מכשיר שנרטב וטעם מתכתי בקוילים חדשים

כל מה שקשור לתפעול הסיגריה האלקטרונית, טיפול שוטף ובעיות טכניות.
פרסם תגובה
EVGI

מכשיר שנרטב וטעם מתכתי בקוילים חדשים

הודעה על ידי EVGI » 02 מאי 2019, 23:11

שלום לכולם, אתחיל בזה שביום שני האחרון ה ASPIRE ZELOS שלי נפל לכוס קפה כמעט ריקה והמכשיר היה בקפה עד לכפתור המינוס התחתון של המכשיר לצערי הרב.
ישר הוצאתי אותו וניגבתי אותו, הסוללה היתה מלאה אבל אחרי קמה שניות היא התרוקנה מעצמה.
חיברתי את המכשיר למטען והסוללה הראתה שהיא מלאה תוך דקה, חזרתי לאדות וחשבתי שהכל בסדר.
למחרת הייתי צריך להטעין את המכשיר 3 פעמים כשבדרך כלל אני בקושי מטעין פעם אחת וככה אני עד היום.
האם יש דרך לסדר את המכשיר או שאני אפרד ממנו?

חוץ מזה, התחלתי לקבל טעם מתחתי, הופתעתי קצת כי החלפתי את הקויל רק 4 ימים לפני כן אבל זרמתי עם זה והחלפתי אותו,
יום למחרת התחלתי להרגיש שוב טעם מתחתי מידי פעם במיוחד כשאני מעלה את הW עד שבערב נמאס לי והחלפתי שוב.
וככה גם יום למחרת.
האם זה קשור לזה שהמכשיר נרטב? או בגלל שהתחלתי לאדות נוזלים מתוקים יותר ממה שאני משתמש בדרך כלל? או שמכרו לי קוילים לא טובים?

תודה רבה לכם חברים!

סמל אישי של המשתמש
Platinum

Re: מכשיר שנרטב וטעם מתכתי בקוילים חדשים

הודעה על ידי Platinum » 05 מאי 2019, 11:55

מצטער לשמוע על התאונה עם המוד :(
המודים עובדים בשיטה של פולסים כדי להגביר את מתח הסוללה כך שיהיה ניתן להפיק מתח שיכול להיות כפול ממתח הסוללה.
אחרי שמוד נרטב, אסור להשתמש בו עד שיתייבש לחלוטין. ואחרי שהוא מתייבש, ניתן להשתמש בו עד שימות בשל נזקי הקורוזיה שייגרמו מהחשיפה לנוזל.

המוד שלך הוא עם סוללה מובנית, לכן קשה לבדוק אם החלפת סוללה תשפר משהו, גם אם לתקופה קצרה. לכן, לדעתי האישית, אין מנוס מהזמנת מוד חדש וכדאי גם להזמין מוד רזרבי - כי תמיד טוב שיש גיבוי.
If you're going through hell, keep going. - Winston Churchill

נא לא לשלוח אלי שאלות פרטיות בנושא האידוי. מקומן של שאלות אלה הוא בדיונים
תמונה

EVGI

Re: מכשיר שנרטב וטעם מתכתי בקוילים חדשים

הודעה על ידי EVGI » 07 מאי 2019, 17:28

תודה רבה!
לצערי לא יכולתי יותר להשתמש במכשיר יותר אז קניתי מכשיר אחר בארץ והזמנתי עוד אחד מחול.

פרסם תגובה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 6 אורחים