חדש בעולם האידוי, צריך עזרה מכם חברים.

משתמשים חדשים בסיגריה האלקטרונית? מעוניינים לעבור לאדות במקום לעשן? זה המקום לשאול וללמוד על כל הדברים שחשוב שתדעו
דור

חדש בעולם האידוי, צריך עזרה מכם חברים.

הודעה על ידי דור » 25 פברואר 2019, 15:24

אהלן חברים, לא מזמן קניתי את הג'ול עקב עליית המחרים של הטבק פי 2. אמרתי ננסה מה יכול להיות ?
יצא שממש אהבתי את הרעיון היא ספקה אותי בהתחלה משאכטה לשאכטה ונהנתי מהטעם ומזה שאין ריח מסריח של סיגריות בבגדים בבית ובאוטו. אני מעשן הרבה כך שאפילו הצהוב לא יוצא לי מהאצבעות.
אני משלב גם את הטבק וגם את האידוי ביחד ועם הזמן הגול כבר לא מספקת אותי.
קראתי קצת באינטרנט והגעתי כאן לפורום.
אז כמה שאלות לי אלייכם בשביל להמשיך בטוב עם האלקטרוניות שלנו.
אני מחפש שמן שיספק אותי ויתן לי גם תחושבת צריבה קלה בגרון. אז המלצות אם אפשר על שמן טוב בסיגנון.
עכשיו לגבי הסיגריה עצמה, אני מבין שיש הממממווווןןןן סוגים שונים.
אני כמובן עם הזמן אחליף את הגול. אז אם אפשר המלצה על סיגריה שאפשר להשתמש בה גם לסכיבות קלות כמו מסיגריה וגם לסכיבות כמו מנרגילה סיגריה לא מורכבת מידי ושלא דורשת יותר מידי תנאי הרכבה ניקיון וכו.... אם יש משהו כזה אשמח לדעת.
תודה לכל המבינים בנושא .

סמל אישי של המשתמש
Platinum

Re: חדש בעולם האידוי, צריך עזרה מכם חברים.

הודעה על ידי Platinum » 25 פברואר 2019, 18:52

ברוך הבא לפורום,
מסתבר שלאור מגבלת משרד הבריאות שאוסרת על ריכוז ניקוטין גדול מ20 מ"ג\מ"ל ותקפה גם לגבי מלח ניקוטין (בו נעשה שימוש בנוזל האידוי במחסניות הנוזל של ג'ול). הג'ול כבר לא מספקת חלק ניכר מהמעשנים שרוצים לעבור לאידוי בשל היות נוזל האידוי שבה חלש מדי.

בכדי להפסיק לעשן לחלוטין, תצטרך לעבור לציוד אידוי שאינו פוד ולהשתמש בנוזלי אידוי המכילים ניקוטין רגיל ולא מלח ניקוטין.
אני לא יודע להמליץ לך על ערכה מסוימת, יש מאות רבות של טנקים ומודים בשוק.
אני כן יכול להציע שאם אתה קונה ערכה שמתאימה להוציא כמויות אדים גדולות, תשתמש בטבעת ויסות האוויר של הטנק בכדי לצמצם את כמות האוויר כשאתה רוצה לשאוף שאיפות קצת יותר הדוקות.
If you're going through hell, keep going. - Winston Churchill

נא לא לשלוח אלי שאלות פרטיות בנושא האידוי. מקומן של שאלות אלה הוא בדיונים
תמונה

דור

הודעה על ידי דור » 25 פברואר 2019, 19:00

אני לא ממהר להפסיק לעשן.. אני אוהב לעשן.
אם הזמן ארצה להפסיק אבל כרגע זו לא המטרה.
אני מצליח למלאות את הפוד של הגול בשמן מצאתי כאן בפורום סרטון שמסביר איך לעשות את זה. ככה שיש לי את האפשרות למלאות באיזה שמן שארצה. מה מומלץ. לדעתך?
ולגבי סיגריה אחרת. מזה למה בדיוק הכוונה "לא פוד" במה כן מדובר. מה מומלץ איך משתמשים.
אין לי מושג קלוש בעולם האידוי ?
מה מומלץ במחיר סביר.?

דור

הודעה על ידי דור » 25 פברואר 2019, 19:04

מזה הטנק המדובר?
מזה הטבעת ויסות המדוברת?
בטבעת ויסות אני יכול להשתמש בשביל לאזן את כמות העשן שלי? לכמות הרצוייה ? סתומרת שאם אני רוצה הרבה עשן אז אני מכניס פחות אוויר. ואם אני רוצה מעט עשן אני מכוון את הטבעץ ליותר אוויר? זה הרעיון של טבעת ויסות?

