מעבר בין rdta לrta חווית שימוש

דיונים הקשורים להכנה ובניה עצמית של כל מה שקשור לתחום האידוי. זה המקום להתייעץ, לשאול ולהציג את מעשה ידיכם להתפאר
פרסם תגובה
asi08

מעבר בין rdta לrta חווית שימוש

הודעה על ידי asi08 » 15 אפריל 2018, 23:06

יום רגיל פותח את התיבה דואר ומגלה את השקית פצפוצים הצהובה מבצבצת מחכה לי...... סוף סוף הוא הגיעה לארץ, לא יכלתי לחכות ורציתי כל כך להבין את ההבדלים המהותיים שבין סוג הראשים החלטתי לכתוב פה קצת על חוויות על הmanta rta לאחר שהשמשתי בראש rdta של mad hatter. נתחיל קודם כל בהבדל מאוד מהותי וזה התחממות הראש, במנטה היא כמעט ולא קיימת מאחר והסליל נמצא בחלק התחתון והנוזל בחלקים העליון מה שגורם לתחושה הרבה יותר נעימה גם בווטים גבוהים יותר של 60 70. בניגוד לראש mad hatter שהצליחה להכניע אותי בגבוהים עד שהייתי צריך להניח אותו בצד לרמה בלתי נסבלת.

נזילות: כמעט ולא קיימות בניגוד mad hatter. המנטה עמיד מאוד לטלטלות ומאפשר להיות רגועים גם שהמוד בתוך התיק הפוך מומלצים לסגור פתחי כניסת אוויר בנוסף.

בנייה: מרווח סלילים צר יותר במנטה מה שמאפשר למקם את הסלילים בצורה יותר נוחה בלי להתחיל לתקן עיוותים בסליל עקב מרווח רגליים גדול. ובאותה נשימה
גודל הכותנה שהמנטה צריך קטנה בצורה משמעותית, הנוזל מגיע הרבה יותר מהר לסליל הכותנה נשמרת לאורך זמן וככה גם מן הסתם הבנייה הכללית. מה שנותר זה רק לעשות דילול קל "תספורת" ולמקם בבריכה ומכאן איך שאומרים שגר ושכח מצריך הרבה פחות התעסקות.

כמויות של נוזל בכוסית הרבה יותר ברורות לעין מה שלעיתים קצת מטעה עם mad hatter מאחר ואנחנו רואים גם כותנה ולא רק נוזל, לא עיניין מהותי אבל עדיין. לי באופן אישי היה פחות נוח.

מבחינת הטעם שהוא מפיק המנטה מפיק טעם מעולה!! פשוט ראש מדהים ושווה כל שקל ממליץ למי שמתחיל בבנייה.
Mad hatter מפיק טעם לא פחות טוב וכבודו במקומו מונח אבל ההתעסקות איתו קצת שיגעה אותי כמו ילד קטן שצריך להיות איתו במעקב צמוד, מה שגרם לי להחזיר אותו למגירה.
חווית השימוש בראש של מנטה גרמה לי להבין שראש rta זה כנראה מה שהייתי צריך.

מקווה שהסקירה כאן טיפה עשתה סדר למי שמתלבט, למי שיש שאלות אשמח לעזור.

סמל אישי של המשתמש
Platinum

Re: מעבר בין rdta לrta חווית שימוש

הודעה על ידי Platinum » 16 אפריל 2018, 10:54

תודה על השיתוף, שמח לשמוע שאתה מרוצה.
אכן, יכולים להיות הבדלים עצומים בין טנקים שונים ואפילו גם בין אלה שדומים.
איזה כיף זה לגלות את זה כשאתה חדש יחסית ולהתלהב.
If you're going through hell, keep going. - Winston Churchill
תמונה

סמל אישי של המשתמש
vlada
יצירת קשר:

Re: מעבר בין rdta לrta חווית שימוש

הודעה על ידי vlada » 17 אפריל 2018, 15:25

אכן כייף ומדליק לשמוע כמה אתה נהנה

עצה קטנה: תוסיף תמונות כי לדעתי חלק מהאנשים פה לא מבינים על מה אתה מדבר
e-juice.co.il נוזלים מבית טוב, כי על בריאות לא מתפשרים!
ועכשיו גם הנחה מיוחדת לחברי הפורום על כל הנוזלים באתר
( קוד קופון: ecf.co.il )

פרסם תגובה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 15 אורחים