מחפש קיט שנוח להסתובב איתו במהלך היום

דיעות, המלצות, ביקורות וכל מה שקשור לstarter kits, ערכות וציוד אידוי
Maxim33

מחפש קיט שנוח להסתובב איתו במהלך היום

הודעה על ידי Maxim33 » 16 נובמבר 2018, 09:36

שלום חברים, אני חדש בפורום ובעולם האיוד. קניתי ביום ראשון האחרון את המוד של סמוק אקס-פריב עם טנק פרינס ואני מאייד עם ראש בהתנגדות 0.4 על 60 ואט (רציתי לקנות ופרסו אבנג'ר x אבל לא היה במלאי והמליצו לי בחנות על זה במחיר סביר נראה לי של 300 שח. לגבי הואטים עליתי בהדרגה ועכשיו הגעתי לזה. מעשן עם 3 מג ניקוטין אך זה לא מספק לגמרי כך שהזמנתי שלשום מולאדה ערכת התנסות עם 6 מג). בינתיים זה ממש לא רע (אתמול עישנתי 2 סיגריות לעומת 20 בדכ- מעשן וינסטון לייט בטבק מגולגל). הבעיה בינתיים שהמוד הזה לא מתאים לי בשביל לקחת לעבודה (גדול, שביר וגם מתברר שהתחלתי כ"רודף עננים" בלי להתנסות קודם בדברים אחרים- אבל האמת עובד לי טוב בינתיים כאמור ועדיין יותר מדי עננים בשביל העבודה אחלה לבית). אז כמה שאלות- האם אפשר להמליץ על מכשיר נייד לעבודה - שיתן סיפוק אך שניתן לזרוק אותו בתיק בלי לדאוג שישבר או ינזל? האם הדרחדה שלי מכוונת רק לפודים או לאו דווקא? ובכל מקרה מה מומלץ? שאלה אחרת - איזה ראשים מתאימים לטנק שלי? מאחפה כדאי להזמין במחיר סביר? האם כדאי לי להתנסות גם התנגדות גבוהה יותר? איזה עוד טנקים מתאימים למוד הזה? לראשונה זה 30 שנה אני חש שאוכל להפסיק לעשן לגמרי אבל צריך לדייק את עצמי ומאמין שההמלצות שלכם יוכלו לסייע לי לשם כך

vlada
יצירת קשר:

Re: מחפש קיט שנוח להסתובב איתו במהלך היום

הודעה על ידי vlada » 16 נובמבר 2018, 12:44

סוגי ראשים שמתאימים לפרינס - גלול קצת למתה יש שם את כל הראשים על סוגיהם השונים https://www.smoktech.com/atomizer/tfv12-prince

מקום להזמין ראשים מקוריים במחיר טוב מסין (זמן משלוח 3-5 שבועות) https://www.efun.top/smok-tfv12-prince- ... -3pcs.html

מכשיר קטן לעבודה
קצת קשה להתאים משהו קטן שגם לא נוזל בתיק אחרי המכונת עשן שאתה משתמש בה אבל זה לדעתי הכי מתאים ואולי גם תוכל להשתמש באותו נוזל בשני הטנקים - https://www.efun.top/aspire-breeze-2-ai ... 00mah.html

ראשים למכשיר הקטן (תבחר את ההתנגדות 0.6 אוהם) - https://www.efun.top/aspire-breeze-atom ... -5pcs.html

אהה ותירשם ותתחבר לאתר שבלינקים המחירים ירדו משמעותית בחלק מהמוצרים
בהצלחה

Maxim33

הודעה על ידי Maxim33 » 16 נובמבר 2018, 13:02

תודה רבה ולאדה. משיטוטיי בפורום כבר עזרת לי הרבה...

vlada
יצירת קשר:

הודעה על ידי vlada » 16 נובמבר 2018, 13:16

בכייף גבר, למה לא לעזור אם אפשר?

