מחפש מותג של נוזל איכותי

כל מה שקשור לספקים וחנויות לסיגריות אלקטרוניות, נוזלים וציוד. אין לפרסם ו/או השתמש בפורום לצורך מסחרי ללא אישור ההנהלה.
פרסם תגובה
Matanav

מחפש מותג של נוזל איכותי

הודעה על ידי Matanav » 14 נובמבר 2018, 19:07

שלום לכל חברי הפורום, לאחרונה קניתי את מאייד SMOK G-PRIV 2. הבנתי כי כדי לשמור על מכשיר / הסליל יש לקנות נוזל עם יחס 70/30, ולכן מצאתי את עצמי מחפש נוזל של המותג naked 100.
לצערי התקשתי למצוא חנויות מחול אשר שולחות את המותג לישראל.
אשמח לעזרתכם למצוא חנות מוכרת אשר שולחת את המותג ואם לא אשמח להמלצה על מותג אחד לא פחות טוב + טעים.
אציין רק כי אני מגיע לאחר עישון של juul והתאהבתי בטעמי הפירות ולכן naked 100 נראה לי החלופה הנכונה בשבילי.

תודה לכל העוזרים.

vlada
יצירת קשר:

Re: מחפש מותג של נוזל איכותי

הודעה על ידי vlada » 15 נובמבר 2018, 01:03

אתה יכול נסות את http://e-juice.co.il/

Pita

הודעה על ידי Pita » 15 נובמבר 2018, 11:52

שלום רב ,
ראשית ישנן חנויות בארץ אשר מוכרות כמעט את כול הטעמים.
שנית חפש גם NKD הרבה פעמים יופיע השם כך.

בהצלחה
P

סמל אישי של המשתמש
Platinum

הודעה על ידי Platinum » 15 נובמבר 2018, 14:22

Matanav כתב:
14 נובמבר 2018, 19:07
שלום לכל חברי הפורום, לאחרונה קניתי את מאייד SMOK G-PRIV 2. הבנתי כי כדי לשמור על מכשיר / הסליל יש לקנות נוזל עם יחס 70/30
מה? :o :o :o איפה קראת\שמעת שנוזל כזה שומר על המכשיר או הסליל?
אין שום קשר בין הרכב הנוזל (יחס נוזלי בסיס) לבין שמירה על הציוד. יוצא מן הכלל יהיה נסיון להשתמש בנוזלים שהם 100% VG בציוד המיועד לאידוי מהפה אל הריאות שיש בו מעברים קטנים מאוד של העברת הנוזל לאטומייזר.

הקשר היחיד והשכיח בין הרכב נוזל האידוי לחווית האידוי הוא כמות האדים המופקת. ככל שיחס ה VG גבוה יותר, תגדל כמות האדים.
If you're going through hell, keep going. - Winston Churchill

נא לא לשלוח אלי שאלות פרטיות בנושא האידוי. מקומן של שאלות אלה הוא בדיונים
תמונה

vlada
יצירת קשר:

הודעה על ידי vlada » 15 נובמבר 2018, 15:48

חחח פלטינום יש בשוק כמה חברות של נוזלים כל כך מתוקים שזה מקרמל את הסליל למצב שממש אין אפשרות לעבוד איתו יותר אחרי כמה שעות בודדות של שימוש כן כן אתה תופתע אבל ממש כמה שעות (גם אני לא האמנתי עד חבר הגיע אליי עם נוזל כזה וראש חדש ובמהלך כמה שעות שישב פה על קפה הראש ניגמר :lol: של האוטמיזר לא שלי )
תחשוב כמה זה מרגיז ובכלל כמה עולה להחליף ראשים בקצב כזה אגב בחנות שבה נרכש הנוזל אחרי שהבחור פנה בתלונה נאמר לו לדלל את הנוזל במים :lol:

לכן השאלה של פותח האשכול במקומה אולי לא "לשמור על ציוד" אבל לפחות להספיק להנות ממנו
לא יודע עם הנוזל המבוקש פה לא כזה מתוק ולא יגרום אחרי איזה זמן לאותה תופעה (לא ניסיתי אותו) אבל בהחלט עדיף לרכוש נוזלים איכותיים והגיוניים ולא את כל התרכיזי ויטמינצ'יק שמגיעים לאחרונה לשוק עם שמות מפוצצים ומדבקות צבעוניות

סמל אישי של המשתמש
Platinum

הודעה על ידי Platinum » 19 נובמבר 2018, 17:14

אוקיי, אני כלל לא התייחסתי לרמת הממתיק, רק להרכב הנוזל. אם כך, הדרך הטובה ביותר תהיה לאדות נוזל בסיס עם ניקוטין בלבד, ללא תוספת תמציות טעם.
If you're going through hell, keep going. - Winston Churchill

נא לא לשלוח אלי שאלות פרטיות בנושא האידוי. מקומן של שאלות אלה הוא בדיונים
תמונה

פרסם תגובה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 3 אורחים