ראשים בבקרת טמפרטורה - הספק וטמפרטורה

דיונים כלליים על סיגריות אלקטרוניות ואידוי. שאין עבורם פורום יעודי.
shimons

Re: ראשים בבקרת טמפרטורה - הספק וטמפרטורה

הודעה על ידי shimons » 02 יוני 2016, 11:51

האם ניתן להגיד שוויסות בטמפ' מאריך (או יותר מדויק מונע קיצור) של חיי הראש? (כי לא מגיעים / מגיעים פחות למצבים של שריפת הכותנה)

PsyRax

הודעה על ידי PsyRax » 02 יוני 2016, 12:44

ברגע שהכותנה התייבשה היא נשרפת מיידית והראש גמור, אז הבקרה כן אמורה למנוע מצב כזה. אך עדיין רצוי לא להגיע למצבים כאלה ולשמור שלא יהיה ייבוש של הכותנה.

סמל אישי של המשתמש
amitkey9

הודעה על ידי amitkey9 » 02 יוני 2016, 14:42

אני כבר מס' חודשים עם הגבלת טמפ' על SS בכל האטומייזרים שלי, כולם בניה עצמית, כולם עובדים מושלם והחווית אידוי פשוט מושלמת,
אם בונים נכון, על המוד הנכון (הצ'יפים של גוייטק מושלמים ל SS), בהגדרות הנכונות אין לזה תחרות...!
אני כבר קרוב לחודשיים עם קלפטון SS על גריפין והג'ימיני ברוטציה... מושלם...!

סמל אישי של המשתמש
Platinum

הודעה על ידי Platinum » 02 יוני 2016, 15:30

shimons כתב:האם ניתן להגיד שוויסות בטמפ' מאריך (או יותר מדויק מונע קיצור) של חיי הראש? (כי לא מגיעים / מגיעים פחות למצבים של שריפת הכותנה)
אני בספק גדול אם היא יכולה להאריך או למנוע קיצור חיים של פתיל\ראש אטומייזר. היא מיועדת בעיקר למניעת שאיפות שרופות ויבשות. הגדרה מדוייקת יותר תהיה שהיא תצמצם מקרים של מוות מוקדם.
If you're going through hell, keep going. - Winston Churchill

נא לא לשלוח אלי שאלות פרטיות בנושא האידוי. מקומן של שאלות אלה הוא בדיונים
תמונה

shimons

הודעה על ידי shimons » 02 יוני 2016, 16:12

ולמה בראשים רגילים (1 אומים למיניהם, אצלי נגיד הוא מראה 1.07 אום במוד) לא משתמשים בהגבלת טמפ'?

shimons

הודעה על ידי shimons » 02 יוני 2016, 16:15

amitkey9 כתב:אני כבר מס' חודשים עם הגבלת טמפ' על SS בכל האטומייזרים שלי, כולם בניה עצמית, כולם עובדים מושלם והחווית אידוי פשוט מושלמת,
אם בונים נכון, על המוד הנכון (הצ'יפים של גוייטק מושלמים ל SS), בהגדרות הנכונות אין לזה תחרות...!
אני כבר קרוב לחודשיים עם קלפטון SS על גריפין והג'ימיני ברוטציה... מושלם...!

היי, אשמח אם תסביר מה זו 'חווית אידוי מושלמת' מבחינתך - במה זה בא לידי ביטוי אל מול אידוי רגיל על בסיס וואט בלבד (מלבד מה שצוין שיותר מתייחס לצעד מנע מאשר ל'מגביר חוויה')

תודה

סמל אישי של המשתמש
amitkey9

הודעה על ידי amitkey9 » 02 יוני 2016, 16:56

חוויית אידוי מושלמת זה עניין סובייקטיבי לחלוטין...
בשורה תחתונה אצלי זה מסתכם בזה שאני נהנה מכל שאיפה שאני לוקח,
גם כששמתי שתי בניות זהות של קלפטון SS על שני אטומייזרים זהים, על אות סוג של מוד באותו הספק (אני וחבר יושבים במשרדים צמודים ומשתמשים תכלס באותו ציוד ואני בונה לשנינו), אחד על הגבלת טמפ' ואחד על הספק משתנה... נהנתי יותר מההגבלת טמפ'...
וכשזה בא עם השקט הנפשי שלא משנה מה יקרה אין מצב לשאיפה יבשה... זה בונוס...! זה הדובדבן שעל הסירופ שעל הקצפת...

סמל אישי של המשתמש
nightshard

הודעה על ידי nightshard » 02 יוני 2016, 17:10

אני חושב שאתה מדמיין שאותה בניה ב SS על אותו אטומיזר נותנת תוצאות שונות באידוי ב TC וב VW, אולי בגלל שאתה כבר מאוהב ב TC וסבבה אם זה מה שעושה לך טוב אז לך על זה.
לגבי הראש השקט אני מבין ומסכים וזה מה שאמרתי עוד קודם, אני פשוט לא חושב שלמשתמש מנוסה במיוחד במקרה של טנקים ולא RDAs זה אמור לשנות משהוא.

סמל אישי של המשתמש
amitkey9

הודעה על ידי amitkey9 » 02 יוני 2016, 17:30

לא מדמיין נייט, לא עשיתי את הניסוי הזה לבד... שלושה מאדים ועוד כמה "מתנדבים" (קורבנות על לא עוול בכפם) ש"התנדבו" (עברו בטעות בפרוזדור) להשתתף בניסוי, הרגישו אותו דבר...
עשינו את הניסוי אחרי הדיון הקודם שהיה בנושא,
אולי זה קשור לטמפ' שבה הרכיבים שבנוזל מתחילים להתפרק ואז הטעם משתנה, לא יודע...!
שוב, סובייקטיבי לחלוטין... אבל לא רק על פי דעתי...!

סמל אישי של המשתמש
Platinum

הודעה על ידי Platinum » 04 יוני 2016, 23:03

מאוד מעניין מה שאתה אומר עמית. ציינת שמדובר באותה בניה על אותו אטומייזר אבל לא התייחסת להספק האידוי. האם גם הספק האידוי היה זהה? בהחלט יכול להיות שהגבלת הטמפרטורה במקרה של ה SS היא זו שמשפיעה לטובה על חויית האידוי שלך לעומת אידוי במצב הספק.

שמח שאתה נהנה, אני עדיין דבק בקנטל.
If you're going through hell, keep going. - Winston Churchill

נא לא לשלוח אלי שאלות פרטיות בנושא האידוי. מקומן של שאלות אלה הוא בדיונים
תמונה

פרסם תגובה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 14 אורחים