Maxim33

הודעה על ידי Maxim33 » 16 נובמבר 2018, 13:38

ולגבי טנקים מומלצים נוספים שיעבדו עם המוד? חייב להיות סאב אום? טרם התנסיתי בהתנגדות גבוהה יותר ואולי כדאי להכיר טווח של אופציות לפני שאני ננעל על אופן מסוים? וולאדה למה דווקא המערכת פודים הזו? יש לה יתרונות ספציפיים?

schizo

הודעה על ידי schizo » 16 נובמבר 2018, 20:08

אני מסתובב כל היום עם קיט של אספייר זילוס נוח מאוד להסתובב איתו אבל זה מיועד לעישון MTL בהספקים יותר נמוכים ממה שאתה מדבר

Maxim33

הודעה על ידי Maxim33 » 16 נובמבר 2018, 22:25

נראה לי גם אופציה. לא רוצה לייצר עננים גדולים מדי בעבודה.. תודה על ההמלצה

vlada
יצירת קשר:

הודעה על ידי vlada » 18 נובמבר 2018, 18:41

Maxim33 כתב:
16 נובמבר 2018, 13:38
וולאדה למה דווקא המערכת פודים הזו? יש לה יתרונות ספציפיים?
אני כמובן מתיחס לבקשה שלך לדברים קטנים, הזולוס2 הוא מכשיר נהדר, אבל בגודל לא ממש רחוק ממה שיש לך כרגע.

לגבי הפוד אז זה כוון המחשבה שלי: אתה בבית עם תותח אדים, אחד המכשירים הכי חזקים שיש בשוק ואם תעבור מזה לפוד של 1.6 אוהם, ספק אם תרגיש משהו ממנו, אלה אם תתדלק אותו בנוזל מלח ניקוטין הכי חזק שתמצה וגם אז אני לא בטוח שתהנה ממנו.
לכן אם כבר לעבוד עם משהו קטן במקביל לפרינס, אז שיהיה תת אומי ועם סוללה בגודל סביר, שתחזיק כמה שעות בין הטעינות.
ככה, אולי תצליח לקבל ממנו איזה סיפוק וגם, אולי לא תצתרך לרכוש נוזלים בניפרד לכל אחד מהם.

Maxim33

הודעה על ידי Maxim33 » 19 נובמבר 2018, 20:31

תודה רבה. אכן הזמנתי מהאתר ששלחת לי אליו לינק. קטע- לא תכננתי לקנות את "מפלצת אדים" ואולי אפילו מצטער שלא התחלתי עם משהו קטן יותר. גם ככה אני לא עובר את ה60 ואט (עם התנגדות 0.4). אבל בכל מקרה כבר כמה ימים טובים ללא סיגריות וזה לא מרגיש לי קשה (ואני אחרי 30 שנה כמעא שך עישון כבד)- אז אולי באמת לא כדאי להחליף סוס מנצח...

vlada
יצירת קשר:

הודעה על ידי vlada » 19 נובמבר 2018, 21:48

בכייף, ואין לך בכלל מה להצטער, תמיד טוב שיש מכשיר נוסף למקרה חירום גם ואם אתה לא משתמש בו כרגע אולי בעתיק תרצה לחזור עלו.
כרגע הזמנת פוד שחלש ממה שיש לך משעותית מקסימום לא יספק אותך תמיד תיכל לחזור לפרינס, זה האיתרון הגדול כשיש לך משהו שאפשר להתבסס עלו וכך לנסות דברים שונים בלי החשש לחזור לעשן במיקרה שהציוד לא מספק.

אגב כשתקבל את הפוד ותתנסה איתו קצת יהיה נחמד עם תפרסם פה סיקור קצר, זה בטח יעניין פה כמה וכמה אנשים שיחפסו משהו דומה וישמחו לקורא על ההתרשמות שלך ממנו

פרסם תגובה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־ 8 אורחים