שלום לכולם, חדש בפורום ורוצה להפסיק לעשן

משתמשים חדשים בסיגריה האלקטרונית? מעוניינים לעבור לאדות במקום לעשן? זה המקום לשאול וללמוד על כל הדברים שחשוב שתדעו
EVGI

שלום לכולם, חדש בפורום ורוצה להפסיק לעשן

הודעה על ידי EVGI » 29 ינואר 2019, 20:56

אהלן, קודם כל רוצה להגיד תודה ענקית על זה שקיים פורום כזה, שאני מאמין שהוא גם יחיד מסוגו כי חיפשתי ולא מצאתי שום דבר אחר.
אני בן 28, מעשן כבר קרוב ל10 שנים, ופשוט נמאס לי מכל ההרגשה, הריח, הליחה וכו'
אני מעשן היום טבק ווינסטון, שמספיק לי בערך לשבוע.
ראיתי שיצא JUUL והחלטתי לנסות אותו אבל לצערי הוא לא מספק אותי בכלל ולדעתי גם התחלתי לעשן יותר סיגריות מאז שאני משתמש בו.
חבר מהעבודה שלי שמסיים טבק מלברו אדום ביומיים, קנה לפני 3 שבועות סיגריה אלקטרונית (הדבר היחיד מהשם שלה שאני זוכר זה Q16) ובמשך 3 השבועות האלה הוא לא עישן סיגריה אחת! וזה מה שהדליק אותי, אבל כמובן הריכוז ניקוטין בנוזל שלו גבוהה ממה שהבנתי ממנו וגם כשניסיתי לקחת שאיפה, ישר נחנקתי.

אני עברתי קצת על הפורום וקראתי גם את המוסגים למתחילים, אבל הרוב אני לא מצליח לקלוט, זה נראה ממש מסובך
ואני אשמח אם תוכלו להסביר לי מה מי מו ואיך כמו לילד קטן כי אני לא מבין בנושא הזה כלום,
ולעזור לי לבחור את המכשיר הראשון שלי.

מה שכן, אם זה עוזר בכלל, אני אתן כמה פרטים:
התקציב שלי הוא בערך עד 500 לכל הערכה ( שאין לי מושג מה היא כוללת בכלל :oops: )
אני מעשן ממש "חזק" אם אפשר להגיד, שאיפות חזקות, אני מסיים סיגריה ממש מהר,
יכול להיות כי הייתה תקופה לפני שהתחלתי לעשן וגם כשעישנתי בהתחלה שהייתי מעשן נרגילה כמו חולה ובלי הפסקה?
אני ראיתי בפורום(שזה נראה לי גם הדבר היחיד שהבנתי מהמוסגים :lol: ) שיש כאלה שמעשנים לפה ואז לריאות ויש כאלה שישר לריאות ואת האמת אף פעם לא שמתי לב :?
אני עובד בתור מתקין, אני רוב היום בכבישים ובנסיעות ארוכות
ומשהו אחרון, שהוא לא חובה בכלל אלא רק שריטה שלי, אני אוהב סטייל ועיצוב, יש מכשירים שאפשר לעצב יפה מחלקים או מכשירים שהם כבר באים בעיצובים מגניבים?

זהו אני חושב, חפרתי מספיק, אם יש עוד פרטים שצריך, אני אשמח לתת :)

המון תודה!

