טעם שרוף לאחר בניה

דיונים הקשורים להכנה ובניה עצמית של כל מה שקשור לתחום האידוי. זה המקום להתייעץ, לשאול ולהציג את מעשה ידיכם להתפאר
סמל אישי של המשתמש
Platinum

Re: טעם שרוף לאחר בניה

הודעה על ידי Platinum » 05 ספטמבר 2017, 21:38

ולדה, זה בהחלט נכון שהם מתקררים לאט ובעצם עוד "נותנים עבודה" גם מס. שניות לאחר הפסקת הלחיצה. לדעתך חוסר נוזל לא היה גורם לחריכת הפתיל אם כך?
orendi כתב:
05 ספטמבר 2017, 10:13
יש קטע עם בניית סלילים, זה נראה הכי פשוט בעולם ותמיד זה מסתבך איכשהו.
גדול, וכל כך נכון :lol: :lol: :lol:
כן, זה נראה מאוד פשוט, וזה באמת פשוט. אבל צריך לשים לב לכל מיני דברים קטנים שרק הזמן מלמד :lolno:
If you're going through hell, keep going. - Winston Churchill
תמונה

natut

הודעה על ידי natut » 06 ספטמבר 2017, 11:20

vlada כתב:
05 ספטמבר 2017, 14:39
אם יש שיפור עם נוזל יותר דליל ומצד שני שימוש בסלילים ממש מסיביים כשכל היתר נישמע וניראה בתמונות תקין כולל ה11% תמצית שסבירים לגמרה לרוב סוגי התמציות
אני מנחש שהבעיה נוצרת בדיוק בגלל המאסה של הסלילים
הסלילים האלה מתחממים לאט אבל גם מתקררים לאט ומה שקורה שהחום שנישאר בהם לאחר השימוש ממשיך לאדות את רוב הנוזל שיש בכותנה וכך לאחר מספר שאיפות הכותנה מתיבשת אבל לא מקבלת זרימה מחודשת של נוזל בגלל שאין שאיפה ואין ווקום שימשוך נוזל פנימה

יש כמה אפשרויות לפתור את זה אחד מהם זה להוריד את עובי הכותנה משמעותית כך שלא תילחץ כמאת בכלל על החלק הפנימי של הסלילים (ככה היא תמשוך נוזל גם בלי ווקום)
אפשרות אחרת זה להשתמש בסלילים בעלי מאסה הרבה יותר קטנה אבל עם נצילות גבוה שתפצה כמו למשל סלילים נושקים כפולים בעלי קוטר פנימי קטן יחסית ( 1.5-2 ממ )
זה נשמע הגיוני, הסלילים ממשיכים לעבוד עד שמתקררים. אם כך למה אין את הבעיה הזאת לכל משתמשתי הסלילים מסוג זה?
מה זה סלילים נושקים כפולים בעלי קוטר פנימי קטן?

סמל אישי של המשתמש
vlada
יצירת קשר:

