בשעה טובה הגיע החבילה אשמח לעזרתכם במ"ס שאלות

כל מה שקשור לתפעול הסיגריה האלקטרונית, טיפול שוטף ובעיות טכניות.
סמל אישי של המשתמש
vlada
יצירת קשר:

Re: בשעה טובה הגיע החבילה אשמח לעזרתכם במ"ס שאלות

הודעה על ידי vlada » 20 יוני 2017, 18:58

אורן, בגדול מבין את מה שאתה טוען, אבל ממש לא מסכים איתך. לגבי התחתית של הסבטנק אז הסיבה היא לא איכות ירודה אלה בדיוק ההפך אנשים לא רוצים לשלם את המחיר הגבוה של הטנק אז קונים את התחתית והראשים מקוריים כולל הראש לבניה עצמית שגם הוא נימכר בניפרד ואת החלק העליון קונים איזה פלסטיק מתאים שיש בפאסטק ב2 דולר וכך יש להם סט של סבטנק מיני ברבע מחיר אבל זה לא ממש קשור פה ;)

לגבי הגישה שלך לציוד מבארץ או מחו"ל אני ונוספים פה מזמן אומרים שציוד ראשון קונים בארץ (כמובן כל זמן שלא מבקשים המלצות למשהו זול מחו"ל ) כמובן בגלל האיסור של הפורום לפרסם פה קישורים לספקים מקומיים שלא מפרסמים בפורום ותומכים בכהילה שלנו ובתחזוקת הפורום זה פחות אפקטיבי מקישורים ישירים לחנויות בסין
חוץ מזה אתה זה שרוב הזמן קורה לסוחרים מקומיים גנבים וממליץ לא לרכוש מהם לא?

לגבי הסבטנק עצמו אז אני לא נעול עליו ואין לי שום אינטרס פה חוץ מלעזור באמת ובתמים לאנשים. אבל עם כל החוסר שלמות שלו ולמרות שגם אני משתמש בטנק שממלאים מלמטה ביום יום ולפחות 4 פעמים כל יום אני מפרק אותו מהמוד מנגב אותו מעיבוי של אדים עליו ואם יש איזו טיפה שהגיע לפתחי האויר ממלא ומחזיר למוד. אני לא רואה בזה שום בעיה או צורך גדול לטנק עם מילוי עליון שאגב רובם נוזלים אולי חוץ מהסופרים שיש לו גם סגירה של כניסות הנוזל ביחד עם סגירת האויר.
הבעיה שלי היא שהשואל לא יודע מה הוא רוצה או מה יתאים לו כי מעולם לא אידה או סתם לקח כמה שאיפות ממשהו זר ואז אין שום דרך לדעת האם הוא יאהב ציוד חזק ושאיפה ישירה או ציוד מתון עם שאיפה פה ראות או האם הוא צריך הרבה אויר או משהו הדוק שדומה יותר לסיגריה ( אני למשל שואף רק פה ריאות אבל לא סובל אויר הדוק ועובד עם 2 קדחים של 3ממ פתוחים לגמרה ועם סליל קצת פחות מ0.5 אוהם אבל על 25 וואט נירא אותך מתאים לי טנק עם ראשים מוכנים )
אז נכון אפשרות אחת היא להמליץ לו על המון ציוד רב גווני שמתוכו בוא בטוח ימצא אחד שיתן לו מענה ראוי הבעיה שרוב האנשים שמבקשים המלצה לא באים משיקול מוחלט שהם עוברים לאידוי אלה רק רוצים להפסיק לעשן ומתלבתים האם האידוי יתן להם את האפציה הזו ועל כן לא מוכים לסכן 500 -1000 ש"ח על ציוד אלה רק רוצים משהו לנסות לראות איך זה בערך ורק אז להחליט אם הם ממשיכים עם זה או מחפסים אלטרנטיבה אחרת ולכן המלצה על כמות של ציוד לא ממש ראליט במיקרה הזה ודרוש משהו שמצד אחד זול יחסית מצד שני הכי רב גווני שיכול להיות שיתאים לרוב הסוגים וסגנונות אידוי ומצד נוסף גם יחסית קל לתפעול ופה ניכנס בדיוק הסבטנק מיני למשבצת למרות שהוא לא מושלם הוא הכי קרוב לכל הדרישות האלה שמניתי קודם ובגלל זה אני ממליץ עלו במיקרה של שואלים שאין להם ולי מוסג איזה סוג אידוי יתאים להם
באותו זמן אני גם תמיד מחפש אלטרנטיבות יותר טובות אבל לצערי רוב הציוד המודרני לא מאפשר את כל מה שיש לסבטנק להציע
ברור לי שליצרן יותר משתלם ליצר טנק נישה ובכך לגרום לאנשים לרכוש עוד ועוד טנקים כדי לנסות עוד איזה פיצ'ר או סיגנון אידוי מאשר לכלול הכול בטנק אחד אבל אין לי שליטה על היצרנים ולדעתי על כל החוסר שלמות ומכל מה שראיתי הסבטנק הכי מתאים למשתמש מתחיל שלא מיעד עת עצמו לסוג מסיום של אידוי מראש כמו נרגילה למשל וכל זה