סמל אישי של המשתמש
Platinum

Re: שלום לכולם, חדש בפורום ורוצה להפסיק לעשן

הודעה על ידי Platinum » 30 ינואר 2019, 08:56

ברוך הבא לפורום, אני בטוח שאתה יודע כמה כדאי להפסיק לעשן ולעבור לאידוי.
שאלת הרבה שאלות, אנסה לפרק ולענות ככל שניתן
EVGI כתב: ראיתי שיצא JUUL והחלטתי לנסות אותו אבל לצערי הוא לא מספק אותי בכלל ולדעתי גם התחלתי לעשן יותר סיגריות מאז שאני משתמש בו.
האמת שאני קצת מופתע לשמוע שהג'ול לא מספקת את הצורך שלך בניקוטין. מדובר בסיגריה אלקטרונית שמפיקה כמות לא מבוטלת של ניקוטין בכל שאיפה.
לא מתמצא בסוגי הטבק ולא הבנתי איך בדיוק אתה מעשן את הטבק אבל למרות זאת, הייתי מקבל באופן הגיוני טענה של הפחתה בעישון במקביל לשימוש בג'ול. אבל לעשן יותר? משהו פה לא מסתדר לי.
אתה משתמש בגו'ל במחסניות מקוריות עם הנוזל המקורי?
חסר לך משהו חוץ מהרעב לניקוטין?
EVGI כתב: חבר מהעבודה שלי שמסיים טבק מלברו אדום ביומיים, קנה לפני 3 שבועות סיגריה אלקטרונית (הדבר היחיד מהשם שלה שאני זוכר זה Q16) ובמשך 3 השבועות האלה הוא לא עישן סיגריה אחת! וזה מה שהדליק אותי, אבל כמובן הריכוז ניקוטין בנוזל שלו גבוהה ממה שהבנתי ממנו וגם כשניסיתי לקחת שאיפה, ישר נחנקתי.
אני משער שהחבר שלך משתמש בערכה הזו שהיא ערכת מתחילים פשוטה וזולה שמיועדת למי שמעוניין להפיק הרבה אדים.
ריכוז הניקוטין אצלו יותר גבוה? זה תמוה בעיניי. דווקא ההיפך אמור להיות הנכון.
נראה לי שמשהו לא תקין עם הג'ול שלך, בדגש על נוזל האידוי. אולי מילאתם את המחסניות בנוזל חלש?
יש מצב שנחנקת כי הערכה הזו מפיקה הרבה יותר אדים מהג'ול. אתה ודאי לא רגיל לזה עדיין.
EVGI כתב: אני עברתי קצת על הפורום וקראתי גם את המוסגים למתחילים, אבל הרוב אני לא מצליח לקלוט, זה נראה ממש מסובך
ואני אשמח אם תוכלו להסביר לי מה מי מו ואיך כמו לילד קטן כי אני לא מבין בנושא הזה כלום,
ולעזור לי לבחור את המכשיר הראשון שלי.
יש המון מידע, אני ממליץ לעשות חיפוש בפורום ובכלל על כל מושג שמעניין אותך. אף אחד לא יכול לשבת וללמד פה שיעורים של אחד על אחד עם כל הרצון הטוב.
שאלות שלא מצאת עליהם תשובה, אתה מוזמן לפתוח דיון בכל שאלה.
אני יודע שיש דברים שנראים מסובכים, אבל מהר מאוד תגלה שהרוב ממש פשוט.
לפני שימליצו לך פה על ציוד. אני הייתי שואף להבין אם יש בעיה עם נוזל האידוי.
If you're going through hell, keep going. - Winston Churchill

נא לא לשלוח אלי שאלות פרטיות בנושא האידוי. מקומן של שאלות אלה הוא בדיונים
תמונה

vlada
יצירת קשר:

הודעה על ידי vlada » 30 ינואר 2019, 15:39

ברור שהג'ול כמו שהוא נמכר בארץ יהיה חלש למעשנים קבדים הרי הורידו את ריכוז הניקוטין (מלח ניקוטין ) מ5% ל1.7%
בטבק לסיגריות היצרנים מוסיפים משפרי ומזרזי ספיגה כך שהניקוטין הנשאף מעישון טבק חודר מאוד מהר ובריכוז ענק לדם בניגוד לניקוטין משאיפה של סיגריה אלקטרונית שבה אין מזרזי ספיגה שחודר לאט יחסית לדם
בקיצור עישון סיגריה ירגיש תמיד הרבה יותר מספק
העינין שהגוף שלנו שכמובן יעדיף לקבל מהר ובכמות גדולה ניקוטין יודע להתרגל בקלות לניקוטין שנספג לאט (תהליך של 3-4 שבועות) ולהיות מסופק לאחר שהתרגל לניקוטין ללא מזרזים בלי שום בעיה.
לכן אם תתאפק ולא תעשן כלל סגריות אלה רק את הג'ול אחרי זמן מה החשק לעשן סיגריות ירד לגמרה ותהיה מסופק מהאלקטרונית

