בשעה טובה הגיע החבילה אשמח לעזרתכם במ"ס שאלות

כל מה שקשור לתפעול הסיגריה האלקטרונית, טיפול שוטף ובעיות טכניות.
orendi

Re: בשעה טובה הגיע החבילה אשמח לעזרתכם במ"ס שאלות

הודעה על ידי orendi » 14 יוני 2017, 17:39

תודה על הפרגון ומודה שאני נהנה לא פחות מהנעזרים בי, יש תחושת סיפוק אדירה בלעזור למישהו להפסיק לעשן ולהינצל מנזקי העתיד הפוטנציאלים.
מקווה שרובי לא יכעס שחשפתי אבל הוא עובד באיחוד הצלה ומציל חיים של אחרים בכל יום כך שלעזור לו זו שמחה מכופלת ואין לי ספק שאתם ואחרים כאן בפורום עושים אותו הדבר.

כמובן שנעדכן
תמונה

רובי

הודעה על ידי רובי » 14 יוני 2017, 17:51

מעריך מאוד את עזרת החברים באתר
אורן ממתין לפגוש אותך נשמה

סמל אישי של המשתמש
Platinum

הודעה על ידי Platinum » 15 יוני 2017, 10:24

orendi כתב:...יש תחושת סיפוק אדירה בלעזור למישהו להפסיק לעשן ולהינצל מנזקי העתיד הפוטנציאלים...
מסכים בהחלט. אני מאוד לא אוהב להתגאות במעשיי, אבל אני לא יכול שלא להרגיש גאה בכך שעזרתי באופן אישי למאות אנשים להיגמל מעישון, ומי יודע כמה עוד נעזרו בפורום ונגמלו מבלי שנדע עליהם.
פעמים רבות, מצטרפים חדשים מציינים שעקבו ממושכות אחרי הפורום בטרם החליטו להצטרף ולהעיז לעשות את המעבר.
אין ספק שהפורום, בעזרת כל אחד ואחד מהחברים תרם, תורם ויתרום לעוד רבים להפסיק לעשן ולהינצל מהנזקים. וכל אחד ואחד ממכם יכול להיות גאה בתרומה שלו, כי היא קיימת ואנשים נעזרים בכל מה שאתם כותבים, גם אם אתם לא מודעים לזה.
כל הכבוד גם לרובי על העזרה והתרומה שלו להצלת חיים.
If you're going through hell, keep going. - Winston Churchill
תמונה

רובי

הודעה על ידי רובי » 16 יוני 2017, 15:29

שלום לכולם
אני רוצה לפתוח דווקא בנושא שונה מעולם האידוי ולסיום אתן חוות דעתי על הזוועה של הטנק של קנגר
למי שקרא את השירשור בנוגע לשאלותיי לבטח הבין שאני חווה בעיה ואף סוג של מצוקה עם הציוד שהזמנתי חברים רבים כתבו הגיבו וניסו לשפר את המצב ועל כך אני מודה לכם
לפני מ"ס ימים פנה אליי אדם נחמד בשם אורן והציע את עזרתו
מה כל כך מייחד את העם הישראלי \האחווה השוררת והבועטת בעת מצוקה של האחר אז תיכף תשמעו
ההיכרות שלי עם אורן מסתכמת בעצם מהשירשור שהוא קרא והחליט לסייע ככל האפשר ולנסות ייחד לפתור את הבעיה
שוב בסה"כ היכרות מקריאה של פוסט ומכאן אורן עשה אקט של מחווה של רצון טוב לעזור לאדם פלוני והזמין אותי לביתו ואירח אותי בחום ובפתיחות שספק שאני הייתי מסוגל לעשות כך לאדם זר.
התרשמתי עמוקות מרמת הציוד האיכותי שבאמתחתו ובידע העצום בכל הקשור לעולם האידוי. ישבנו 3 שעות עד אחת בלילה.
שמחתי נורא שהלכתי אליו גילתי אדם אינטיליגנטי מצחיק בעל חוש הומר נהדר ואיש אשכולות אשר העשיר עבורי את רמת ההבנה והידע בכל הקשור לעולם האידוי ועל כך אני אסיר תודה עמוקה וכנה .
סתם ככה רציתי לשתף אתכם עד כמה העם הזה הוא כל כך מיוחד ונדיר ,עם כל שאר השריטות והבעיות :D
אני די חושש שכל התהליך הזה גרם לי לסלוד מהאידוי כי מההתחלה הטעם והחוויה היו נוראיים
מקווה שאתגבר ואצטרף למאושרים שנפטרו מהסיגריות

