כמה שאלות (עדכון קושחה שיבש את המוד)

כל מה שקשור לתפעול הסיגריה האלקטרונית, טיפול שוטף ובעיות טכניות.
פרסם תגובה
loai

כמה שאלות (עדכון קושחה שיבש את המוד)

הודעה על ידי loai » 22 מרץ 2018, 21:59

שלום לכולם , אני מאייד עם EVIC PRIMO MINI , עם אטןמייזר CUBIS לאחרונה עידכנתי קשוחה , עקב בעיה בקריאת סוללה
מאז יש לי קריאה לא נכונה לאוהם , הייתי מאייד על 30 ואט , לפני העדכון , מאז העדכון קורא ראשי SS316 -0.5 OHM
כראש עם תנגודת 0.28 אוהם , לא כל כך נהנה לאייד סביב ה 30 עכשיו (ירידה בתפוקה ) , אני מעלה את זה ל 60 , אז זה דומה ל יותר ל 30 לפני העדכון , אך הראשים נשרפים די מהר (יומיים שימוש אומנם אגרסיבי - אך לפני העדכון הייתה מחזיק לשבוע )
האם יש למישהו מושג ?
האם יש אפשרות לבטל את עדכון הקשוחה או כל רעיון אחר ?
תודה

nick

Re: כמה שאלות

הודעה על ידי nick » 25 מרץ 2018, 01:08

יש קושחה שנקראת arctic fox
היא מתאימה גם לפרימו
היא אמורה להיות יותר טובה מהקושחה של ג'ויטק ויש בה גם יותר אפשרויות.
הרבה אנשים מעדיפים להשתמש בה.
אולי זה יוכל לעזור.
https://nfeteam.org/

סמל אישי של המשתמש
vlada
יצירת קשר:

הודעה על ידי vlada » 25 מרץ 2018, 12:15

נשמע מעוד מוזר הבעיה הזו למה שתשתנה המדידת התנגדות? יכול להיות שנעלתה את ההתנגדות במוד ולכן הוא מראה קריא לא נכונה? תבדוק עם מופיע סמל של מנעול ליד תצוגת ההתנגדות ואם כן תבטל את הנעילה ותראה עם זה עוזר.

בנוסף להמלצה של ניק אתה גם תמיד יכול לחזור לקושחה המקורית של המכשיר או לכל אחת אחרת מאז שהמכשיר שווק
אתה פשוט צריך להוריד את הקושחה הרצויה לך ולעדכן במכשיר כמו שעשית עם הנוכחית, לא סיפור.
e-juice.co.il נוזלים מבית טוב, כי על בריאות לא מתפשרים!
ועכשיו גם הנחה מיוחדת לחברי הפורום על כל הנוזלים באתר
( קוד קופון: ecf.co.il )

loai

הודעה על ידי loai » 25 מרץ 2018, 17:27

לא ולאדה זה לא נעול , ראש 0.5 נקרא כ 0.25 ראש 1.5 נקרא 0.75 , אין לי מושג למה , את האמת נפל לי כמה פעמים , אך המשיך לעבוד רגיל , התפעה החלה , רק אחרי שעדכנתי קשוחה לחדש ביותר , ניסיתי להתקין גרסאות קודמות , אך לא נותן לי אפשרות . המכשיר עובד , אך אני צריך לעלות ל 50 - 60 ואט כדי ליהנות , מחמם לי את הראש מאד מאד , וזולל מהסוללה

סמל אישי של המשתמש
vlada
יצירת קשר:

הודעה על ידי vlada » 26 מרץ 2018, 01:43

אני רואה את זה כ2 אפשרויות לתקלה למרות שאם זה קרה ממש בסמוך לעידכון זה כנירא בגללו אבל בכל מיקרה לא יזיק לבדוק ולנקות את הבפנוכו של החיבור 510 (ההברגה שאליה מוברג הטנק במוד) קיסם אוזניים טבול באלכוהול ינקה את המגעים שם וישלול אפשרות של איזה לכלוך שמבודד שם חלקית ולאחר מכן ללחוץ כמה פעמים על הפין הפנימי שם עם משהו לא מוליך כדי לודה שהפין זז חופשי ושהקפיץ שם לא תקוע
לאחר מכן אם לא עזר ואכן אין אפשרות לעדכן לגרסה קודמת או שונה של הקושחה (מה שקצת מוזר כי למרות שאין לי נסיון אישי עם המוד הזה אני שומע שאנשים עושים את זה די הרבה ומשחקים בין הגרסעות השונות) אז לנסות את הקושחה שניק הציע קודם שאכן יש עליה ביקורות טובות ממה שקראתי

loai

הודעה על ידי loai » 26 מרץ 2018, 02:07

תודה רבה ניק וולאדה , הצליחתי לאפס עם ARCTIC FOX ולחזור לקשוחה המקורית , הסתדר יפה מאד , תודה רבה :)

סמל אישי של המשתמש
vlada
יצירת קשר:

הודעה על ידי vlada » 26 מרץ 2018, 11:09

אין על מה גבר, תהנה :thumbup:

סמל אישי של המשתמש
Platinum

הודעה על ידי Platinum » 26 מרץ 2018, 14:30

אוי, זה ממש מבאס שמוציאים עדכון שגורם לבעיות במקום לתקן כאלה. אני שמח לשמוע שלבסוף הצלחת למצוא פתרון ולהתגבר על הבעיה.
If you're going through hell, keep going. - Winston Churchill
תמונה

פרסם תגובה