חדש כאן וגם סוגיית השימוש בניקל בציוד אידוי

משתמשים חדשים בסיגריה האלקטרונית? מעוניינים לעבור לאדות במקום לעשן? זה המקום לשאול וללמוד על כל הדברים שחשוב שתדעו
PsyRax

Re: חדש כאן וגם סוגיית השימוש בניקל בציוד אידוי

הודעה על ידי PsyRax » 28 ספטמבר 2015, 00:53

זה חצי קלאץ עדיין,לא באמת שווה משהו. 8-)

Subbie

הודעה על ידי Subbie » 28 ספטמבר 2015, 06:32

זה כל מה שיש לך להגיד!? אנחנו עומדים פה על אבן שפה בעניין המרכזי בעולם האיוד וזה כל מה שאתה אומר??? חחח.... תכלס חצי קלאץ׳... נחכה לריפ ולשאר החבורה :thumbup: לא מאמין שההתקדמות עד כדי כך מהירה.

vlada
יצירת קשר:

הודעה על ידי vlada » 28 ספטמבר 2015, 12:53

Subbie כתב:/null//HIGH-END-MODS/Yihi-Ecigar/SX-MINI-ML-Class-350J-v2-by-YIHI
יגיע באוקטובר ;)

לא משנה שניכרום לא משמש אצל הרוב כרגע על בקרת טמפרטורה, ההפך, דווקא בגלל שהסליל פועל בלי בקרת טמפ׳ הוא מתחמם הרבה יותר, לדעתי זה "מפצה" בממצאים
וחוץ מזה יצא מוד שיודע לעבוד עם בקרת טמפרטורה עם קנטל, תסתכל בסיג.
זה ממש לא נכון וחבל שאתה לא קורא ולומד קצת לפני שאתה כותב דברים כאלה
מה לעשות שסיגסוגות לא מתנהגות כמו החומרים שמהם הן מורכבות אלה מפתחות תכונות משלהן
כמו שכבר כתבי בתגובה הכודמת שלי גם בSS 316 יש לא מאט ניקל אבל אין מהSS פליטות שלו כמאט בכלל ולכן הניקל נחשב לחומר רעיל ומסרטן מאוד והSS316 לאחד המתכות היותר בריאות שיש

לא ראית המלצות כי אני מגיב פחות בפורום בזמן האחרון, יושב יותר בקבוצה של הפייסבוק גם בגלל הנוחות וגם בגלל שאין לי כח להתווכח על כל פוסט שקשור לבקרת טמפ׳, על הניקל פשוט נסכים שלא להסכים, שוב באידוי, רק באידוי, לא ממליץ לאף אחד דוד מים מניקל, הדו שיח הזה ימשיך ללא סוף כי אף אחד מהצדדים לא משנה אפילו טיפה את הפרספקטיבה שלו.
כן זה נכון הרבה יותר פשוט להלמליץ לאנשים שלא מבינים בזה על שמוש במתכת רעילה מוסרטנת הם הרי לא ישאלו שאלות מיותרת
חוץ מזה כתבתה שאתה כן מזהיר אז מה הבעיה בדיוק אם זה נכון למה שמשהו יתווכח איתך?

לדעתי תחכה עד שתראה לפחות משהו עם תוצאות מעשיות ואז תגבש דיעה.
חחח זה גם מה שעמרו יצרניות הסיגריות בזמנו רק שכשצצו המחלות והמחקרים התפרסמו היה קצת מאוחר מידי

על ציוד "המאדה החדש" אני אומר רק מנסיון שלי וממה שאני רואה מהמלצות של חברה, אני לא בקשר הדוק עם מוכרים כאלה או אחרים...
לא יכול להתוקח עם מה שאתה מקיר כנירא אלה מאדים סודיים מאוד :lol:

שוב, אתה מאדה עם מאש, ההרגשה שונה, איך אתה יכול להפריח טענה מסויימת כשאתה בודק בצורה לא קשורה? זה כמו להתווכח על איכות אבקת כביסה כשאתה שולח את הבגדים לניקוי יבש. ואם כבר אז זה מצדיק את ההנכה שלי בגלל שחלש לך הTH, אם תשים כותנה וסליל כמו שכולם מאיידים בסבטנק למשל אתה תבין על מה אני מדבר.
זה שאני לא משתמש בזה ביום יום לא אומר שלא התנסתי בזה
לא מזלזל בכותנה וכל פתיל אחר רק שזה לא משנה את הTH גבר

