מאייד מתחיל, לאחר חוויה לא נעימה

משתמשים חדשים בסיגריה האלקטרונית? מעוניינים לעבור לאדות במקום לעשן? זה המקום לשאול וללמוד על כל הדברים שחשוב שתדעו
פרסם תגובה
HeNM

מאייד מתחיל, לאחר חוויה לא נעימה

הודעה על ידי HeNM » 15 אפריל 2018, 09:25

שלום לחברי הפורום היקרים שמי חן, לפני משהו כמו חצי שנה החלטתי לעבור לאידוי, מעישון אינטנסיבי, החלטתי לקנות את ה Eleaf iStick Pico,
קניתי מחנות בת"א שלא אזכיר את שמה, ומה אני אגיד לכם, אולי זה בגלל שאני מתחיל בלי יותר מידי ידע מקדים,
ובלי ניסיון, אבל החוויה שלי לא הייתה נעימה כמו שחברים בפורום מספרים, קודם כל אני נחנקתי מכל שאיפה שלי,
ומעבר לזה, לאחר יום של שימוש, הנוזל התחמם ממש והתחילו לצאת לי בועות של נוזל חמות ברמה שלא הייתי מצליח
לשאוף כי זה שרף לי את השפתיים, כשהלכתי לחנות ואפילו לא באתי אליהם בטענות פשוט רציתי לדעת אם זה בעיה ביחידה שקיבלתי או שאני עשיתי משהו לא כמו שצריך (למרות שהמוכר בחנות סידר לי את הכל וכל מה שעשיתי היה לאדות), החנות התחמקה מאחריות ואמרו לי שזה באשמתי ושכנראה עשיתי משהו לא טוב כמובן בלי לפרט כלום, אז לצערי חזרתי לסיגריות, והיום החלטתי לנסות שוב, אבל הפעם בליווי האנשים המקסימים פה בפורום כדי שלא אזרוק כסף סתם שוב,
לאחר קריאה פה בפורום אני מתלבט אם לקנות את Vaporesso Revenger X, אבל זה לא זול ואני מפחד שתחזור לי החוויה הלא נעימה של פעם שעברה, לכן אשמח לדעת מה הייתה הבעיה? ואם הדגם הזה באמת טוב, המלצות מאיפה לקנות בכלל (אפשר בפרטי אם זה לא המקום פה בפורום), אני ממש רוצה להיגמל מהסיגריות ואני מקווה שבעזרתכם אצליח,
תודה רבה מראש לכולם,
חן.

סמל אישי של המשתמש
vlada
יצירת קשר:

Re: מאייד מתחיל, לאחר חוויה לא נעימה

הודעה על ידי vlada » 15 אפריל 2018, 13:24

היי חן וברוך הבה לפורום
אתה מדבר על מודים שזה היחידת כוח של הסיגריה האלקטרונית כשלמעשה מה שצריך לעניין אותך יותר בהתחלה זה הטנק (איפו שנימצא הנוזל) שהוא למעשה עושה את פעולת האידוי ובטנקים שונים מקבלים חוית אידוי שונה
כמובן שגם היחידת כוח (המוד) חשוב לתהליך אבל הוא רק צריך להתאים לטנק שאתה בוחר ולכן עליך קודם כל להתרכז בטנק

מה שאני ממליץ בתור התחלה לגמילה מעישון (לא מנרגילה) זה על הטנק נאוטילוס 2 של חברת אספיר ( אם עוד יש לך את המוד הישן שלך תוכל לרכוש רק את הטנק ולהרכיב אותו על המוד הישן אחרת תרכוש את הערכה שמכילה את הטנק נאוטילוס2 ומוד תואם שניקרת זולוס והיא של חברת אספיר כמובן לרכוש גם חבילת ראשים להחלפה (לעישון מסיבי ראשים בהתנגדות 0.7 יהיו עדיפים בהרבה) שאותם מחליפים בערך אחת לשבוע
אתה כמובן תצתרך גם נוזלים שמצד אחד לא יצרמו לך בגרון ויגרמו לך להשתעל ומצד שני יספקו לך את כמות הניקוטין שדרושה לך
אחרת תרגיש צורך לחזור לעשן די מהר לכן חשוב להקפיד לרכוש גם נוזלים מאיכות טובה ובטעמים שאתה מתחבר אליהם להתחלה היתי ממליץ לרכוש נוזל אחד בחוזק 12 מ"ג ניקוטין ואחד בחוזק 6 מ"ג ניקוטין וללמוד מה מהם יותר מתאים לך ולהמשיך משם

( הרונג'ר מוד נחמד ונחשב די אמין אבל אני בכלל לא בטוח שהוא מגיע עם טנק שמתאים למתחילים ובכל מיקרה אחרי כמה שבועות שתשלים את המעבר מעישון לאידוי תצתרך לפחות ציוד רזרוי כך ואז כבר תבין הרבה יותר בציוד ותדע מה יותר מתאים לאופי השימוש שלך)

המון בהצלחה ותרגיש חופשי לשאול פה כל שאלה שיש לך
e-juice.co.il נוזלים מבית טוב, כי על בריאות לא מתפשרים!
ועכשיו גם הנחה מיוחדת לחברי הפורום על כל הנוזלים באתר
( קוד קופון: ecf.co.il )

nick

הודעה על ידי nick » 15 אפריל 2018, 19:14

לגבי מוד,או שתשמש בקודם אם עדיין יש לך אותו והוא עובד כמו שצריך,או שיש את ה evic primo רק שצריך לו סוללה חיצונית,או את ה aspire zelos שבא עם סוללה מובנית. לא הייתי הולך על ה revenger כרגע.
לגבי טנק הייתי דיקא הולך על הנאוטילוס הראשון.
אני קונה בדרך כלל מ Fasttech.
אם תרצה אני אכתוב פה קישורים למוצרים.

סמל אישי של המשתמש
Platinum

הודעה על ידי Platinum » 15 אפריל 2018, 21:31

ברוך הבא לפורום,
ראשית, אציין שלרוב המעשנים שמפסיקים לעשן ועוברים לאלקטרונית, לוקח כמה שעות טובות להתרגל לאידוי. השאיפה מסיגריה אלקטרונית שונה מזו ששואפים מסיגריה. בגלל שהמעשן שואף מתוך הרגל - בשעות הראשונות יש לא מעט שיעולים, "היחנקויות" ובהחלט יכול לקרות מצב של טיפות רותחות שעפות לפה.
אז כן, סביר מאוד שמה שאתה מתאר נובע משימוש שמלווה בחוסר נסיון וידע. חבל שלא זכית ליותר הסברים ותמיכה מחברים או מהחנות.

המוד שקנית נחשב למוד טוב. אבל לא ברור עם איזה טנק קנית אותו. האם קנית את המוצר כערכה של מוד + טנק Mel0 3?
ונוזל האידוי שקנית, אתה יודע לומר כמה VG וכמה PG יש בו?

באיזה הספק אתה מאדה? האם אתה נגעת בכיוונון האוויר של הטנק?
תן לנו עוד פרטים, שנוכל לסייע לך.
If you're going through hell, keep going. - Winston Churchill
תמונה

פרסם תגובה