כמובן אשמח להחשף לציוד נוסף או אחר שלדעת משהו מנוסה פה הוא יותר רב גוני או שווה בערך לסבטנק מיני רק מודרני יותר או בעל איזה סגולה עדיפה ולהתחיל להמליץ עלו במקום על הסבטנק

וכמובן יש גם את עניין חכמת ההמונים וכמות הביקורות החיוביות שהיו על הסבטנק לאורך הזמן שהוא בשוק מתעלה על רוב מה שראיתי ואפילו על הקייפון על כל דגמיו ולא היתי פוסל אותו כל כך מהר
e-juice.co.il נוזלים מבית טוב, כי על בריאות לא מתפשרים!
ועכשיו גם הנחה מיוחדת לחברי הפורום על כל הנוזלים באתר
( קוד קופון: ecf.co.il )

orendi

הודעה על ידי orendi » 20 יוני 2017, 20:35

vlada כתב:אורן בגדול מבין את מה שאתה טוען אבל ממש לא מסכים איתך ולגבי התחתית של הסבטנק אז הסיבה היא לא איכות ירודה אלה בדיוק ההפך אנשים לא רוצים לשלם את המחיר הגבוה של הטנק אז קונים את התחתית והראשים מקוריים כולל הראש לבניה עצמית שגם הוא נימכר בניפרד ואת החלק העליון קונים איזה פלסטיק מתאים שיש בפאסטק ב2 דולר וכך יש להם סט של סבטנק מיני ברבע מחיר אבל זה לא ממש קשור פה
צודק טעות שלי :thumbup:
vlada כתב:חוץ מזה אתה זה שרוב הזמן קורה לסוחרים מקומיים גנבים וממליץ לא לרכוש מהם לא?
לא נכון :thumbdown:

עכשיו שאנחנו תיקו ;)

נסכם את הדיון בזה שהמקרה של רובי לא מעיד על הכלל ולכן לא צריך לצאת בהצהרה גורפת שלא להזמין את הטנק הזה
אתה רשאי ובטח שלא צריך אישור ממני להמליץ עליו לכל מתעניין וכך גם אני אעשה לגבי הציוד שאני מאמין בו

מעשנים שמגיעים לכאן ומחפשים עצות נמצאים בעמדה מאד חלשה בגלל חוסר הידע וההבנה שלהם בציוד אידוי והם מנסים למצוא פתרון קל לבעיית העישון שלהם שהוא כרגע הפתרון הקל והזמין ביותר שלהם אבל גם הכי יקר ומזיק להם.
כיוון שאני עברתי את התהליך הזה לפני שלושה חודשים ואתה לפני 5 שנים אז כל אחד מאיתנו מביא איתו נסיון אחר שמתאים לתקופה אחרת בחייו של מאדה.
מה שאני מנסה להגיד הוא שאני כמאדה חדש יכול להיכנס יותר טוב לנעליו ולצרכיו של המאדה המתחיל
ותאמין לי שהצרכים האלו הם פשטות מירבית ולא סאבטאנק שהוא אולי רולסרויס של טנק אבל לא מספק פשטות וריבוי האפשרויות שלו רק עלולות לסבך את המשתמש בו.
אנחנו יכולים להסכים שכל מעשן סיגריות שמגיע לכאן לא יודע מה זה dl כי זה מושג שלא קיים בסיגריה ולכן בשביל מאדה מתחיל טנק mtl טוב וזול הוא לדעתי הפתרון הטוב ביותר.