האופציה של הג'ול ויתר הפודים הסטנדרטיים די טובה אבל היא בהחלט לא מתאימה לכולם ובעיקר מעשנים קבדים שקשה להם עם רמות ניקוטין נמוכות כפי שהג'ול מגיע איתם בארץ, ולכאלה דרוש מכשיר קצת או הרבה יותר חזק או מכשיר שמאפשר שימוש בריכוז ניקוטין גבוה יותר
היתי ממליץ לנסות פוד כלשהו, אולי מניפיט שזה כמו הג'ול אבל המחסנית שלו דורשת מילוי עצמי ולא מגיע מוכן עם נוזל אך בעוד כחודש לא יהיה ניתן לרכוש בשבילו נוזל בריכוז ניקוטין גבוה בארץ יותר ולכן אני ממליץ על מכשיר שעובד עם ניקוטין רגיל (לא מלח ניקוטין כמו הג'ול ויתר הפודים הרגילים) ולברר לעצמך האם נעים לך יותר עם מחשיר חזק דמוי נרגילה שמפיק החון אדים ואז אפשר להשתמש בנוזל בעל ריכוז ניקוטין נמוך אבל בגלל התפוקה שלו לקבל מספיק ניקוטין בכל שאיפה שתרגיש מסופק או שאולי מה שחבר שלך בחר שזה מכשיר חלש יחסית ובו דרוש נוזל בריכוז ניקוטין גבוה מאוד כדי להרגיש מסופק
כמובן יש איתרונות וחסרונות לכל אחד מסוגי המכשירים האלה אבל אין תעם להכנס לזה בהתחלה וכמובן גם אין ממש צורך ללמוד את כל התחום

המלצה שלי לגשת לחנות גדולה באזור שלך ולבקש לנסות מכשירים שונים ונוזלים שונים ברמות ניקוטין שונות (רוב החנויות ישמחו לאפשר ללקוחות לנסות את כל אלה ) ולהחליט במקום מה הכי מספק ומהנה אותך

לגבי איצוב המכשירים, יש המון סוגים ויצרנים, יש כאלה שמאוצבים כמו מצטי זיפו עם כל מיני לוגואים וקשקושים, יש מכשירים אלגנטיים ומסוגננים ויש סתם דברים סטנדרטיים בסיסיים אבל את זה תשאיר ליותר מאוחר שהרי בכל מיקרה אף אחד לא מחזיק רק סיגריה אלקטרונית אחת כי צריך לפחות משהו נוסף למיקרה חירום וכו' וכרגע הכי חשוב שתצא ממעגל הרעל והסיכון הבריאותי לך ולסובבים אותך ותצליח להתערגן על אלקטרונית שתרחיק אותך מהטבק המסרטן והרעיל

בהצלחה

EVGI

הודעה על ידי EVGI » 30 ינואר 2019, 20:18

קודם כל תודה לשניכם על הרצון לעזור!!! זה לא ברור מאליו
Platinum כתב:
30 ינואר 2019, 08:56
האמת שאני קצת מופתע לשמוע שהג'ול לא מספקת את הצורך שלך בניקוטין. מדובר בסיגריה אלקטרונית שמפיקה כמות לא מבוטלת של ניקוטין בכל שאיפה.
לא מתמצא בסוגי הטבק ולא הבנתי איך בדיוק אתה מעשן את הטבק אבל למרות זאת, הייתי מקבל באופן הגיוני טענה של הפחתה בעישון במקביל לשימוש בג'ול. אבל לעשן יותר? משהו פה לא מסתדר לי.
אתה משתמש בגו'ל במחסניות מקוריות עם הנוזל המקורי?
חסר לך משהו חוץ מהרעב לניקוטין?
יכול להיות מהלחץ בעבודה התחלתי לעשן יותר, אני משתמש בג'ול רק עם המכסניות המקוריות, ואני גם לא ממלא אותם.
פשוט כשאני מעשן איתה אני מרגיש כאילו אני לא מעשן בכלל, כאילו אני שואף אוויר וזהו, וגם קצת חסר לי יותר עשן.
וגם למשל בבקרים עם הקפה ממש לא מספק אותי הגו'ל, אני תמיד מעשן סיגריה זה נותן לי הרגשה מספקת פי מיליון.
Platinum כתב:
אני משער שהחבר שלך משתמש בערכה הזו שהיא ערכת מתחילים פשוטה וזולה שמיועדת למי שמעוניין להפיק הרבה אדים.
ריכוז הניקוטין אצלו יותר גבוה? זה תמוה בעיניי. דווקא ההיפך אמור להיות הנכון.
נראה לי שמשהו לא תקין עם הג'ול שלך, בדגש על נוזל האידוי. אולי מילאתם את המחסניות בנוזל חלש?
יש מצב שנחנקת כי הערכה הזו מפיקה הרבה יותר אדים מהג'ול. אתה ודאי לא רגיל לזה עדיין.
זה בדיוק מה שהוא קנה, לגבי הניקוטין זה מה שהבנתי ממנו.
לגבי הג'ול כמו שרשמתי מקודם אני משתמש רק במחסניות מקוריות ולא ממלא אותן.
Platinum כתב:
יש המון מידע, אני ממליץ לעשות חיפוש בפורום ובכלל על כל מושג שמעניין אותך. אף אחד לא יכול לשבת וללמד פה שיעורים של אחד על אחד עם כל הרצון הטוב.
שאלות שלא מצאת עליהם תשובה, אתה מוזמן לפתוח דיון בכל שאלה.
אני יודע שיש דברים שנראים מסובכים, אבל מהר מאוד תגלה שהרוב ממש פשוט.
לפני שימליצו לך פה על ציוד. אני הייתי שואף להבין אם יש בעיה עם נוזל האידוי.
ברור שאני לא מצפה שילמדו אותי אחד על אחד, הכוונה היתה המלצה לסיגריה אלקטרונית וכמו שאמרת, תשובות לשאלות שלא אמצא להן תשובה :D

vlada כתב:
30 ינואר 2019, 15:39
האופציה של הג'ול ויתר הפודים הסטנדרטיים די טובה אבל היא בהחלט לא מתאימה לכולם ובעיקר מעשנים קבדים שקשה להם עם רמות ניקוטין נמוכות כפי שהג'ול מגיע איתם בארץ, ולכאלה דרוש מכשיר קצת או הרבה יותר חזק או מכשיר שמאפשר שימוש בריכוז ניקוטין גבוה יותר
היתי ממליץ לנסות פוד כלשהו, אולי מניפיט שזה כמו הג'ול אבל המחסנית שלו דורשת מילוי עצמי ולא מגיע מוכן עם נוזל אך בעוד כחודש לא יהיה ניתן לרכוש בשבילו נוזל בריכוז ניקוטין גבוה בארץ יותר ולכן אני ממליץ על מכשיר שעובד עם ניקוטין רגיל (לא מלח ניקוטין כמו הג'ול ויתר הפודים הרגילים) ולברר לעצמך האם נעים לך יותר עם מחשיר חזק דמוי נרגילה שמפיק החון אדים ואז אפשר להשתמש בנוזל בעל ריכוז ניקוטין נמוך אבל בגלל התפוקה שלו לקבל מספיק ניקוטין בכל שאיפה שתרגיש מסופק או שאולי מה שחבר שלך בחר שזה מכשיר חלש יחסית ובו דרוש נוזל בריכוז ניקוטין גבוה מאוד כדי להרגיש מסופק
כמובן יש איתרונות וחסרונות לכל אחד מסוגי המכשירים האלה אבל אין תעם להכנס לזה בהתחלה וכמובן גם אין ממש צורך ללמוד את כל התחום
את האמת אני פחות חושב ללכת שוב על פודים ובא לי לנסות עם הנוזלים
כי גם פחות התחברתי לג'ול עם הזמן.
vlada כתב:

המלצה שלי לגשת לחנות גדולה באזור שלך ולבקש לנסות מכשירים שונים ונוזלים שונים ברמות ניקוטין שונות (רוב החנויות ישמחו לאפשר ללקוחות לנסות את כל אלה ) ולהחליט במקום מה הכי מספק ומהנה אותך
זה מה שאעשה, מקווה שאמצע זמן הסופ"ש
vlada כתב:

לגבי איצוב המכשירים, יש המון סוגים ויצרנים, יש כאלה שמאוצבים כמו מצטי זיפו עם כל מיני לוגואים וקשקושים, יש מכשירים אלגנטיים ומסוגננים ויש סתם דברים סטנדרטיים בסיסיים אבל את זה תשאיר ליותר מאוחר שהרי בכל מיקרה אף אחד לא מחזיק רק סיגריה אלקטרונית אחת כי צריך לפחות משהו נוסף למיקרה חירום וכו' וכרגע הכי חשוב שתצא ממעגל הרעל והסיכון הבריאותי לך ולסובבים אותך ותצליח להתערגן על אלקטרונית שתרחיק אותך מהטבק המסרטן והרעיל

בהצלחה
הבנתי אותך, ממש תודה

שוב תודה ענקית לשניכם!!!

סמל אישי של המשתמש
Platinum

הודעה על ידי Platinum » 31 ינואר 2019, 09:37

אוקיי, לא ידעתי שהחוק המגביל את כמות הניקוטין כבר נכנס לתוקף. זה בהחלט מסביר את החשד שלי בנוזל האידוי. אמנם במחסנית של הג'ול יש 17 מ"ג ניקוטין אבל זה ניקוטין אחר ומכאן חוסר הסיפוק.

אתה יכול לקנות ערכה כמו של החבר שלך ולהזמין כמובן גם ראשי אטומייזר להחלפה בכמות שתספיק לך.
או שתבחר ערכה אחרת שתמצא חן בעיניך כשתתנסה.
If you're going through hell, keep going. - Winston Churchill

נא לא לשלוח אלי שאלות פרטיות בנושא האידוי. מקומן של שאלות אלה הוא בדיונים
תמונה

EVGI

הודעה על ידי EVGI » 31 ינואר 2019, 18:23

Platinum כתב:
31 ינואר 2019, 09:37
אוקיי, לא ידעתי שהחוק המגביל את כמות הניקוטין כבר נכנס לתוקף. זה בהחלט מסביר את החשד שלי בנוזל האידוי. אמנם במחסנית של הג'ול יש 17 מ"ג ניקוטין אבל זה ניקוטין אחר ומכאן חוסר הסיפוק.

אתה יכול לקנות ערכה כמו של החבר שלך ולהזמין כמובן גם ראשי אטומייזר להחלפה בכמות שתספיק לך.
או שתבחר ערכה אחרת שתמצא חן בעיניך כשתתנסה.
סבבה, תודה רבה
אעדכן אותכם :)

vlada
יצירת קשר:

הודעה על ידי vlada » 31 ינואר 2019, 19:41

אם כבר מדובר על קיט של מוד וטנק ולא פוד אז אוד דבר שאולי שווה לשקול להתחלה זה ללכת על קיט שמאפשר להתנסות בכמה סגנונות אידוי כמו הזאלוס 2 של חברת אספיר לדוגמה וכך להחליט עם הזמן וברגוע לאיזה סגנות אתה יותר מתחבר
זה קיט מתחילים אבל ממש לא רק והמון אנשים משתמשים בו קבוע הוא די פשוט לתפעול ולמילוי והכי חשוב מאוד מאוד גמיש וסלחני
כך הוא נירא (זה לא המלצה לקנות מהקישור רק להמחשה)
https://www.aliexpress.com/item/In-Stoc ... 7d2a9a702b

yaronb87

הודעה על ידי yaronb87 » 01 פברואר 2019, 12:21

לפותח השרשור
פתחתי פוסט דומה לשלך תסתכל פה בפורום
בהמלצת חברי הפורום הזמנתי את האספיר זלוס 2 ואני די מרוצה..
מכשיר קליל למתחילים בלי יותר מידי פונקציות שמשגעות אותך, מאידך תוכל לכוון וואטים לכמה שאתה רוצה, חשבתי שארצה לעשן mtl כמו סיגריה, וואלה התחברתי יותר לdl
היתרון של המכשיר כמו שולדה אמר זה שאתה יכול להתנסות בשניהם ולראות לאיפה אתה יותר מתחבר
לא אשקר העישון כמו סיגריה mtl, הוא לא דומה לתכלס סיגריה אפשר לקרוא לזה מדמה. אבל זה לא זה.. אבל סתכל על זה ככה שאתה חוסך לך את הנושא הבריאותי בעיקר וגם כל הריח שנדבק (מי לא עישן סיגריה ואז ישר נכנס למעלית והרגיש את הסובבים אותו מרחרחים מסביב.. קצת לא נעים). גם הטעמים זה עולם אחר אתה אשכרה נהנה מהטעם שנשאר לך בחיך.
אגב אני רואה שאמרת שאתה מעשן חזק אז שתדע שכמוני כמוך. אני עובד על המשאית. אז בפקקים יש לך מין נרגילה כיפית אבל בין הנקודות אחרי העמסה/פריקה אתה לוקח שאכטות של סוס ודי סבבה עם המכשיר (שאכטות של סוס היינו כמו באנג) לא ממליץ לקחת שאכטות של סוס עם הmtl דהיינו עם הראש 1.8אום כי זה קצת מרגיש לא נעים וגם מפחיד שלא תשרוף את הראש.. זה אתה יכול עם הראש 0.4 (מגיע ביחד בערכה) במצב dl ואתה תהנה אני מבטיח.
דבר אחרון אל תחשוב שבגלל שאתה מעשן חזק וכבד אז תזמין נוזל עם 12מג ניקוטין. חשבתי ככה וטעיתי אתה לא תוכל לעשן את תחנק ויצרוב לך חזק בגרון קיצור אתה תסבול. תזמין 6מג או אפילו 3מג ניקוטין להתחלה.