לגבי הציוד סאב טנק של קנגר מיני התרשמות שלי באופן אישי להתרחק מהמוצר
אופן מילוי הנוזל מחייב פירוק של כל הטנק דבר מסורבל ולא קל
הראשים בהתנגדות של 1.2 לא מספקים חווית אידוי
בעיניי מוצר לא טוב
שבת שלום וסוף שבוע נעים חברים

סמל אישי של המשתמש
Platinum

הודעה על ידי Platinum » 16 יוני 2017, 17:59

אני שמח לשמוע שהספקתם כבר להיפגש ולהעשיר את הידע שלך בתחום האידוי. לא היה לי ספק שאורן הוא אדם משכמו ומעלה.
אשמח אם תוכלו להסביר יותר אם מצאתם מה הבעיה או הקושי ואם הצלחתם איכשהו למצוא פתרון (ולו זמני) שיחזיק אותך רחוק מהעישון.

מקרים כאלה גורמים לי להיות גאה בקהילה החמה שנוצרה כאן בפורום, כל הכבוד לאורן על התמיכה והנכונות לעזור ללא גבול :clap: :clap: :clap:
If you're going through hell, keep going. - Winston Churchill
תמונה

orendi

הודעה על ידי orendi » 18 יוני 2017, 16:09

רובי כתב:שלום לכולם
אני רוצה לפתוח דווקא בנושא שונה מעולם האידוי ולסיום אתן חוות דעתי על הזוועה של הטנק של קנגר
למי שקרא את השירשור בנוגע לשאלותיי לבטח הבין שאני חווה בעיה ואף סוג של מצוקה עם הציוד שהזמנתי חברים רבים כתבו הגיבו וניסו לשפר את המצב ועל כך אני מודה לכם
לפני מ"ס ימים פנה אליי אדם נחמד בשם אורן והציע את עזרתו
מה כל כך מייחד את העם הישראלי \האחווה השוררת והבועטת בעת מצוקה של האחר אז תיכף תשמעו
ההיכרות שלי עם אורן מסתכמת בעצם מהשירשור שהוא קרא והחליט לסייע ככל האפשר ולנסות ייחד לפתור את הבעיה
שוב בסה"כ היכרות מקריאה של פוסט ומכאן אורן עשה אקט של מחווה של רצון טוב לעזור לאדם פלוני והזמין אותי לביתו ואירח אותי בחום ובפתיחות שספק שאני הייתי מסוגל לעשות כך לאדם זר.
ראשית תודה רבה על המילים החמות והפירגונים אבל שלא תטעו מדובר באיש מיוחד עם לב גדול הגיע עם שוקולד וגרם לי להרגיש בדייט ;), וברצינות אתה היית זקוק לעזרה ואני שמחתי לעזור וכיוון שהיה מעניין גם בלי קשר לאידוי המשכנו לדבר גם על החיים. רובי מצטנע אבל הוא מקדיש כל יום כולל בזמן שהיה אצלי והיה עם האוזן על המכשיר קשר את זמנו החופשי בהתנדבות למד"א ובהצלת חיים על בסיס יומי ולכן מי שראוי כאן לשבחים זה הוא ובכל זאת הדפסתי את התגובה שלך ושל מאיר ותליתי לאשתי מעל המיטה כדי שתדע מה יש לה בבית :D
התרשמתי עמוקות מרמת הציוד האיכותי שבאמתחתו ובידע העצום בכל הקשור לעולם האידוי. ישבנו 3 שעות עד אחת בלילה.
שמחתי נורא שהלכתי אליו גילתי אדם אינטיליגנטי מצחיק בעל חוש הומר נהדר ואיש אשכולות אשר העשיר עבורי את רמת ההבנה והידע בכל הקשור לעולם האידוי ועל כך אני אסיר תודה עמוקה וכנה .
מודה לך ואתה תמיד מוזמן
סתם ככה רציתי לשתף אתכם עד כמה העם הזה הוא כל כך מיוחד ונדיר ,עם כל שאר השריטות והבעיות :D
אני די חושש שכל התהליך הזה גרם לי לסלוד מהאידוי כי מההתחלה הטעם והחוויה היו נוראיים
מקווה שאתגבר ואצטרף למאושרים שנפטרו מהסיגריות
לא יקרה מדובר בחבלי לידה ובסוף הכל יסתדר