בקשר להפניית האנשים אני בכלל לא חושב שהנוזלים שלך גרועים או פחות טובים משאר הספקים, פשוט לי אישית יש העדפות שונות... על טעם ועל ריח אין להתווכח... לדעתי בן אדם צריך להתנסות בהרבה נוזלים מהרבה ספקים כדי לקבוע לעצמו מה הוא אוהב, למה שאגביל מישהו בהמלצות שלי לזמפל או למקום אחד?
בהחלט מסכים איתך אין שום תחליף לנסיון אישי וכל אחד צריך לשאוף להתנסות בכמה שיותר נוזלים וציוד להרגיש לבד מה טוב לו ומה פחות כמובן כל זה שזה לא משהו שמסכן אותו

בחלק שמתחת לציטוט "ואני לא מאמין שאתה ממליץ על 12 ניק ומעלה בשביל לעשות דווקא או בגלל שאתה תומך מושבע של חברות הטבק" אני מסכים איתך אבל איך אדם יכול לאדות כשיש לו טרואט היט מגיהינום?
זה בדיוק הענין שבהספק מתאים ואם זה בניה אז בבניה נכונה לא אמור להיות לו שום שאיפות צורמות (טרואט היט) לא מהגהנום ולא אחר
אם עובדים נכון עם כל ציוד כולל הסאבוקס. מאפשרים לראש החדש לספוג כמו שצריך מתחילים מהספק נמוך ועולים בהדרגה עד למקום ששם זה נותן את האידוי המהנה ביותר ולא מחפסים ליצר כמויות מטורפות של עננים אין שום שאיפות צורמות חוץ מזה הערכה מגיעה עם ראש נוסף בהתנגדות גבוה יותר והגבלה על כמויות האויר האפשריות ואיתו גם עם מאוד תתעמץ כמאט ולא תצליח להגיע לשאיפות צורמות עם תעשה הכול לפי הוראות יצרן אז איפו פה הבעיה בדיוק ?
כמובן שרדיפת עננין לא מתאימה למאדה מתחיל אבל עם אתה כבר בוחר להמליץ לו על ציוד כזה ומדריך אותו לעבוד בהתנגדות נמוכה מאוד והספקים היסטריים תהיה ישר אותו עד הסוף ותסביר לו גם על כך שככול שיש יותר אדים מאדים יותר נוזל ובין היתר יותר ניקוטין ורצוי להוריד את רמת הניקוטין אבל זה תקף רק במצב הזה של רדיפת עננין לא בשימוש סביר והגיוני

vlada
יצירת קשר:

הודעה על ידי vlada » 28 ספטמבר 2015, 13:58

טוב אז אחרי שראיתי את הסירטון על המוד הזה
הרעיון מבורך כשזה באמת יעבוד ואולי אפילו בלי פולסים זה יכול להיות הדבר הבא באידוי
אבל ככה כמו שהו זה צולע לגמרה וחבל
מקווה שבעתיד הקרוב ניזכה לראות פיתוחים נוספים ואולי גם כאלה שיתנו את המענה

סמל אישי של המשתמש
Platinum

הודעה על ידי Platinum » 28 ספטמבר 2015, 14:51

Subbie כתב:מאיר אני מתחבר למה שאתה אומר חוץ מזמפל, הרי אם ספק אחד יספק להם נוזלים גרועים, זה יפגע בתדמית שלהם והרבה יותר קשה מהתדמית של הספק הספציפי, אני רוצה להאמין שהם עושים בדיקות איכות לנוזלים כמו שהם אומרים לפחות בגלל המניע האישי שלהם :thumbup: .
זמפל אכן דורשים שכל ספק שמעוניין להצטרף ולהפיץ את הנוזלים שלהם ישלח להם דוגמאות להתרשמות מאיכות הנוזלים שלו. ואין לי ספק שיצרני נוזלים ישלו להם את הנוזלים הכי טובים שלהם וגם ישאפו כמובן לספק נוזלים באיכות טובה כל הזמן כדי לבנות את המותג שלהם ולצבור מוניטין ולקוחות.