אני חושב שאנחנו מסתכלים בגישה שונה על אנשים שמחליטים להפסיק לעשן ולהתחיל לאדות ולכן יש לנו חוסר הסכמה לגבי הציוד כי לתפיסתי שווה למי שקיבל את ההחלטה שהוא רוצה להפסיק לעשן להשקיע סכום של 500 ש"ח שאולי הוא בסוף לא ישתמש בציוד שהזמין אבל לפחות הוא מקבל ציוד ידידותי עם תנאי פתיחה טובים.
אתה מציע להשקיע חצי סכום על מוצר שמאפשר יותר סגנונות אבל פחות ידידותי לתפעול

אני להבדיל ממך חושב שאם היה ביקוש למוצרים בסגנון הזה היה איזה יצרן סיני שפועל לייצר אותם מבין מאות יצרני הטנקים שיש שם, כנראה שאין ביקוש ושהכמות באה על חשבון האיכות בטנקים מסוג זה
תמונה

סמל אישי של המשתמש
vlada
יצירת קשר:

הודעה על ידי vlada » 20 יוני 2017, 21:06

orendi כתב: vlada כתב:
חוץ מזה אתה זה שרוב הזמן קורה לסוחרים מקומיים גנבים וממליץ לא לרכוש מהם לא?

לא נכון :thumbdown:
אם בלבלתי אותך עם משהו אחר בפורום אני מתנצל משום מה היתי בטוח שזה אתה שכל פעם שמתעוררת שאלה על לקנות בארץ ישר קוטל ומגנה את הסוחרים המקומיים
orendi כתב:הפתרון הקל והזמין ביותר שלהם אבל גם הכי יקר ומזיק להם.
אין לך מוסג כמה אתה צודק
אם אני יספר לך עם מה מאיר התחיל אתה לא תאמין לי :lol:
וכמובן שיש הבדל בין הציוד שאני התחלתי שגם הטוב שבו לא היה ממש ראוי לאידוי או במיקרה הטוב עבד רק חלק מהזמן לבין מה שיש היום

וגם מסכים איתך שתאורטית לקנות ציוד ב500 ש"ח לרוב יהיה עדיף מציוד זול משמעותית אבל שנינו יודעים שזה לא יקרה והחדשים ימשיכו לחפס משהו זול להתנסות איתו לפני שהם מחליטים סופית שהם ממשיכים לאידוי

וחוץ מזה אף אחד לא אמר שכולנו פה צריכים לחשוב אותו דבר לדעתי ההפך מחלוקת זה אחד הדרכים הכי טובות ללמוד ולהתפתח ולדעתי זה המצב הכי טוב שיכול להיות פה ואני תמיד אשמח לראות המלצות שונות משלי וכמובן גם אשמח לחלוק עלך ולהציק עם בקשה להבין את כוון המחשבה שמאחורי ההמלצה שלך או ההגיון שבדבר ;)

על המצב של רובי לי אישית זה ממש חורא ולא אחת נתקלתי באנשים שציוד ראשוני לא מתאים או לא תקין הוצא להם את כל הרוח מהמפרסים והחזיר אותם לעישון אבל לצערי זה מה שקרה ורק יכול לקווה שתהיה לו חויה מתקנת והוא יחזור לאידוי בלי בעיות נוספות
בינתים ובהסתמך על מה שרובי כתב על הסרוב של פאסטק לנסות לסיע לו ולפתור לו את הבעיה כשדי ברור שמדובר בציוד שהגיע תקול וחסר אני מסיר את ההמלצה לרכוש את הסבטנק מפסטק ויחפס מקור אחר

orendi

הודעה על ידי orendi » 20 יוני 2017, 21:36

ולדה בכוונה כתבת לי תשובה מפוייסת כדי שלא אגיב לך.
אז מה התשתי אותך היום :D
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Platinum

הודעה על ידי Platinum » 20 יוני 2017, 23:22

:lol: :lol: :lol: קטעים איתכם, אני שמח שיש פה אווירה כ"כ נעימה בפורום.
סתם כדי לסבר את האוזן, אני התחלתי עם רפליקה סינית של ego c המיתולוגית שיותר לא עבדה מאשר עבדה והייתי נלחם בה ללא הרף כדי לקבל ניקוטין ולא לעשן.
עד כמה זה היה נורא? עם הציוד של היום, אי אפשר אפילו לגרום למישהו שהתחיל בשנתיים האחרונות אפילו לדמיין כמה נורא זה היה. מה שחשוב זה שזה כבר מאחורי.

