מדריך בנייה עצמית של MICRO COIL - על LEMO1\2 \ SUBTANK \ דקים דומים

דיונים הקשורים להכנה ובניה עצמית של כל מה שקשור לתחום האידוי. זה המקום להתייעץ, לשאול ולהציג את מעשה ידיכם להתפאר
סמל אישי של המשתמש
nightshard

Re: מדריך בנייה עצמית של MICRO COIL - על LEMO1\2 \ SUBTANK \ דקים דומים

הודעה על ידי nightshard » 05 מרץ 2016, 12:35

מצחיק לקרוא פוסטים ישנים (במיוחד של עצמנו) הנה דוגמא שלי מלפני שנתיים:
viewtopic.php?f=5&t=1568

Subbie

הודעה על ידי Subbie » 05 מרץ 2016, 18:50

חחחחחחח רק לחשוב כמה התקדם עולם האידוי בכלום זמן :shock:

סמל אישי של המשתמש
ברווז
יצירת קשר:

הודעה על ידי ברווז » 29 אפריל 2016, 00:23

אשכרה ככה.
כשהתחלתי לאדות, סוללות האגו היו אחלה דבר. המוד הכי פופולרי היה הוואמו (גירסה ראשונה!).
כשרכשתי את הוויפור-שארק שלי (תחילת 2015), הוא היה בקדמת הטכנולוגייה, עם המצאה חדשה שעשוייה לשנות את עולם האיוד- בקרת טמפרטורה. היום, הוא לא יודע להתמודד עם סלילים שלא עשויים קנטל, בעוד שמודים סיניים עושים אחלה עבודה בכרבע מהמחיר...הזמנים משתנים עלינו, ומהר מאד. אני מתחיל להבין את בוסרדו, שטוען לעיתים בסרטונים שלו ש"עברנו כברת דרך מאד ארוכה ביחס לאיפה שהיינו כשהתחלנו לאדות, והציוד של היום עדיף אלפי מונים על מה שהיה זמין לנו אז. אני קצת מקנא במאיידים החדשים, כי הם מתחילים עם רמות נוחות (יעילות הציוד) שאנחנו יכלנו רק לחלום עליהם אז (עיין ערך, מיכל שלא נוזל... :lol: )". לא ציטוט מדוייק, אלא מהזיכרון, אבל בהחלט תופס את רוח הדברים.
אני עדיין זוכר את היום הגורלי ההוא, שבו שוכנעתי לנסות סיגרייה אלקטרונית, ע"י לא אחר מפלאטינום שלנו. :clap: ואני בכלל נפגשתי איתו בנושא אחר לגמרי באותו היום. ראיתי סוללת אגו שמפיקה כמות אדים "מטורפת" (בסטנדרטים של 2012 להזכירכם) מהקלירומייזר, ואחרי ששיגעתי אותו בשאלות (שעשיתי עליהן וידאו, אגב:

) שכולם שואלים כל הזמן, החלטתי לנסות בעצמי ולהזמין ערכה. לא הסתכלתי אחורה מאז.
וואו, 2012...איך הזמן טס.
מי אמר פייסבוק ולא קיבל?
עדיף ברווז מאודה מאשר ברווז מעושן!
תמונה

Isrecpect

הודעה על ידי Isrecpect » 21 ספטמבר 2016, 23:46

שאלה מפגרת אבל .. הכותנה לא אמורה לסגור את הפתחים של הכניסת נוזל? יענו שהנוזל ישר יספג בכותנה ולא יכנס לחור ורק אז לכותנה?

סמל אישי של המשתמש
Platinum

הודעה על ידי Platinum » 22 ספטמבר 2016, 11:29

זה דיון ארוך וקצת ישן אז לא ברור לי למה בדיוק אתה מתכוון וגם אין לי נסיון אישי עם הטנקים בהם הוא עוסק אבל בעיקרון אתה צודק, כשבונים עם פתילי כותנה הם אמורים למלא (לא לסגור) את פתחי כניסת הנוזל כך שבעצם יש סוג של פתח כניסה אך הנוזל נספג מיד בכותנה.

קח בחשבון שטנק אידוי הוא מכשיר סגור למדי, אין בו זרימה חופשית של ממש אלא כתוצאה של שינוי בלחץ הפנימי (שאיפה יוצרת ואקום) ולכן, גם אין זרימה של ממש, רק ספיגה של נוזל (אלא אם יש בעיה באטימה)
If you're going through hell, keep going. - Winston Churchill

נא לא לשלוח אלי שאלות פרטיות בנושא האידוי. מקומן של שאלות אלה הוא בדיונים
תמונה

vlada
יצירת קשר:

הודעה על ידי vlada » 22 ספטמבר 2016, 12:19

בסבטנק הגירסה הראשונה והלאמו עובדים בצורה של מעבר קפילארי (נימי) בין אזור הנוזל ותא הסליל לכן שם חשוב שפתחי הנוזל יהיו פתוחים ורק לאחר שהנוזל עובר את הפתחים הוא אמור להספג בכותנה
בגירסאות המאוחרות יותר של הסבטנק שבו שינו את הראש לבניה עצמית באמת יש לחסום עם הכותנה את פתח הכיניסה אחרת תא הסליל יוצף יגרגר וינזל
בלאמו היותר מאוחרים נידמה לי שלא שינו את עקרון העבודה ושם אין שינוי שמחיב בניה שונה
יעוץ לגבי נוזלים - לפנות בפרטי או בטלפון 050-5509296 (אפשר גם בוואטסאפ)

Isrecpect

הודעה על ידי Isrecpect » 23 ספטמבר 2016, 06:59

vlada כתב:בסבטנק הגירסה הראשונה והלאמו עובדים בצורה של מעבר קפילארי (נימי) בין אזור הנוזל ותא הסליל לכן שם חשוב שפתחי הנוזל יהיו פתוחים ורק לאחר שהנוזל עובר את הפתחים הוא אמור להספג בכותנה
בגירסאות המאוחרות יותר של הסבטנק שבו שינו את הראש לבניה עצמית באמת יש לחסום עם הכותנה את פתח הכיניסה אחרת תא הסליל יוצף יגרגר וינזל
בלאמו היותר מאוחרים נידמה לי שלא שינו את עקרון העבודה ושם אין שינוי שמחיב בניה שונה
תודה רבה , פחדתי שעד עכשיו טעיתי

פרסם תגובה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 2 אורחים