אבל...
אני חושב שברור לכולם פה שזמפלבוקס מאלצת יצרני נוזלים למכור לה את הנוזלים במחיר מסויים שהוא לא בהכרח רווחי (מבלי להכנס להשקעה בשיווק).ואם יחס ההמרה של לקוחות זמפלבוקס שאהבו את הנוזלים והפכו ללקוחות קבועים ישירים של המותג הוא זעום. יכול להיות למשל (זו רק השערה כמי שהיה שכיר בחברות שנאלצו לעגל פינות פה ושם) שאם ליצרן הזה יש מלאי של תמציות ו\או נוזלי בסיס שקרובים למצב של פג תוקף. הוא יחליט שבמקום להשליך אותם הוא יכין מהם ליין לזמפלבוקס כדי להיפטר מהם במהירות במינימום הפסד.
תוסיף לזה זמני משלוח, זמני אחסון במדפים של זמפלבוקס (מיד יודע באמת כמה זמן הם מאחסנים את הנוזלים?) ושוב זמני משלוח ועיכובי דואר.

יכול להיות גם תרחיש של נוזלים שנשלחו ללקוחות באזורים חמים ונחשפו לטמפרטורות גבוהות (מישהו אמר שקי דואר בבן גוריון?)
יכולות להיות שלל סיבות לפגימה באיכות הנוזל. גם אם היצרנים וזמפלבוקס היו 100% בסדר.
ואם הם לא היו בסדר.. הם ודאי לא עורכים בדיקות איכות לכל משלוח שמגיע אליהם.
If you're going through hell, keep going. - Winston Churchill

נא לא לשלוח אלי שאלות פרטיות בנושא האידוי. מקומן של שאלות אלה הוא בדיונים
תמונה

אחלה

הודעה על ידי אחלה » 28 ספטמבר 2015, 22:05

vlada כתב:דנים בבקרת טמפרטורה שלא אפשרית עם חוט מסוג ניכרום שהוא סיגסוגת מתכתית שמכילה כמה וכמה חומרים ומתנהגת כסגסוגת ולא ככול חומר בניפרד, גם בנרוסתה 316 יש אחוז כזה או אחר של ניקל אבל מאחר שזו סגסוגת הפליטה ממנו נמוכה בשיאור ניכר מאשר מניקל בלבד ולא מתקרבת אפילו למינונים המותרים בתקינה ולכן ה316 למשל מותר לשימוש תזונתי וניקל אפילו בכמות מיזערית לא !
פה מדובר על חוט אחר בשם N200 זה חוט שעסוי מניקל ברובו ומתנהג כמו ניקל לכל דבר כולל כל החומרים הרעילים שניקל תהור פולט שזה כמובן אחרת לגמרה מהחוט שניקרה ניכרום שעלו אתה מדבר
ניכרום מכיל 80%-90 ניקל (למעט חריגים..), N200 הוא לפחות 99.2% ניקל.
http://www.jlcelectromet.com/nickelalloys.htm
http://www.nickel-alloys.net/nickel_chrome_alloys.html

לכן אם ניכרום לא היה בעיה, אז כנראה שגם N 200 הוא לא בעיה. כנראה, בקרת טמפרטורה עלולה גם להקטין הפלטת מתכת, כי חום חריג עלול לגרום ללחץ והרס במבנה של המתכת, ראה:
http://www.ecigarette-research.org/rese ... 015/212-db

אגב, הבעיה העיקרית בניקל בכמויות נמוכות היא אלרגיה, לא סרטן. סרטן היא בעיה בכמויות גבוהות יותר.

אבל הייתי מסייג שהמחקרים עדיין מוגבלים לסיג"א הישנות עם הספק חשמלי נמוכה. יהיה תועלת אם אפשר לשקול את החוט להט גם טרם וגם אחר כמה ימים של שימוש.זאת בכדי לבדוק האם החוט אובד יותר מ-25 מק"ג ליום (הכמות המרבית המותרת במשאפים תרופתיים - לא אומר שיותר מזה הוא ממש "מסוכן").

