עזרה במציאת סיגריה אלקטרונית טובה

דיונים כלליים על סיגריות אלקטרוניות ואידוי. שאין עבורם פורום יעודי.
פרסם תגובה
יואל

עזרה במציאת סיגריה אלקטרונית טובה

הודעה על ידי יואל » 21 אפריל 2019, 14:46

שלום וברכה חברים, אני הפסקתי לעשן לפני כחודש וקניתי סיגריה אלקטרונית(זה היה כמו ג'ול), אבל לאחר זמן מה הרגשתי שהיא לא מספקת, הלכתי לחנות וקניתי אחרת ,אבל גם בה היו בעיות (טעם טיפה שרוף או שדלף ) , בעיה נוספת היא שאני לפעמים ממש מפמפם במשך זמן רב(למשל תוך כדי שאני רואה ספורט)קיצער הבנתי שאני פשוט צריך להתייעץ לפני שאני יקנה את כל החנות😉, אשמח מאד מאד אם מישהו יתן לי שם של סיגריה טובה (ואם אפשר גם חברה של נוזל מילוי)
מה שאני מחפש זה פשוט סיגריה שיהיה עם שאיפה יחסית טובה(אבל לא ממש כמו נרגילה), ואפשר לפמפם איתה והיא לא מדי מתחממת או נשרפת, ושלא ידלוף(חשובב) ולא יהיה טעם שרוף(וכמובן סוללה סבירה)
אשמח מאד לייעוץ, תודה.

סמל אישי של המשתמש
Platinum

Re: עזרה במציאת סיגריה אלקטרונית טובה

הודעה על ידי Platinum » 22 אפריל 2019, 09:32

ברוך הבא לפורום,
הג'ול ודומיו הם פודים (מעין מיני-סיגריות). הפודים לא מיועדים לשימוש אינטנסיבי והשאיפות בהם מאוד דומות לעישון, אין להם מעברי אוויר גדולים. אני מאמין שבגלל השימוש האינטנסיבי הגעת למצב של טיגון האטומיייזר ומכאן הטעם השרוף.
סביר להניח שהשימוש התכוף שלך נובע מכך שהגבילו בחוק את כמות הניקוטין בג'ול לרמה של 20 מ"ג (הודות לח"כים גליק וכבל).

ההמלצה הרווחת כאן מפי המתחילים היא על Aspire nautilus שמיועדת לאידוי בסגנון דומה אבל היא ממש לא פוד.
If you're going through hell, keep going. - Winston Churchill

נא לא לשלוח אלי שאלות פרטיות בנושא האידוי. מקומן של שאלות אלה הוא בדיונים
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DryHitter

Re: עזרה במציאת סיגריה אלקטרונית טובה

הודעה על ידי DryHitter » 28 אפריל 2019, 21:47

אני גם הפסקתי לעשן לא מזמן
התחלתי עם אידוי MTL שזה בסגנון של שאיפה לפה ואז לריאות וקניתי גם מוד עם כמה טנקים DL שזה שאיפה כמו נרגילה.
להפסקת עישון הכי מומלץ זה MTL זה גם נוח לאדות בעבודה בלי להוציא עננים גדולים.
אומרים ש 18מ"ג ניקוטין זה בערך כמו סיגריה רגילה (ב MTL), אני התחלתי עם 12 מ"ג ולא מרגיש צורך לעלות
הג'ול לדעתי לא שווה הרבה הגעתי למצב שהייתי מאדה אותו בעבודה אבל גם קונה טבק לגלגול כי הוא לא היה מספיק.
מוד ממש טוב ומומלץ הוא Vaporesso armour pro הוא עובד על סוללה 18650 אחת ויש בו כל מה שצריך כולל אידוי בטמפ'.
טנק שאני ממליץ עליו הוא Zenith של Innokin יש לו טעם מעולה וסלילים שמחזיקים המון זמן.

פרסם תגובה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 9 אורחים