טעם רע מעט שרוף צריבה קלה בגרון

דיונים כלליים על סיגריות אלקטרוניות ואידוי. שאין עבורם פורום יעודי.
פרסם תגובה
schizo

טעם רע מעט שרוף צריבה קלה בגרון

הודעה על ידי schizo » 18 מרץ 2019, 21:00

משתמש באספייר זילוס בטנק החדש זילוס 2. מרגיש טעם קצת שרוף וצריבה קלה בגרון כאילו האוטומייזר השתמשו בו בלי נוזלים והוא נשרף
החלפתי אוטומייזר אחרי שימוש קצר הטעם השרוף חזר לא בכל שאיפה אני מרגיש את הטעם השרוף אלא מידי פעם.
השימוש בסליל נכון לא שרפתי אותו בגלל מחסור בנוזל כלומר לא עישנתי על יבש תמיד הטנק היה מלא
אולי זאת בעיה נקודתית בסלילים?
מוזר סליל שני רצוף הבעיה חוזרת

schizo

Re: טעם רע מעט שרוף צריבה קלה בגרון

הודעה על ידי schizo » 19 מרץ 2019, 00:44

וואלה שוטטתי קצת בפורום כתבתי בחיפוש טעם שרוף קראתי קצת פעלתי לפי המלצה של פלטיניום למישהו עם בעיה דומה אמר לו לשחרר קצת את הפעמון שלא ילחץ על הסליל חזק אולי אין מעבר טוב של נוזל לסליל בגלל זה .באמת הפעמון שלי היה סגור חזק קצת שיחררתי אותו ובינתיים הטעם חזר להיות גן עדן או לפחות טירמיסו נקווה שבזאת הבעיה נפתרה
אם אתה קורא תודה פלטיניום

סמל אישי של המשתמש
Platinum

הודעה על ידי Platinum » 19 מרץ 2019, 09:07

שמח שמצאת עצה שלי כמועילה (אם כי לא זוכר שנתתי עצה כזו בהקשר לטנק הזה).
האשם הראשון שקופץ לי לראש הוא נוזל האידוי. בטנק בו אתה משתמש לא מומלץ לדעתי להשתמש בנוזלים בהם אחוז ה VG גדול מ50%. נוזל עתיר VG הוא צמיג יותר ולכן ספיגתו איטית יותר, גם אם נדמה לך שהטנק מלא והפתיל ספוג.

האשם השני יכול להיות אידוי בהספק גבוה מדי.

החשדות הנוספים יכולים להיות אי ביצוע פריימינג לראש החדש (הרטבתו בנוזל אידוי טרום השימוש) או אם לא החלפת נוזל איזוי כשהחלפת את ראש האטומייזר (אם נוזל עומד מספיק זמן במגע עם פתיל שרוף, טעמו ייהרס)
If you're going through hell, keep going. - Winston Churchill

נא לא לשלוח אלי שאלות פרטיות בנושא האידוי. מקומן של שאלות אלה הוא בדיונים
תמונה

schizo

הודעה על ידי schizo » 19 מרץ 2019, 17:40

לא נתת את העצה הזאת בקשר ספציפי לטנק הזה אבל גם בטנק הזה אם סוגרים חזק את הפעמון הוא כנראה לוחץ על האוטומייזר איכשהוא וזה כנראה מקשה על נוזל להיכנס לסליל .
פתיחה קלה של הפעמון פתרה לי למעשה את הבעיה .
אם כי מידי פעם אני מרגיש קצת בטעם לא רגיל ייתכן שצריך לפתוח עוד טיפה את הפעמון אני אנסה
הספק האידוי שלי רגיל בהתאם להוראות יצרן של הסליל . אני אכן משתמש בנוזל 70 VG ככה השתמשתי גם בטנק הקודם של הזילוס הרגיל ( לא הזילוס 2 ) לא נתקלתי בבעיה כזאת בטנק הקודם רק בטנק החדש זילוס 2.

אני מרטיב את הסליל מספר דקות טרום התחלת השימוש וגם מטפטף 2 טיפות מלמעלה לתוך הסליל .
ייתכן שגורם הבעיה הוא 70 VG ובטנק של הזילוס הקודם לא הייתה בעיה ובטנק זילוס 2 קיימת בעיה ?
תודה על העזרה

vlada
יצירת קשר:

הודעה על ידי vlada » 19 מרץ 2019, 18:10

גבר אתה ממלה יותר מידי נוזל בטנק מזה הבעיה - תנסה למלה חצי טנק ותראה אם יש שיפור

יותר מידי נוזל בטנק לא משאיר מקום לכיס אויר משמעותי וכך לאחר שנוזל ניכנס לאטמיזר במקום שהכיס אויר יאפשר גמישות נוצר בטנק ואקום ועד שאויר חדש לא מצליח להסתנן פנימה, אין לך זרימה של נוזל לאטומיזר ונוצר טעם שרוף.
כשאתה פותח את המיכסה (זה לא פעמון אגב) אתה מכניס אויר חדש פנימה ומבטל את הואקום ונחדש את הזרימה של נוזל לאטמיזר. זה בגדול

אז אתה בטח שואל איך זה שעם הראש אטמיזר הראשון זה לא קרה? הסתננות של האויר פנימה תלויה בצפיפות הכותנה בראש האטמיזר אז או שהראש הראשון היה ממקבץ יצור אחר ששם הכותנה פחות צפופה או שהמכונה במפעל לא ממש מדיקת ויצאם ראשים בצפיפויות כותנה/הידוק שונה מאחד לשני.

בכל מיקרה אם לא תצליח להתגבר על הבעיה הזו תעבור לנוזל פחות סמיך כמו 50/50 , זה אמור לעזור.

schizo

הודעה על ידי schizo » 19 מרץ 2019, 18:16

נכון ולאדה אני באמת ממלא עד הסוף את הטנק מפוצץ אותו אתה שועל תאמין לי אני אנסה לבדוק את העניין תודה רבה לך אחי אין עליך

סמל אישי של המשתמש
Platinum

הודעה על ידי Platinum » 20 מרץ 2019, 09:05

ראשית, אציין ואדגיש שנוזלים המכילים יותר מ50% גליצרין (VG) הם יותר סמיכים\צמיגיים. לכן, הם לא מומלצים לציוד המיועד לאידוי מהפה לריאות (MTL).
מדוע? משום שבציוד MTL מתבצע אידוי של כמות נוזל קטנה יחסית בכל שאיפה. לכן גם מעברי האוויר וגם מעברי הנוזל בטנקים המתאימים לאידוי בסגנון זה הם קטנים וצרים יותר מאלה שניתן למצוא בציוד המיועד לאידוי מהפה לריאות.
העובדה שבטנקים מסויימים נוזלים המכילים 70% VG עובדים יותר טוב, לא הופכת אותם למומלצים.

ההסבר שולדה נתן הוא מאוד נכון. אם אתה לא משאיר מקום למספיק אוויר בטנק והכותנה באטומייזר מספיק צפופה. אתה פוגע באספקת הנוזל לפתיל האטומייזר.
פתיחת מכסה המילוי מכניסה אוויר אבל היא לא פתרון מומלץ משום שהיא עשויה להכניס יותר מדי אוויר וכפועל יוצא, לגרום לנזילות. עדיף להימנע ממנה ולשמור על הבגדים נקיים.
If you're going through hell, keep going. - Winston Churchill

נא לא לשלוח אלי שאלות פרטיות בנושא האידוי. מקומן של שאלות אלה הוא בדיונים
תמונה

פרסם תגובה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 16 אורחים