בנוסף, אם מישהו טועם טעם מתכת, הייתי חושב שזהו סימן בעייתי.

Subbie

הודעה על ידי Subbie » 28 ספטמבר 2015, 23:10

פלטינום מה שאמרת נכון לגבי כל המשלוחים, לא נזמין נוזלים בדואר? :) בקשר לשאר הדברים, לעולם לא נדע...

ולדה אתה ממשיך לעוות את מה שאני אומר, השיחה לא תגיע לשום מקום.

אל תשווה את יצרניות הסיגריות ליצרנים של הסיג"א, בזמנו לא היה מי שיעמוד נגד יצרני הסיגריות לעומת הסיג"א שכל העולם ואשתו מחפשים בנרות להפיל אותה על אחת כמה וכמה, יצרני הסיגריות שיש להם תקציב בלתי מוגבל למחקרים נגד האלקטרונית ובמיוחד לא את האמצעים או הידע בסביבות המאה ה-9 כשהתחילו עם הסיגריות, כמה זמן עבר מאז שכל העולם היה מעשן??? רק בשנות ה60 התחילו להתפרסם מחקרים על נזקי הסיגריות וגם אז התקופה הייתה שונה ולא היו אמצעים
מאיפה בכלל הבאת את ההשוואה הזאת ואיך היא רלוונטית??????

מאדים סודיים מאוד? תעשה חיפוש בפורום, כל מי שקיבל המלצה מכל אחד פה, קיבל בדיוק מה שאמרתי, כל העולם מתחיל מהציוד הזה, לא יודע עם איזה מוכר אתה מדבר אבל לדעתי תבדוק שיש לו לקוחות קודם.

מתי התנסית פעם אחרונה בכותנה או בציוד שעובד עם כותנה?

עכשיו הכל ברור גבר, תראה:
שאיפה צורמת = Dry hit
מכה בגרון(התחושה של השאכטה) = Troat hit-
כמה שיותר ניקוטין ככה יותר טרואט היט. (גם PG מעלה את עוצמת הטרואט היט).

מתי אי פעם ראית שאני ממליץ למישהו לחבר את הראש לטנק, לוודא שהוא יבש, לעלות ל483872 וואט ולקדש "בורא הגשם" לפני שהמוד מתפוצץ לו בפרצוף????
אני תמיד ממליץ להתחיל מנמוך ולעלות עד הסוויט ספוט. ושוב, בפעם המיליון, אתה לא יכול "לרדוף עננים" עם ציוד של סאב בוקססססס, זה פשוט בלתי אפשרי, גם אתה ממש אבל ממש תרצה, אתה לא יכול לעשות מלא עננים עם הציוד הזה, אם בא לך אתה יכול לבנות דואל פארלל 26 גייג׳ בעובי 3.5 מ"מ, לשים על מוד מפלצת ולאדות על 80 וואט, זה יהיה "רדיפת עננים"

ד"א שימוש סביר והגיוני נכון לעכשיו זה בדיוק מה שעושים עם הסאבטנק(הטנק הפופולרי ביותר בעולם), ולא 3.5 וואט על סוללת אגו ישנה אצל הבחור שלך שמוכר אותה כ"2015" כנראה ;)

מציע בחום להקשיב לאחלה, הבן אדם משתמש מעולה במונח "פרופורציות" ובודק את הדברים בצורה אובייקטיבית ונכונה.

סמל אישי של המשתמש
Platinum

הודעה על ידי Platinum » 29 ספטמבר 2015, 00:14

חלק ממה שאמרתי בהחלט נכון גם לגבי משלוחים שהוזמנו ישירות מהיצרן בדואר, בלי תיווך של שירות כזה או אחר באמצע שזמן המשלוחים אליו, האחסון על מדפיו והמשלוח ממנו מורכב מפרקי זמן לא ידועים.

אל תבינו אותי לא נכון, אני ממש לא נגד שרותים בסגנון של זמפלבוקס. להיפך, אני חושב שבמחיר המתאים (תלוי בלקוח ותקציבו) זה שרות נהדר עבור מי שלא אוהב להיצמד לליין קבוע כלשהו של נוזלים אלא אוהב הפתעות וגיוונים. גם כתבתי את זה פעם כאן
אם הייתי יכול להרשות לעצמי, אני בטוח שהייתי מנסה אותם מדי פעם על אף שאני מאוד נהנה מהנוזלים המעולים של ולדה מיודענו.

