy:
מי אמר פייסבוק ולא קיבל?
אני כבר לא ברווז מעושן!
תמונה

ZAKI

הודעה על ידי ZAKI » 06 מרץ 2017, 02:20

לפי הניסיון שלי כמה דברים נראים בוודאות כקיימים וכדאי לקחת אותם בחשבון : האנגלית שלהם לא משהו.. ממש ממש לא משהו.
גם רוסית הם מדברים בקושי והצעירים ממש לא מדברים אותה ( למי שהרוסית רלוונטית עבורו).

דבר שני הוא עניין המרות הכסף.... עמלות רשמיות של גופים כמו משרד או בנק המפוקח על ידי המדינה הם עמלות אימתניות - שממש ממש לא כדאי להשתמש בשירותים מוסדיים כאלה. עדיף לבצע המרה בחלפנות שבמרכז העיר העיר למרות שגם שם יש נבלות גדולות וציינתי שממש ניסו לדפוק אותנו בגדול. כדאי לתכנן את כל עניין ההמרות לפני שעוזבים את מרכז העיר ולהצטייד בכמות מספקת שלא תתקעו בחור שיקח ממכם 20% עמלה.

כדאי להצטייד יחד עם ניווט של גוגל במקביל wazz.. לטעון את המפות מראש במלון למי שאין אנטרנט. נתקלנו בבעיות שילוט מחורבן ועצבנות יתרה על החוסר התחשבות בבעיות של תיירים באיתור מקומות תיור.

ברכבת ותחבורה ציבורית המחירים הם טובים אבל שיטת חישוב הכרטיס הנדרש היא לפי זמנים... זהירות עם הקטע המחורבן הזה... במרכז העיר ניתן להסתדר עם חצי שעה לכל יעד אבל מחוץ לעיר אתם בבעיה מזויינת - כי החארות הללו לא יודעים אנגלית ובנקל ישלחו אתכם לחור לא מוכר שאין שם כרטיסים למכירה ולנהג אוטובוס אין יכולת לקחת כסף... או שיתפוס אתכם כרטיסן ויקנוס אתכם באכזריות.

זהירות עם עניין החניה ברכב פרטי. המקומיים לא בדיוק אלופים בלהסביר לכם איפה לשים את האוטו בבטחה.

לאורך כל הדרך קיבלתי תחושה שמנסים לזיין את התיירים. המחירים לאתרים תיירותיים מופקעים. המרות מטבע זר גבוהות אם לא עובדים עם המגזר הפרטי... הכרטיסנים לא ירחמו עליכם....
אם היה ניתן לבנות מערכת תמחור שונה לתיירים בתחבורה הציבורית הם היו עושים זאת.

ולסיום אנקדוטה... צברתי קניות וניסיתי לבצע החזר מס בשדה התעופה... אלוהים ישמור ... גם שם יש עמלה שאכלה לי את כל ההחזר מס.

ממש לא אהבתי אותם.

פרסם תגובה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד