עזרה בבקשה (בעיה עם eGrip 2 של ג'וייטק)

משתמשים חדשים בסיגריה האלקטרונית? מעוניינים לעבור לאדות במקום לעשן? זה המקום לשאול וללמוד על כל הדברים שחשוב שתדעו
loai

עזרה בבקשה (בעיה עם eGrip 2 של ג'וייטק)

הודעה על ידי loai » 04 ספטמבר 2017, 23:56

שלום לכם , אני מעשן כבד , כבר כמה שנים , לפני כחצי שנה , התחלתי להתעניין בסיגריות אלקטרוניות כאופציה הפסקת עישון , אחרי שכשלו דרכים אחרים
דיפדפתי בפורום זה , והחלטתי להתנסות בזה.
לפני כחצי שנה קניתי אלקטרונית מסוג EGRIP 2 אחרי שצפיתי בסקירה שלכם.
ניסיתי את זה ודיי אהבתי את זה , 3 שבועות לא נגעתי בסיגריה רגילה , איידתי מאד כבר שעות על גבי שעות.
לפני כמה ימים המכשיר השתגע , אני בדרך כלל משתמש בקויל 0.6 אום , על 20 ואט
החלטתי להחליף ראש ל1.5 (מה שבא עם ערכת ה אי גריפ ) ואז התחילו הבעיות עם המשיר
בהתחלה רשם לי LOW ATOMIZER החלפתי קויל לא עזר בהמשך נתן לי הודעת HIGH HEAT או משהן דומה ולא יכולתי לאייד הואטים היו על 1 וכל פעם שניסית להעלות ל 20 ירד ל 1 אוטומטית
בנתיים המכשיר מת , לא נדלק ולא מגיב בכלל. למרות שהסוללה פול, ניסיתי לעדכן קשוחה , אך לא עזר
בנתיים לצערי חזרתי לעשן , הזמנתי במקביל AIO של גויטיק עד שאבין יותר את העניין
רציתי לשאול כמה שאלות:
האם נתקלתם בדבר כזה לפני ?
קניתי מפאסטיק עוד לא עבר חצי שנה ? האם אין אחריות לתקן?
האם ייתכן שזה נדפק בגלל שאני מעשן על 20 ואט ? לציין שוב מאייד ממש כבר 20 ואט אפילו בהטענה, או שזה פשוט ביש מזל ? לציין מאז שקניתי זה על אותן הגדרות , לא משחק בהגדרות פרט לשינוי הספק ואטים.
אני אהבתי את האיוד של המכישר , מעוניין לקנות שוב , אך בגלל התקלה מתבלט, בנתיים יש לי 3 חבילות קוילים שתואמים למכשיר SS316 , יש לך המלצה על עוד משו אמין וקל לתפעול?
האם החלק שמתברג אליו הקויל . אותו גם צריך להחליף כל כמה זמן ? כמו הקוילים ?
בתודה מראש

סמל אישי של המשתמש
Platinum

Re: עזרה בבקשה (בעיה עם eGrip 2 של ג'וייטק)

הודעה על ידי Platinum » 05 ספטמבר 2017, 09:55

ברוך הבא לפורום, מצטער לשמוע שנאלצת לחזור לעשן אבל שמח שלא התייאשת והבנת כמה עדיף לאדות.

את הסקירה עשיתי אני ואני בהחלט זוכר את ה egrip 2 לטובה. עם זאת, חשוב לזכור שציוד עשוי להתקלקל מסיבות שונות ותמיד כדאי שיהיה ציוד רזרבי.

הראשים בהתנגדות 0.6 הם ראשי SS316 שמומלץ לאדות איתם במצב בקרת טמפרטורה המותאם ל SS316.
הראשים בהתנגדות של 1.5 אום לעומת זאת, הם ראשים בהם סליל האטומייזר עשוי קנטל וכדי להשתמש בהם, יש להעביר את המוד לאידוי במצב הספק.

הודעת ה high heat שקיבלת יכולה להיות קשורה לנסיון אידוי במצב טמפרטורה עם סליל שלא מיועד למצב זה, אני מניח שהכל קשור למצב האידוי המוגדר במוד בגלל שהכל התחיל עם החלפת ראש האטומייזר.

בכל מקרה, צריכה לדעתי להיות לך אחריות, אתה צריך לפנות לפאסטטק ולפתוח תלונה.

לשאלתך, את החלק אליו מתברג ראש האטומייזר אין צורך להחליף.
אגב,ה AIO למיטב זכרוני עושה שימוש באותם ראשי אטומייזר, כך שתוכל להשתמש בראשים שכבר יש לך.
If you're going through hell, keep going. - Winston Churchill
תמונה

סמל אישי של המשתמש
vlada
יצירת קשר:

הודעה על ידי vlada » 05 ספטמבר 2017, 14:20

ראשים SS316 אפשר גם בהספק משתנה וגם עם בקרת טמפ' ובגלל שלא ראיתי פה שהזכירו מעלות מנחש שמדובר על שימוש בהספק משתנה ולכן גם ראש 1.5 אוהם מקנטל היה עובד טוב

בגלל ההתנהגות של המוד שכודם נתן אזהרה על התנגדות נמוכה מידי והתחיל לזרוק להספק מינימלי אני מנחש שמדובר על מגעים תקולים או מלוכלכים שבגללם המוד לא מצליח לקרוא נכון את ההתנגדות
אבל האזהרה שהוא חם מידי ולאחר מכן שהוא מסרב להדלק נישמע כמו תקלה בלוח וצריך לנסות לאפס אותו

אין לי איגריפ או נסיון איתו אבל ההגיון שלי אומר שמוד בעל סוללה קבועה אמור להיות לו לחצן סמוי או דרך כלשהי לעסות ריסטרט (שווה לבדוק בחוברת או לחפס חוריר קטן בתחתית המוד) וכך אם יש אפשרות לעשות ריסטרט אפשר לנסות להפעיל את המכשיר בלי שמורכב שם ראש כלשהו ולאחר מכן להרכיב חזרה ראש 0.6 לראות איך הוא יגיב אלו ואם ממשיך להראות התנגדות שונה מהרשום על הראש לנקות מגעים (המגעים בין הראש לגוף המכשיר בעיקר בחלק התחתון של הטנק) ולנסות שוב
מצד שני אם לאתחל את המכשיר בלי שמורכב שם ראש לא מעוררת את המכשיר גם לא אחרי 5 לחיצות מהירות על לחצן הירי כנראה הלך הלוח ובמיקרה כזה צריך להחליף או לוח או מכשיר

בכל מיקרה ציוד רזרוי הוא חובה לכל מאדה וממש חבל לחזור לעשן בגלל זה
בהצלחה
e-juice.co.il נוזלים מבית טוב
כי על איכות לא מתפשרים!

תמונה

loai

הודעה על ידי loai » 05 ספטמבר 2017, 19:02

תודה רבה , על התגובות המהירות , אומנם ישנם כפתור נסתר לאיפוס , ניסיתי , לא עזר כלל. בנתיים המכשיר כבר לא נדלק.
מה שרציתי להבין זה , אני לרוב מעשן עם ראשו SS316 , זה לא טוב עם הספק 20 ואט ? מה זאת אומרת שצריך לאייד עם ראשים כאלה עם בקרת טמפרטורה? באיזה טמפרטורה ?
אין לכם המלצה על קיט שלא מצריך מהנדס חשמל כדי להשתמש בו ? (סגנון של למלות נוזל ללחוץ ולאייד ומדי פעם להחליף סליל).
והמלצתכם על Authentic Smoktech SMOK Alien 220W TC VW APV Box Mod Kit ?
תודה רבה מראש

loai

הודעה על ידי loai » 05 ספטמבר 2017, 19:13

ועוד כמה שאלות ... מה הבדל בין עישון במצב טמפרטורה לבין עישון במצב VW ?? חשבתי שאפשר לעשן עם כל הראשים , בשני המצבים או זה או זה
האם יש סכנה לאייד כשהמוד בטעינה ?
האם אפשר להטעין מוד לשם דוגמה ה אי גריפ עם מטען 2 אמפר ? (מטען סמסונג של הסמארטפונים)?

jeblesh

הודעה על ידי jeblesh » 05 ספטמבר 2017, 19:35

סלילים עם חומרים בעלי התנגדות משתנה בטמפרטורות שונות (מקדם TCR) יכולים ליהיות בעייתיים בVW
במיוחד עם סלילים מניקל זה תלויי גם במוד עם הוא מודד התנגדות בצורה דינמית תוך כדי שאתה מלהיט את הסליל או שלא
עם סלילים מSS316 ההתנגדות משתנה באופן זניח ביחס לניקל ולכן זה לא באמת משנה עם זה TC או VW