EVGI

הודעה על ידי EVGI » 01 פברואר 2019, 18:47

vlada כתב:
31 ינואר 2019, 19:41
אם כבר מדובר על קיט של מוד וטנק ולא פוד אז אוד דבר שאולי שווה לשקול להתחלה זה ללכת על קיט שמאפשר להתנסות בכמה סגנונות אידוי כמו הזאלוס 2 של חברת אספיר לדוגמה וכך להחליט עם הזמן וברגוע לאיזה סגנות אתה יותר מתחבר
זה קיט מתחילים אבל ממש לא רק והמון אנשים משתמשים בו קבוע הוא די פשוט לתפעול ולמילוי והכי חשוב מאוד מאוד גמיש וסלחני
כך הוא נירא (זה לא המלצה לקנות מהקישור רק להמחשה)
https://www.aliexpress.com/item/In-Stoc ... 7d2a9a702b
תודה רבה! אני אבדוק את האפשרות הזאת. האם יש את המכשיר הזה בארץ?
yaronb87 כתב:
01 פברואר 2019, 12:21
לפותח השרשור
פתחתי פוסט דומה לשלך תסתכל פה בפורום
בהמלצת חברי הפורום הזמנתי את האספיר זלוס 2 ואני די מרוצה..
מכשיר קליל למתחילים בלי יותר מידי פונקציות שמשגעות אותך, מאידך תוכל לכוון וואטים לכמה שאתה רוצה, חשבתי שארצה לעשן mtl כמו סיגריה, וואלה התחברתי יותר לdl
היתרון של המכשיר כמו שולדה אמר זה שאתה יכול להתנסות בשניהם ולראות לאיפה אתה יותר מתחבר
לא אשקר העישון כמו סיגריה mtl, הוא לא דומה לתכלס סיגריה אפשר לקרוא לזה מדמה. אבל זה לא זה.. אבל סתכל על זה ככה שאתה חוסך לך את הנושא הבריאותי בעיקר וגם כל הריח שנדבק (מי לא עישן סיגריה ואז ישר נכנס למעלית והרגיש את הסובבים אותו מרחרחים מסביב.. קצת לא נעים). גם הטעמים זה עולם אחר אתה אשכרה נהנה מהטעם שנשאר לך בחיך.
אגב אני רואה שאמרת שאתה מעשן חזק אז שתדע שכמוני כמוך. אני עובד על המשאית. אז בפקקים יש לך מין נרגילה כיפית אבל בין הנקודות אחרי העמסה/פריקה אתה לוקח שאכטות של סוס ודי סבבה עם המכשיר (שאכטות של סוס היינו כמו באנג) לא ממליץ לקחת שאכטות של סוס עם הmtl דהיינו עם הראש 1.8אום כי זה קצת מרגיש לא נעים וגם מפחיד שלא תשרוף את הראש.. זה אתה יכול עם הראש 0.4 (מגיע ביחד בערכה) במצב dl ואתה תהנה אני מבטיח.
דבר אחרון אל תחשוב שבגלל שאתה מעשן חזק וכבד אז תזמין נוזל עם 12מג ניקוטין. חשבתי ככה וטעיתי אתה לא תוכל לעשן את תחנק ויצרוב לך חזק בגרון קיצור אתה תסבול. תזמין 6מג או אפילו 3מג ניקוטין להתחלה.
אהלן אחי, כן בדיוק התחלתי לקרוא את הפוסט שלך, ממש תודה על התגובה וההסבר!
אם אני זוכר נכון, לא מצאת את המכשיר בארץ, נכון? לא מצאת באזור שלך או שבכלל לא מגיע לארץ?
בכל מקרה, תוכל לשלוח לי קישור של האתר ממנו הזמנת בבקשה?

המון תודה!!!!

yaronb87

הודעה על ידי yaronb87 » 02 פברואר 2019, 18:15

לא מצאתי אותו בארץ וטוב שכך. היו דורשים עליו פי 2וחצי פה בארץ

https://www.efun.top/aspire-zelos-50w-2-kit.html
כרגע יש אותו במלאי. אגב כשתירשם המחיר ירד
הגיע לי תוך 13 ימים

פרסם תגובה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Talronen20 ו־ 4 אורחים