סמל אישי של המשתמש
Platinum

הודעה על ידי Platinum » 25 פברואר 2019, 19:13

לא דיברתי על טנק ספציפי. אולי לאחד החברים כאן יהיו המלצות על טנק כלשהו.
לרוב הטנקים יש אפשרות של ויסות כמות האוויר שנכנסת לטנק. בגלל שהטנק הוא עגול, זה נעשה באמצעות טבעת שניתן לסובב ובכך לכסות (או לא לכסות) את פתחי כניסת האוויר במידה הרצויה.

אם אתה רוצה שאיפה הדוקה יותר שמזכירה יותר עישון, אתה מכוון את הטבעת כך שתסגור את רוב כניסת האוויר ולהיפך.
כשרוצים לנשוף יותר אדים, פותחים יותר את מעברי האוויר ושואפים חזק ומהר יותר.
If you're going through hell, keep going. - Winston Churchill

נא לא לשלוח אלי שאלות פרטיות בנושא האידוי. מקומן של שאלות אלה הוא בדיונים
תמונה

דור

הודעה על ידי דור » 25 פברואר 2019, 19:36

הבנתי את הכוונה שלך. מעולה תודה רבה על העזרה
מה ההבדל בין טנק לאוטומייזר ? זה אותו דבר?

vlada
יצירת קשר:

הודעה על ידי vlada » 25 פברואר 2019, 22:22

היי דור
אטומייזר זה הסלילים עם הכותנה.
טנק זה כל המכלול שה אוטומייזר והנוזל יושבים בתוכו.
נוזלי מילוי לסיגריה אלקטרונית לא מכילים שמן ולא עשויים משמן, פשוט תקרא לזה נוזל.

לגבי מכשיר מומלץ שהוא לא פוד להתחלה, הייתי ממליץ על זולוס 2 של חברת אספיר ( חפש בפורום יש הרבה המלצות עם לינקים איפה לקנות בחול ואם אתה מעדיף אפשר כמובן גם מחנות בארץ באזור מגוריך).

עם ג'ול אוריד לך כמה סיגריות ממה שאתה מעשן ביום, אז מכשיר טוב אם נוזל מתאים, יוריד לך לגמרי את החשק להדליק סיגריה ;)

דור

הודעה על ידי דור » 25 פברואר 2019, 23:17

עזרתם מאוס
תודה רבה !

דור

הודעה על ידי דור » 25 פברואר 2019, 23:34

עוד שאלה לי אלייכם
כל כמה זמן בערך צריך להחליף את הטנק,ואת האוטומייזר. ?
שלא אכנס לעסק יקר מידי :)
הנןזל אני מבין שלא יקר בכלל.
אני מעשן בערך 30 סיגריות 35 סיגריות ביום. של באלי שאג חום. שזה מאוד חזק ויבש.
איך בדיוק עובד כל העסק הזה של הסגריה האלקטרונית.
תודה רבה רבה על היחס והתשובות!

vlada
יצירת קשר:

הודעה על ידי vlada » 26 פברואר 2019, 00:51

טנק בעיקרון זה עד שתשבור אותו כך שאם תשמור זה לפחות לכמה שנים
אטמייזר מסוג ראש חד פעמי מחליפים בערך פעם בשבוע שבועיים תלוי בקצב האידוי שלך והוא עולה סביבות 10 ש"ח פחות או יותר

נוזלים הם ההוצאה הכי גדולה בכל העסק הזה אבל יש מבחר ענק בארץ במחירים די שפועים כמובן בהתאם לאיכות ורמת המוצר המחיר משתנה אבל יש גם מאוד מאוד זולים באיכות סבירה פחות או יותר

העסק עובד על העיקרון שאתה מקבל מהאלקטרונית את כל מה שקיבלתה מהסיגרית טבק רק בלי המסרטנים בלי הרעל בלי הריח המגעיל וכו', זות אומרת אתה מפחית סיכון אבל ממשיך להנות מכל היתר וכך אין לך שום צורך להשתמש יותר בסיגריות טבק,
כמובן שתצתרך למצוא את המכשיר במתאים לך ביותר ואת הנוזלים המתאימים לך ולמכשיר שתבחר,
לכן המלצתי על הזולוס שזה מכשיר שחוץ מהיותו אמין ופשוט לתפעול הוא גם מאפשר תווך גדול של סגנונות אידוי ויעזור לך למצוא בדיוק את הכוון שלך אם זה דמוי נרגילה עם המון המון אדים וטעם או עם זה משהו עדין שמדמה סיגריה לייט וכמובן את כל מה שבינהם

נעול

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 5 אורחים