טנק לeleaf istick pico

דיעות, המלצות, ביקורות וכל מה שקשור לstarter kits, ערכות וציוד אידוי
פרסם תגובה
Blinkibil

טנק לeleaf istick pico

הודעה על ידי Blinkibil » 04 מרץ 2019, 17:32

היי, לפני בערך שנה הזמנתי את הeleaf istick pico עם הטנק melo 3 mini להתנסות השתמשתי קצת והפסקתי.
לאחרונה חזרתי למכשיר, החלפתי את את הcoil, עשיתי ניקוי לטנק החלפתי את כל הגומיות אבל נראה שהטנק נוזל כשאני פותח את המיכל אוויר, מעבר לזה הוא גם "יורק" נוזל חם מידי פעם (הבנתי שזאת בעיה ידועה).

אז יש לי מספר שאלות:
1. האם כדאי בכלל להשקיע בטנק חדש או לעבור למוד וטנק חדשים? זה משמש אותי בעיקר בתור תחליף לנרגילה
2. איזה טנק מומלץ למוד הזה?
3. בנוסף הסוללה שיש לי במוד מתרוקנת מאוד מהר ואחרי הטענה מהירה ושימוש די קצר כבר נגמרת. מחפש המלצה לדגם סוללה ואתר שעדיין עושה משלוחים לישראל, או לחלופין אתר בארץ שמוכר במחיר סביר

תודה לעוזרים :)

סמל אישי של המשתמש
Platinum

Re: טנק לeleaf istick pico

הודעה על ידי Platinum » 05 מרץ 2019, 08:59

ברוך הבא לפורום,
אתה יכול להשתמש במוד שרכשת. למיטב זכרוני יש מגבלה של קוטר טנק מקסימלי שאפשר לחבר אליו (23 מ"מ אם אני לא טועה).
לפני שאתה פותח את הטנק, אתה מקפיד לסגור את כניסת האוויר בתחתית הטנק? אם לא, זה בהחלט מסביר את הנזילה בעת פתיחת המכסה העליון.

יש דיון נעוץ על סוללות. אולי תמצא שם חנות שעדיין שולחת לארץ. אני מאוד אוהב סוללות INR של סמסונג (25R, 30Q)
המלצה על טנק, אולי לאחד החברים האחרים תהיה המלצה על טנק שמתאים.
If you're going through hell, keep going. - Winston Churchill

נא לא לשלוח אלי שאלות פרטיות בנושא האידוי. מקומן של שאלות אלה הוא בדיונים
תמונה

vlada
יצירת קשר:

Re: טנק לeleaf istick pico

הודעה על ידי vlada » 05 מרץ 2019, 12:17

המאלו 3 טנק נהדר (את המיני שלו אני פחות מכיר) ואין ממש סיבה להחליף אותו במיוחד שכל אלטרנטיבה שתדמה נרגילה תהיה משמעותית יותר יקרה גם לקניה וגם בתחזוקה.

אם נוצרת לך נזילה אחרי מילוי אז או שאתה לא ממלה נכון או שאחת הגומיות לא יושבת טוב במקומה. (תנסה למלה רק חצי טנק במילוי הבה ותראה האם זה פוטר את הבעיה ןאם כן אז אתה ממלה יותר מידי נוזל ומזה הנזילות והגרגורים).

היריקות זה גם לרוב מזה שהאטמיזר מוצף נוזל וקשור לנזילות שיש לך ואם תפתור את הנזילות לדעתי גם היריקות יפסקו או לפחות מאוד יחלשו.

סוללה בת שנה אמורה להיות תקינה לחלוטין ובשימוש של 20-30 ואט ואידוי ממש מסיבי ותדיר אמורה להחזיק מטעינה מלאה עד להתקורנות למינימום שהמוד מאפשר לפחות 5 שעות. אם זה לא המצב תקנה סוללה חדשה ועדיף בארץ כי בדיוק עם זה לא משחקים ולא מחפסים הרפתקעות (אז תשלם 10-15 ש"ח יותר על סוללה שתחזיק לך לפחות שנתיים זה לא שווה את הסיכון שידחפו לך איזה זיוף נפיץ מסין)

ההגבלה של המוד היא לטנק בקוטר 22 ממ (23 זה המוד המגביל של וופרסו ;) )
יעוץ לגבי נוזלים - לפנות בפרטי או בטלפון 050-5509296 (אפשר גם בוואטסאפ)

פרסם תגובה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 9 אורחים