מה שאני מנסה לומר (ואולי לא הצלחתי להבהיר את עצמי) הוא שבסופו של דבר, זמפלבוקס הוא עסק וכל ספקי הנוזלים שלו, גם הם עסקים. בגלל שבתיווך עסקינן, ובתיווך הזה יש הכתבת מחיר שלא רווחי בהכרח לספקים (אבל הם מתייחסים להפסד כהוצאה על פרסום ושיווק) ומאידך, התיווך כרוך גם בפרקי זמן לא ידועים של אחסון והובלת הנוזל בתנאים לא ידועים. יש סיכוי גבוה יותר (יחסית) להפתעות לא נעימות בסוף התהליך. מכאן שאני מבין את הביקורות השליליות הרבות. שלא כולן בהכרח באשמת זמפלבוקס.

אין לי כלום נגד זמפלבוקס. אני חוזר ואומר שהרעיון הוא נהדר. אבל מה שכתבתי, עשוי להיות נכון עבור כל שרות מסוג זה שמן הסתם יצוץ בעתיד הקרוב (אם עדיין לא צץ). לקוחות שלהם צריכים לקחת את מה שכתבתי בחשבון ואם חלילה יזכו לבקבוקון עם הפתעה לא נעימה, אין להסיק מכך על כלל הנוזלים אלא להתלונן ולדרוש פיצוי.
If you're going through hell, keep going. - Winston Churchill

נא לא לשלוח אלי שאלות פרטיות בנושא האידוי. מקומן של שאלות אלה הוא בדיונים
תמונה

vlada
יצירת קשר:

הודעה על ידי vlada » 29 ספטמבר 2015, 17:29

אחלה מה שאתה תוען פשוט לא נכון ! כל אחד שאי פעם התעסק עם מתכות יודע את הדבר הפשוט הזה שסגסוגל לא מתנהגת כמו כל אחד מהחומרים מהם היא מורכבת ואי אפשר להסיק שום דבר מהשבאת מיקל N200 שהוא אגב 99.5% ניקל תהור כשעל יתר החצי אחוז אין מתונים כי זה תוצר לואי מתהליך ההכנה שלו ולא בהחרך אפילו מתכתי כך שהN200 מתנהג בדיוק כמו ניקל תהור למעשה כולל התליטות שלו לבין סגסוגת בשם ניקכרום שזה אגב שם כללי לכמה וכמה סגסוגות אלה שהמקובל והרצויה יותר באידוי היא alloying elements: Ni 80%, Cr 20% ולא בין 80-90 אחוז כמו בחוטים הסיניים ששם רמת הדיוק ממש ממש לא מדויקת ברמות של עשרות אחוזים
כך שההשארה שלך לא מציאותית כלל כמו בדוגמה על הנרוסתה שהבתי לך קודם אבל עם זה לא מספק אותך כך דוגמה נוספת בדמות דלק מטוסים ודלק למכוניות
שניהם מכילים אחוז גבוה של דלק שההאחד הוא תערובת חומרים שונים והשני זה ברובה דלק נקי
הראשון כמאת בלתי אפשרי להצית בלחץ אטמוספרי והשני חומר מאוד דליק שניצת לכל ניצוץ
ובדיוק כך גם הסגסוגות מה שאומר שסיגסוגת שאפילו עשויה מאחוז גבוע מחומר מסוים לא תתנהג קרוב ולפעמים אפילו הפוך לגמרה מהחומר שהוא למעשה בחומר העיקרי בה

מעבר לזה אף אחד לא הולך למדוד או לחקור פה שום דבר וגם אם כן זה יהיה משהו ולנטרי וחובבני שבין כו וכו אף אחד לא יאמץ את הממצאים שלו כשמדובר ברמה כל כך גבוה של סיכון
ומי בכלל מבטיח לך שהמוד לא מזיף בכמה מאות מעלות או יפסיק באמת לבקר טמפ' כשההברגה בינו לבין הסליל לא תהיה מושלמת ב100 אחוד בגלל לכלוך שהצתבר שם או טיפת נוזל שזלגה לשם והיתיבשה ממש על ההברגה או כל תקלה קטנה אחרת באזור הבעיתי הזה שכל מאדה מתחיל מקיר כל כך טוב ?

