מעוניין להתחיל לאדות, כמה שאלות..

משתמשים חדשים בסיגריה האלקטרונית? מעוניינים לעבור לאדות במקום לעשן? זה המקום לשאול וללמוד על כל הדברים שחשוב שתדעו
סמל אישי של המשתמש
אוד מוצל מאש

Re: מעוניין להתחיל לאדות, כמה שאלות..

הודעה על ידי אוד מוצל מאש » 24 יוני 2019, 07:47

בחלופיים אתה מתכוון למזויפים, או סלילים מקוריים של חברה אחרת, שמתאימים לטנק שלך?
האדים, מכים הדים, בקרב העדים.. :wtf:
(מבטי הסקרנות כשאני מאייד במקום ציבורי)

Oneyedrunk

הודעה על ידי Oneyedrunk » 24 יוני 2019, 20:11

כן, מזויפים כנראה..
זה שקישרת למשל. סליל תואם.
https://www.shareasale.com/r.cfm?B=437122&U=964698&M=44775&urllink=https:%2F%2Fwww.fasttech.com/search?smok%20nord%20coil
יש שם Replacement ויש גם Authentic.. השאלה האם זה מצדיק את הפרש המחיר ואם יש כמעט הבדל בכלל?

סמל אישי של המשתמש
Platinum

הודעה על ידי Platinum » 26 יוני 2019, 15:42

מזוייפים = סלילים שמוצגים כמקוריים, אך אינם כאלה.
כל השאר הם חליפיים ולא בהכרח מזוייפים.
If you're going through hell, keep going. - Winston Churchill

נא לא לשלוח אלי שאלות פרטיות בנושא האידוי. מקומן של שאלות אלה הוא בדיונים
תמונה

Oneyedrunk

הודעה על ידי Oneyedrunk » 26 יוני 2019, 20:14

היית ממליץ ללכת על החלופיים?

סמל אישי של המשתמש
Platinum

הודעה על ידי Platinum » 27 יוני 2019, 14:27

קשה לענות על השאלה הזו תשובה חד משמעית.
ראשי אטומייזר חליפיים יכולים להיות מיצרנים שונים ובאיכויות שונות. לכן, חלק יהיו טובים יותר וחלק פחות.
הדרך היחידה לגלות היא פשוט להזמין ולהתנסות.
If you're going through hell, keep going. - Winston Churchill

נא לא לשלוח אלי שאלות פרטיות בנושא האידוי. מקומן של שאלות אלה הוא בדיונים
תמונה

Oneyedrunk

הודעה על ידי Oneyedrunk » 12 יולי 2019, 20:18

שלום ושוב תודה לכולם על העזרה.

התחלתי להשתמש ב-Smok Nord עם סליל 1.4 אוהם. בדקתי כמה נוזלים בחנות ובחרתי אחד ללא ניקוטין והמוכר הוסיף לי ניקוטין לפי הכמות שהייתי מעשן קודם (שזה בסביבות הקופסא או 15 סיגריות של Bali Shag תכלת מגולגל.)
מדובר בנוזל Ben Northon - Gold Digger בבקבוק של 50 מ"ל. הוא הוסיף כ-9 מ"ל (או דליפות\טיפות, לא יודע מה יחידת המידה כאן בדיוק) של ניקוטין. אני לא זוכר אם זה היה ניקוטין רגיל או מלח.
בכל אופן.. מההתחלה וגם 24 שעות לאחר מכן אני מרגיש שזה קצת צורב בגרון, זה קצת חזק מידי. זה מעט יותר טוב כשאני לוקח שאכטות קצרות או חלשות.. אבל אני לא אוהב את זה. אני רוצה לקחת שאכטות רגילות ולא כאלו של רבע של חמישית השנייה.
הטעם של הנוזל עצמו הוא עדין ואני דווקא אוהב אותו. המוכר אמר שאנסה עוד כמה ימים ואראה איך זה.. מן הסתם שאי אפשר להוציא ניקוטין אבל ציין שאפשר לקנות עוד בקבוק ואז לערבב כך שזה יהיה כ-4.5 בכל בקבוק.. או לשחק עם זה באיזור שבין 4.5 ל-9.

