מחפש אטומייזר "טנק" חילופי

דיעות, המלצות, ביקורות וכל מה שקשור לstarter kits, ערכות וציוד אידוי
פרסם תגובה
Ron27

מחפש אטומייזר "טנק" חילופי

הודעה על ידי Ron27 » 02 דצמבר 2018, 21:14

שלום, אני מחפש אטומייזר mtl שיתאים למוד Aspire Zelos 50W Nautilus 2. לא אהבתי את הטנק עצמו יש לו ניזילות פעם נפתח פעם נתקע
אשמח אם מישהוא ימליץ לי על אטומייזר יותר איכותי

סמל אישי של המשתמש
Platinum

Re: מחפש אטומייזר "טנק" חילופי

הודעה על ידי Platinum » 04 דצמבר 2018, 09:27

לא משתמש בציוד הזה אז אני לא ממש יודע לענות לך אבל ממה שקראתי כאן על הנאוטילוס בשתי גירסאותיו היה מאוד חיובי.
נדמה לי שקראתי המלצה על שימוש בראשים ספציפיים שפותרים את בעיית הנזילות. אולי אחד המשתמשים האחרים ידע לתת תשובה טובה ממני.
בכל מקרה, לא הייתי ממהר לפסול את הציוד.
If you're going through hell, keep going. - Winston Churchill

נא לא לשלוח אלי שאלות פרטיות בנושא האידוי. מקומן של שאלות אלה הוא בדיונים
תמונה

vlada
יצירת קשר:

הודעה על ידי vlada » 04 דצמבר 2018, 13:37

יש המון טנקים שונים ומשונים לMTL וכל שבוע כמאת יוצא אחד חדש כך שקשה לעקוב, במיוחד שאנכו הותיקים יותר לא משתמשים בטנקים עם ראשים מוכנים ומסתמכים רק על הידע שלנו ומה שאחרים מספרים.

ממה שאני מכיר כדי למנוע נזילות בכלל אתה צריך טנק עם פתחי אויר עליונים אבל זה לרוב מוריד קצת מעוצמת הטעם,
אם זה מעניין אותך יש את הטנק שניקרה נאוטילוס X של אספיר שמגיע עם ראשים מיוחדים שגם כניסת האויר בהם וגם היציאת אויר היא מאותו צד (אי אפשר להשתמש בו עם ראשים של הנאוטילוס הרגיל או של נאוטילוס 2)

מעבר לזה כדי למנוע נזילות בנאוטילוס יש להקפיד על מילוי הטנק לפי הוראות היצרן ולהקפיד על לא למלה יותר נוזל מהמותר במיוחד, וכמובן לודה שכל הגומיות אוטמות כמו שצריך כי מספיק חריץ קטן או סדק באחת הגומיות והנזילות לא נגמרות וזה נכון לכל טנק לא רק לנאוטילוס
יעוץ לגבי נוזלים - לפנות בפרטי או בטלפון 050-5509296 (אפשר גם בוואטסאפ)

Pita

הודעה על ידי Pita » 04 דצמבר 2018, 14:41

שלוש אפשרויות:
1 Innokin - Zenith
2 Vapefly - Nicolas
3 IJOY ELF
מסודרים לפי העדפתי האישית
הזניט - מצויין - קצת יקר - מאפשר כוונון טוב של זרימת האויר עדיין מעט Airy טעם טוב 4 מיליליטר
הניקולס -מעול-ה זול זרימת אויר הדוקה למדי - זול וגם הסלילים זולים - טעם טוב 3 מילי
ELF - הכי "מאוורר" הכי זול - נפח של 2 מילי היתרון הגדול שלו שכול הסלילים של Nautilus BVC מתאימים - ויש גם סליל מיוחד לNS
לפמי כחודש וחצי יצא Nautilos 2 S שאמור לפתור את הבעיות של האוטילוס 2 - מחיר גבוה עדיין - וגם לא ראיתי עדיין סקירות-37$

בהצלחה

פרסם תגובה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 10 אורחים