בכול מיקרה אתה יכול לנסות עם TC תתחיל בטמפרטורה של 220c או 310F
טאנק שיתאים לסלילים שיש לך
https://www.shareasale.com/r.cfm?B=437122&U=964698&M=44775&urllink=https:%2F%2Fwww.fasttech.com/products/3006/ ... learomizer

loai

הודעה על ידי loai » 05 ספטמבר 2017, 19:47

אני חשבתי שכל פעם שאני מחליף ראש עם תנגודת שונה , המוד מזהה ונותן אוטומטית את ההגדרות לאופטמליים לראש, אף פעם לא ניסיתי עם בקרת טמפ' , זה תמיד על ואט מעלה את זה עד 20 לפי חחויית וכמות עשן וזה מה שהתאים לי.. אז זאת אומרת שכל פעם שאני מחליף ראש אני צריך לדעת אם הראש עובד לפי בקרת טמפ ועל איזה טמפרטורה או VW ועל איזה ואט לכוון ???

jeblesh

הודעה על ידי jeblesh » 05 ספטמבר 2017, 20:00

ההבדל האובייקטיבי היחידי בין VW לTC הוא שעם VW אפשר לשרוף את הכותנה
ועם TC כול עוד הוא עובד ומוגדר תקין אי אפשר
וזה גם מרגיש שונה וכול מוד TC עושה את זה בצורה שונה ככה שאין מה להיכנס לזה
פשוט תנסה עם הציוד שלך ותראה מה אתה מעדיף

לגבה אידויי בזמן טעינה חלק מה המודים אפשר חלק אי אפשר עם האליאן אפשר
אבל עם תנסה להוציא מימנו 220W ותטעין אותו באותו הזמן הבטריות שלך יהרסו מהר מעוד
בכל מיקרה עם המוד מתחמם מעוד לא הייתי עושה את זה גם עם היצרן מצהיר שאפשר

כול מוד מגביל את הזרם מה הUSB בהתאם למגבלות שלו
אפשר לחבר מטען 2 אמפר לכול מוד אבל לא כול מוד יטעין ב2 אמפר
האליאן מגיע גם ל3 אמפר עם נותנים לו לפי זה
https://www.reddit.com/r/electronic_/null/ ... _analysis/

לגבה כיוון ההספק או הטמפרטורה כן יש מודים שיש להם מצב SMART או משהוא עם שם דומה והמוד מנחש
לפי ההתנגדות כמה W לתת אבל לא היתי סומך על זה ומכוון לפי ההגדרות של הסליל ...

loai

הודעה על ידי loai » 05 ספטמבר 2017, 20:06

יפה מאד , אז איך אדע כל סליל עם איזה טמפרטורה או W יעבוד ? ולפי זה לכוון ? ואם נגיד שהמלצה היא על 10 ואט ואני יותר נהנה על 20 ואט ?
נשמע מבלבל. ומסורבל , סליחה שאני משגע את המוח .

jeblesh

הודעה על ידי jeblesh » 05 ספטמבר 2017, 20:19

או שכתוב על הסליל (בסלילים ישנים לרוב כתוב בV במקום בW וצריך לחשב את הW)
או שכתוב באתר היצרן או שמשהוא עשה ביקורת על המוצר והוא ממליץ או שפשוט שואלים בפורום
ולמשהו ישעמם מספיק בשביל לחפש בגוגל ולענות (:
לרוב ממליצים על טווח נניח 7W-15W ואתה במקרה נהנה איתו ב20W
אז כמה דברים לקחת בחשבון
1: זה אהיה יותר מזיק לבריאות מסליל ש20W זה בטווח שלו
2: הסלילים ישרפו מהר יותר ותצטרך להחליף לעתים תכופות יומיים שלושה כי אהיה טעם של שרוף
3:לפי מה שאתה מספר יש לך סלילים מה הסדרה הזאת
http://www.joyetech.com/product/bf-ss31 ... 16-1-0ohm/
הם כולם בסדר ל20W

פרסם תגובה