ומאחר וזה המצב כרגע אני לא אומר לא להשתמש בזה או לאסור אלה רק שבגלל הסיכון הענק שעלול להיות בשומוש עם ניקל בצורה הזו צריך שכל מי שחושב לנסות את שיתת האידוי הזו צריך להיות מודע לסיכון שהוא בוחר לקחת על עצו
אני לא היתי רוצה להיות מאדה חדש לקנות את הציוד הזה בגלל המלצה שראיתי בפורום זה או אחר בלי לדעת לאן אני ניכנס ולגלות בדיאבד אחרי כמה חודשים או שנים שמה שאני עושה הרבה הרבה יותר מסוכן לבריאותי מהעישון ושהחלפתי רעה חולה אחת באחרת שאולי אפילו יותר גרועה

סה"כ כל השימוש הזה בניקל נועד לפטור את הבעיה של הפורמלוידים מהמדידה החובבנית של הרופא היוני ההוא
ומאחר שגם בהשוואה בין מסוכנות הפורמלוידים שהתקבלו מאותה מדידה שבה היוני סרף את הקלירומיזר הסיני הניקל לאין שיאור יותר מסוכן לבריאות לפי כל הסברות והדסטפלינות המקובלות בקרב המדע והתקינה העולמיים כולל זו שלנו בארץ
אני אישית לא היתי נוגע בניקל בידיים חסופות אבל זה אני והבחירות שלי אבל אני סבור שהידע על המסוכנות לפחות הטאורתית של הניקל חיבת להגיע לכל מי שאולי או עלול לנסות להשתמש בזה לשאיפה

ולגבי הנורמה הרפואית זה רק אומר שאין תחלף ראוי וכל השיקול באישור שכזה זה רק היחס סיכון/תועלת זה לא אומר שזה בריא אלה רק שזה הדרך היחידה או בעלות מספיק נמוכה להיות זמינה לכולם בדיוק כמו החיסוני ילדים שמכילים בין היתר מתכון קבדות ואפילו אופרת רעילה בכמות שכן עלולה לסכן אחוז כזה או אחר באוכלוסיה כמו שאתה בטח זוכר את הפניקה שהיתה מזה לפני כמה שני כשפורסם שחיסונים אלו גורמים לאחוז גדול מהתינוקות לההפוך לאוטיסטים אז המחקר ההוא ניגנז כי הסתבר שנערך בצורה לא תקינה או משהו כזה אבל המתכות הכבדות עדין שם ולך אחשב תדע כמה זה באמת מסוכן לילדינו
אבל אני לא חושב שזה גם המצב בעולם האידוי כיום וזה לא שאין תחלופות טובות הרבה פחות שנויות במחלוקת ולכן ממש לא ברור לי ההתעקשות של חלק מהאנשים פה שלא להעביר את המידע הזה כשהם ממליצים על שימוש בניקל הרי זה רק יוסיף לכבודם ולמרה הרציני והאחראי שלהם ויועיל לכולנו אז למה לא ???
תחשוב רגע מה יקרה בעולם האידוי שגם ככה לא סובל מאודף תמיכה בעולם עם יתגלה באיזה מחקר רציני שהרמוש שם בשימוש בניקל עוברות בהרבה מהנחשב למסוכן או יותר גרוע כמה אנשים יחלו בסרטן ראות סופני מהשימוש בו הרי זה יחסל לגמרה את כל האידוי

Subbie אתה מתבלבל גבר לא השותי את עולם האידוי או את יצרנית הס"א לתעשית הטבק אלה את התענות שלך לגבי אי מסוכנות הניקל לתענות אי המסוכנות העישון של תעסית הטבק במשך כל המאה שעברה

ולגבי השימוש בטבק בעולם אז זה לא במאה ה9 שאז לא היה טבק בשימוש בשום מקום למאט יבשת אמריקה אבל בצהרים של ה-15 במרץ 1493, שב קולומבוס לנמל פלוס, בתום מסע של 224 יום ובין היתר הבאי איתו גם את צמח הטבק ואת הידע להשתמש בו כפי שלמד מהילידים של יבשת אמריקה ומשם זה כבר נפוץ לכל העולם ;)
מאדים סודיים מאוד?
וואלה רק בשבילך עשיתי חיפוס בפורום מצעתי 2 מה זה אומר לדעתך?
לסוחרים שאני בקשר איתם יש מספיק לקוחות הלואי שלי היו כל כך הרבה חחח מה אחשב לבדוק להם בספר הקבלות שלא משקרים לי ?