אז רציתי לשאול ברשותכם כמה שאלות:
א. האם זה נשמע לכם שזה בגלל כמות הניקוטין? זה מרגיש קצת חזק וקצת לא נעים בגרון. זה גם מורגש לאחר מכן כשאני אוכל או שותה. לפחות מהנסיון שלי בסיגריות רגילות, הייתי אומר שזה כמו טבק יבש וחזק יותר. בקושי יש טעם של נוזל, הוא עדין ולא מורגש במיוחד (שזה מה שאהבתי בו) אז לכן לא נראה לי שזה הנוזל.
ב. מה הייתם ממליצים לעשות?
ג. קניתי טנק נוסף ל-Smok Nord כדי שיהווה גיבוי וגם בכדי שאוכל לנסות סלילים אחרים מבלי שיהיה צורך לרוקן את המיכל. מאידך המוכר אמר שלא כדאי לנסות את ה-0.6\0.8 אוהם עם החומר שקניתי כי 9 (טיפות\מ"ל) ניקוטין זה יהיה חזק מידי. האם זה נכון? ומה הייתם ממליצים בשביל 0.6/0.8 אוהם?
ד. האם אפשר לקבל המלצה לנוזל + ניקוטין או משהו משולב שיתאים לי.. מ-FastTech? לא מחפש שום טעם מיוחד. הנוזל הנוכחי הוא מאוד עדין, איזשהו טעם של טבק אגוזי שכזה.. משהו בסגנון יהיה אחלה.

תודה רבה לכולם,
דניאל.

סמל אישי של המשתמש
אוד מוצל מאש

הודעה על ידי אוד מוצל מאש » 12 יולי 2019, 23:49

א- יתכן שזה בגלל כמות הניקוטין, אבל גם יכול להיות שליחס הvg-pg יש השפעה. אני לדוגמא, מאייד 9 ניק על סליל של 0.4 ( שמוציא יותר אדים, משמע- יותר ניקוטין פר שאיפה ) ולא מרגיש שזה חזק לי, אוליי אפילו קצת חלש.

ב- כמו שהמוכר המליץ, תקנה עוד טעם כזה ללא ניקוטין + בקבוק ריק, ותערבב בניהם.

ג- אם 9 מג ניק כבד לך על סליל 1.4, אזי הוא יהיה כבד יותר על סלילים נמוכים יותר. ככל שהסליל נמוך יותר כך האדים שיוצאים ממנו גדולים יותר, ויותר אדים = יותר ניקוטין פר שאיפה.

Oneyedrunk

הודעה על ידי Oneyedrunk » 13 יולי 2019, 00:09

תודה לך!

על בקבוק הנוזל רשום שזה 50:50 ביחס ה-VG:PG.. וכפי שציינתי זה 9 מ"ל(?) ניקוטין לבקבוק שהיה 50 מ"ל נוזל.
אז אולי יותר VG ופחות PG יהיה עדיף? 60:40 למשל?

אגב כדאי לכבות את המכשיר לאחר כל שימוש? 5 לחיצות כל פעם לפני ואחרי השימוש? מרגיש (אולי אני מדמיין) שהאידוי יותר נעים כשהוא כבר פועל לפחות כדקה. כשאני מפעיל אותו (5 לחיצות) וישר מאייד אז זה מרגיש פחות נעים.

יש אולי נוזל שאתה יכול להמליץ עליו ב-FastTech? מתכוון להזמין עוד סלילים אז רציתי על הדרך לנסות משהו. הייתי מעדיף שיתאים לסלילים של 0.6 או 0.8.

תודה רבה!

סמל אישי של המשתמש
אוד מוצל מאש

הודעה על ידי אוד מוצל מאש » 13 יולי 2019, 00:47

הגורם לצריבה בגרון בדרכ הוא הpg לכן אולי כדאי לנסות 70/30 לטובת vg.

נראית לי מיותרת ההתעסקות בלהדליק ולכבות כל הזמן את המכשיר, אלא אם כן אתה מכניס אותו לכיס לדוגמא וחושש שכפתור הפייר ילחץ בטעות.

בפורום הזה אסור להמליץ על נוזלים.

פרסם תגובה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 7 אורחים