בשלב מסויים, עברתי ל ego-w שבמושגים של היום, היא רחוקה שנות אור מהביצועים של הערכה הפשוטה ביותר. אבל אז, אלה היו ביצועים חלומיים עבורי.
מי שהיה מאושר מזה, היו הסינים. הם מכרו מאות רבות של ערכות בזכותי. אני המלצתי על הערכות האלה ללא הרף והישראלים קנו אותן כאילו אין מחר.
לפעמים, קשה לי לקלוט את זה, שאני, אחד האנשים הפשוטים מהרחוב גרם לכזו מהפכה. היום בודדים אולי זוכרים את זה.
אחח... היו זמנים
If you're going through hell, keep going. - Winston Churchill
תמונה

Seiko5

הודעה על ידי Seiko5 » 21 יוני 2017, 07:10

דרך אגב לגבי הפיקו שנטען שהוא מוגבל לטנקים 22 מ"מ, החברה של eleaf היו מודעים לבעיה והוציאו דגם חדש שנקרא פיקו 25 שמאפשר טנקים בגודל של עד 25 מ"מ.
http://www.shareasale.com/r.cfm?B=437122&U=964698&M=44775&urllink=https:%2F%2Fm.fasttech.com/p/7667803
תמונה

סמל אישי של המשתמש
vlada
יצירת קשר:

הודעה על ידי vlada » 21 יוני 2017, 14:42

orendi כתב:ולדה בכוונה כתבת לי תשובה מפוייסת כדי שלא אגיב לך.
אז מה התשתי אותך היום :D
חחח לא, פשוט זה תגובה אחרי שאכלתי ( עושה קצת דיאטה לאחרונה )

כן כן כולנו זוכרים לך את זה מאיר :lolno: 6 שבועות הסתובבתי עם האגו הזה בגללך כשכל שאיפה שלישית היתי שותה את כל הנוזל בטנק ועובר לסידרה של יריקות :wtf: אגב נוזל סיני בטעם טבק עם נגיעות קיא :lol:

orendi

הודעה על ידי orendi » 21 יוני 2017, 16:33

vlada כתב:חחח לא, פשוט זה תגובה אחרי שאכלתי ( עושה קצת דיאטה לאחרונה )
נו אז תכין לך איזה נוזל שווארמה או משהו כזה
vlada כתב:כן כן כולנו זוכרים לך את זה מאיר 6 שבועות הסתובבתי עם האגו הזה בגללך כשכל שאיפה שלישית היתי שותה את כל הנוזל בטנק ועובר לסידרה של יריקות אגב נוזל סיני בטעם טבק עם נגיעות קיא
שתית מהנוזל הסיני?
עכשיו הכל מסתדר לי :geek:
תמונה

סמל אישי של המשתמש
vlada
יצירת קשר:

הודעה על ידי vlada » 22 יוני 2017, 18:27

orendi כתב:נו אז תכין לך איזה נוזל שווארמה או משהו כזה
למה מה רע בנוזל רגיל פירותי ורענן ולהנות מכל שאיפה ? מאדה עכשיו את הארטיק לימון שלי תאמין לי כל שאיפה זה תענוג אחד גדול :D
orendi כתב:שתית מהנוזל הסיני?
עכשיו הכל מסתדר לי :geek:
מה בדיוק מסתדר לך?

orendi

הודעה על ידי orendi » 22 יוני 2017, 19:23

vlada כתב:למה מה רע בנוזל רגיל פירותי ורענן ולהנות מכל שאיפה ?
vlada כתב: מה בדיוק מסתדר לך?
שאתה עונה על כל דבר בשאלה :lol:
תמונה

פרסם תגובה