מתי התנסתי בכותנה יפנית פעם אחרונה אתה שואל ? לפני כמה שבועות שניפגשתי עם מאדה ותיק ומאוד מוערך והתנסתי ברוב הציוד שיש לו בין היתר כמה וכמה בניות שונות ומשונות עם כותנה יפנים והחומר הצרפתי ההוא פידר משהו ואפילו היו שם כמה דריפרים ומודים של 200 וואט מטורפים לגמרה זה מספיק טוב בשבילך ? אגב גם אחרי כל זה לא מצאתי משהו שיתן טעם צלול נקי ומהנה כמו מאש :lol:

לגבי יתר הדברים שרשמתה שם מתחת לא חושב שזה ראוי לאיזו התיחסות רצינית או לרמת הדיון פה
אני סבור שדי הבנתה את מה שאני טוען, מפה כך את זה לאן שתרצה

Subbie

הודעה על ידי Subbie » 29 ספטמבר 2015, 21:34

אתה מתקטנן ונטפל לדברים הקטנים והנוחים לך, אשמח אם תביא קישורים/הוכחות לכל מה שאתה אומר במקום "לא ראוי להתיחסות" גבר...

אני לא אתחיל להתווכח איתך על הדברים המיותרים שאמרת אלא פשוט אציע לך לחפש יותר טוב ;)

שוב ושוב ושוב גבר, אני לא אומר שניקל הוא בריא.

בדיוק כמו 100% מהדברים שאני ואתה ושאר האנשים בעולם עושים ביום יום
אז מה? להינעל בחדר מתחת לשמיכה ולנשום דרך מסכת אב"ח? גם זה מזיק, לא נקבל אור שמש, ולך תדע כמה הגומי של המסיכה מזיק במגע ממושך עם העור? יש מלא מיקרובים שמתרבים ככה,גם קרדית האבק אוהבת במיוחד מקומות עם לחות, בקיצור אפשר להמשיך בזה פשוט בלי סוף, מתישהו צריך להבין שיש גבול...

אני אומר ש- אתה מגזים בתגובתך ללא בסיס מדעי גבר, בחיים לא יצא לך להוכיח את הטענות שלך כי הן פשוט לא נכונות עד כמה שאתה חושב ובגלל שאתה פשוט ננעלת על המטרה לנצח בדיון הזה, לא משנה איך תציג את זה "מסרטן, מעקר, אנס רוצח ילדים אנטישמי" זה עדיין לא ישנה את העובדות:

*ניקל כן מהווה חלק מתרופות(פעם היה גם תרופה בפני עצמו שהפיקה יותר תועלת מנזק) עד גבול מסוים(פרופורציות אמרנו?)

*אם נסתמך על איך שאתה מציג את הנושא אז היו אמורים למות יותר אנשים מניקל מאשר מסיגריות.

*בשימוש מתון, אין סיבה לפחות ממוות או מחלות קשות כמו אבולה או קדחת הדנגי וכולי...
*הוכח מדעית, לא משנה מאיזה כיוון תסתכל על זה, לא משנה מה תגיד תוך כדי שאתה מסתכל על זה, לא משנה כלום- 25 מיקרו גרם של ניקל, לא מזיק לגוף האדם נקודה. בדיוק כמו שהגוף שלנו נלחם על וירוסים ושאר דברים שלא צריכים להיות בפנים, ככה הוא גם מסלק שאריות של ניקל(במידה ויש)

עייפת אותי גבר :silent: תפגין קצת פתיחות, אולי תראה שזה לא כזה מסוכן כמו שהצגת עד עכשיו ;)

נעול

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־ 12 אורחים