לגבי הציוד סאב טנק של קנגר מיני התרשמות שלי באופן אישי להתרחק מהמוצר
אופן מילוי הנוזל מחייב פירוק של כל הטנק דבר מסורבל ולא קל
הראשים בהתנגדות של 1.2 לא מספקים חווית אידוי
בעיניי מוצר לא טוב
שבת שלום וסוף שבוע נעים חברים
באמת מדובר בציוד מאד בעייתי למתחילים אני מבין שהוא די פופולארי אבל אני לא מבין למה זה כך ואם אני משווה אותו למה שיש לי אז הוופורסו שלי עולה חצי מחיר ממנו ומספק חוויה פי כמה.
עקרונית הציוד מקורי גם הטנק וגם הראשים להחלפה ובדקנו זאת בעזרת הברקוד שיש על המוצר ואימתנו אותו באתר של היצרן
מסתבר שהמוצר עצמו למרות היותו מקורי הגיע כנראה פגום וזה שיבש לרובי את כל החוויה הראשונית שלו בכניסה לעולם האידוי.
הטנק הזה מגיע עם ראשים חד פעמיים מוכנים לשימוש וגם עם ראש לבניה עצמית שהגיע פגום עם פין שקוע ולכן הוא לא יוצר מגע עם המוד לאחר ההברגה וגם בשימוש עם ראשים מוכנים ישנה נזילה של נוזל בתפר שבין הטנק לטבעת כיוון פתחי האוורור.
בנוסף צורת המילוי של הטנק בנוזל היא ממש בעייתית ונעשית מלמטה בשונה מהטנקים שלי שאותם אני ממלא מלמעלה, המשמעות היא שכדי למלא נוזל יש צורך לפרק את כל הטנק בכל פעם מהמוד לפתוח את חלקו התחתון ולמלא את חצי המיכל עד הארובה בנוזל ולסגור שוב וזה מתכון ודאי להכנסת נוזלים לארובה וגם מחליש את כל האיזור של ויסות האויר שהוא איזור רגיש ומרובה גומיות שאנו מפעילים עליהם לחץ מספר פעמים ביום לצורך מילוי.
במהלך השיחה עם רובי הבנתי כמה הציוד שהזמנתי הוא טוב ולכן אני אשתדל לתת סקירה מסודרת עליו בימים הקרובים ובינתיים אני מצרף לכאן קישור לדיון שבו המלצתי עליו לרון (באר שבעי נוסף) שהזמין אותו ונהנה ממנו

viewtopic.php?f=5&t=3671
Platinum כתב:אני שמח לשמוע שהספקתם כבר להיפגש ולהעשיר את הידע שלך בתחום האידוי. לא היה לי ספק שאורן הוא אדם משכמו ומעלה.
אשמח אם תוכלו להסביר יותר אם מצאתם מה הבעיה או הקושי ואם הצלחתם איכשהו למצוא פתרון (ולו זמני) שיחזיק אותך רחוק מהעישון.

מקרים כאלה גורמים לי להיות גאה בקהילה החמה שנוצרה כאן בפורום, כל הכבוד לאורן על התמיכה והנכונות לעזור ללא גבול :clap: :clap: :clap:
מאיר תודה רבה, צריך להודות גם לך על הרצון הטוב לעזור ללא תמורה
תמונה

סמל אישי של המשתמש
vlada
יצירת קשר:

הודעה על ידי vlada » 18 יוני 2017, 18:56

כייף לראות את כל הפירגונים וכל זה אבל תכלס אני מבין שהבעיה לא נפתרה והטנק הגיע פגום וזה אכן חבל אבל הטנק מגיע עם חבילת גומיות רזרבית. אולי כל מה שנידרש היה זה להחליף את הגומיה שבין הזכוכית לחלק התחתון כדי לשלול את הנזילה ההיא ?