הודעה על ידי vlada » 06 ספטמבר 2017, 16:22

Platinum כתב:
05 ספטמבר 2017, 21:38
נכון שהם מתקררים לאט ובעצם עוד "נותנים עבודה" גם מס. שניות לאחר הפסקת הלחיצה. לדעתך חוסר נוזל לא היה גורם לחריכת הפתיל אם כך?
natut כתב:
06 ספטמבר 2017, 11:20
אם כך למה אין את הבעיה הזאת לכל משתמשתי הסלילים מסוג זה?
ברוב המצבים זה לא אמור ליצור בעיה מיוחדת קודם כל בגלל אופי השימוש השונה לרוב אצל משתמשי הסלילים הקבדים כמו שאיפה חזקה ומהירה לראות מה שיוצר יופי שם תת לחץ בפעמון ומזרים המון נוזל פנימה כך שהחום שנישמר בסליל לאחר תום הלחיצה לא מצליח גם לאדות את כולו וגם לחרוך את הכותנה וכמובן בגלל סוגים שונים של טנקים שחלקם מאפשרים זרימה טיבעית גם בלי ווקום שימשוך את הנוזל וחלקם בעלי אזורים בדק הפעמון שמשמרים קצת נוזל פנוי באופן טבעי ומחפים על חוסר הנוזל בכותנה ויש דברים נוספים אבל מאחר וכל יתר הדברים נירא שתקינים גם במוד גם בטנקים וגם בבניה זה הדבר היחיד שהכי הגיוני לי שקורה פה
natut כתב:
06 ספטמבר 2017, 11:20
מה זה סלילים נושקים כפולים בעלי קוטר פנימי קטן?
זה סליל שעסוי מ2 חוטים שמלופפים במקביל אחד לשני בלי לצלוב אחד מעל השני ונושקים כי הם מהודקים בלי רווח בין הכריכות
וקוטר בפימי קטן זה אומר שהם מלופפים על גליל בקוטר 2.5-1.5 ממ
זה למעשה כמו 2 סלילים רק שבגלל שכל כריכה של אחד גובלת ונוגעת בשני יש מסירת חום בינהם וכך מסיבה שעוד לא הצלחתי להבין לעומק הנצילות של הסלילים האלה עולה מעוד כך שלמעשה אתה מקבל הרבה יותר חום ומהירות תגובה למרות שימוש בהרבה פחות סוללה ובכלל הטעם והעוצה שמתקבלת מהם לי אישית הרבה יותר נעימה מכל דבר אחר שניסיתי
כמובן הבניה שלהם קצת יותר קשה מלבנות סליל רגיל אבל לדעתי זה שווה את המעמץ ובגדול
אם ההסבר שלי לא ממש מובן (קצת קשה לי להסביר את זה במילים) רק תגיד אני ינסה לצלם בניה של סליל כזה
e-juice.co.il נוזלים מבית טוב
כי על איכות לא מתפשרים!

תמונה

natut

הודעה על ידי natut » 07 ספטמבר 2017, 09:06

תודה ולאד. אשמח לראות בניה של סלילים כאלו.

סמל אישי של המשתמש
vlada
יצירת קשר:

הודעה על ידי vlada » 10 ספטמבר 2017, 17:24

בכייף
אני ישתדל לצלם משהו בימים הקרובים
כי על איכות לא מתפשרים!

תמונה

סמל אישי של המשתמש
vlada
יצירת קשר:

הודעה על ידי vlada » 14 ספטמבר 2017, 22:13

היתי קצת עסוק אז משכתי קצת עם זה אבל הינה בסוף עשיתי סרטון נחמד
תהנו אנשים :thumbup:

כי על איכות לא מתפשרים!

תמונה

סמל אישי של המשתמש
Platinum

הודעה על ידי Platinum » 15 ספטמבר 2017, 15:30

סחטיין על הסרטון, אני סקרן לדעת אם זה יועיל לפותח הדיון ויעזור לו לפתור את הבעיה.
If you're going through hell, keep going. - Winston Churchill
תמונה

סמל אישי של המשתמש
vlada
יצירת קשר:

הודעה על ידי vlada » 17 ספטמבר 2017, 11:08

תודה מאיר

האם זה יעזור? לא יודע הבחור ביקש אז צילמתי 8-) אם לדעתך הסרטון יועיל יותר במקום אחר בפורום תרגיש חופשי להזיז או להעתיק אותו לכל מקום שנירא לך מתאים

אגב לא מבין איך הסרטון יצא 17 דקות? היתי בטוח שלוקח לי כמה דקות בודדות לבנות סליל כזה חחח איך שהזמן טס כשנהנים :lol:
כי על איכות לא מתפשרים!

תמונה

natut

הודעה על ידי natut » 17 ספטמבר 2017, 11:16

תודה רבה על הסרטון המושקע... זה נראה מעניין ומקווה לנסות בקרוב. אעדכן

סמל אישי של המשתמש
vlada
יצירת קשר:

הודעה על ידי vlada » 17 ספטמבר 2017, 11:44