המילוי מלמטה די שיגרתי לרוב הטנקים שהיו באותה תקופה שבו יוצר הסבטנק מיני ולמרות הסרבול היחסי רוב הטנקים עם מילוי עליון נוזלים לאחר הסגירה מה שלא אמור לקרות בסבטנק בכלל וכמובן שהסבטנק מאפשר כבר בחבילת הבסיס להתנסות עם כמה וכמה סוגי אידוי וראשים שונים מה שלא אפשרי עם רוב הטנקים האחרים לא כי אין ראשים בהתנגדויות שונות אלה כי הטנק לא מאפשר מספיק אויר או שפחות מדי אויר לכל סוגי התנגדות ביחס לספיקת נוזל
אני מבין את התיסכול מטנק פגום במיוחד כשזה ציוד ראשון ויחיד אבל גם זה קורה וכשזה נעשה ברכישה מסין כדי לצמצם עלויות למינימום זה גם דבר שצריך לקחת בחשבון לא תהיה אחריות הגיונית שאפשר לקפוץ למוחר בסביבה להחליף את הטנק או לתקן אותו במקום
ולא צריך ישר לקטול את אחד הטנקים שכניראה אחראי על רוב המעברים מעישון לאידוי בזמן האחרון
מה שיותר מענין אותי לשמוע זה האם רובי שבטח ניסה את הציוד של אורן התחבר לזה ונהנה מהאידוי או שגם עם ציוד תקין החויה לא היתה משהו?
e-juice.co.il נוזלים מבית טוב, כי על בריאות לא מתפשרים!
ועכשיו גם הנחה מיוחדת לחברי הפורום על כל הנוזלים באתר
( קוד קופון: ecf.co.il )

רובי

הודעה על ידי רובי » 18 יוני 2017, 19:35

שלום לכולם
בראש ובראשונה מפרגן לאורררררןןןןןן התותח
ולמאיר שלולא האתר הייתי הולך לאיבוד
הסט הגיע ללא גומיות נוספות .רכשתי את הסט בהמלצתכם וחזרתי והדגשתי שהמחיר לא משחק תפקיד
לא נורא שילמתי מס לימוד
בהחלט מתחבר לסט של אורן מזל שהחלפנו פיות לפני :D
החיסרון עבור בראשים נרדש לאידוי טמפרטורה התחלתית ל 25w עבורי מעט גבוה
אין מה להשוות בככל הקנגר סוסיתא למעט הוופרסו
יאאלה חברים יוצא לדרך חדשה עם ציוד חדש כמובן שהעדכן לטובת האחרים

סמל אישי של המשתמש
vlada
יצירת קשר:

הודעה על ידי vlada » 18 יוני 2017, 20:11

שמח לשמוע שאבהתה את הציוד של אורן
כמובן שלא כולם יכולים להתחבר לכל ציוד לכן יש כל כך הרבה סוגים וכולם בהתחלה מתנסים בכל מיני דברים עד שמוצאים את הכוון שלהם אבל הכי חשוב זה להתמיד ולא לחזור לעישון

לא הבנתי למה אתה כותב
רובי כתב:החיסרון עבור בראשים נרדש לאידוי טמפרטורה התחלתית ל 25w עבורי מעט גבוה
ניסיתה ופחות מ25W זה לא נותן לך את מה שצריך או בגלל שזה מה שרשום על הראשים ?

בכל מיקרהמקווה שעם הציוד החדש ההנאה תהיה שלמה :thumbup:

סמל אישי של המשתמש
vlada
יצירת קשר:

הודעה על ידי vlada » 18 יוני 2017, 22:04

אגב בדקתי הרגע ובחבילה של הסבטנק אמורים להיות גומיות להחלפה מוזר שאצלך אין משהו לא הגיוני פה
זה הרשימה של מה שיש בחבילה
Package Contents 1*Clearomizer, 1*1.2ohm OCC Coil Head (12-25W), 1*RBA Coil Head, 1*Replacement Glass Tank, 1*English User Manual, 1*Cotton, 1*Coiled Wire, 1*Phillips Screwdriver, 2*Screws, 3*Seal Rings
כמו שאתה רואה האחרון זה גומיות להחלפה
ואתה יכול לראות אותן גם בתמונות בפאסטק בקישור : https://www.shareasale.com/r.cfm?B=437122&U=964698&M=44775&urllink=https:%2F%2Fwww.fasttech.com/products/2575800

פרסם תגובה