שאלה למנהלים.

נושאים שלא קשורים בהכרח לסיגריות אלקטרוניות/אידוי
פרסם תגובה
Rgren

שאלה למנהלים.

הודעה על ידי Rgren » 07 מאי 2017, 14:40

שלום לכולם. אני די חדש בפורום הזה ולכן אני לא מכיר את כל הפוליטיקה הפנימית של הפורום.
שאלה היא כזאת, של מי הפורום הזה של סוחרים או של חובבים.
למה אני כחובב לא יכול לשתף ולאמליץ על חנות כל שהיא ש היה לי ניסיון איתו?

סמל אישי של המשתמש
Platinum

Re: שאלה למנהלים.

הודעה על ידי Platinum » 07 מאי 2017, 15:29

אין פה עניין של פוליטיקה. יש פה עניין של פורום מסודר עם כללים, כדי לשמור על הסדר ותרבות הדיון.

השאלות שאתה שואל כבר נשאלו פה בעבר, ומן הסתם ישאלו גם בעתיד.
יש עסקים מקומיים שבחרו לפרסם בפורום. ויש כאלה שלא. כשמישהו ממליץ על ספק מקומי שאינו מפרסם בפורום, זה פוגע באלה שכן בחרו לפרסם.
חיפוש בפורום יוכל להעלות עוד מידע כמו כאן: viewtopic.php?t=654&start=20#p8986
וכאן: viewtopic.php?t=2949

אני זוכר בודאות שיש עוד אזכורים, לא העמקתי בחיפוש.
If you're going through hell, keep going. - Winston Churchill

נא לא לשלוח אלי שאלות פרטיות בנושא האידוי. מקומן של שאלות אלה הוא בדיונים
תמונה

orendi

הודעה על ידי orendi » 07 מאי 2017, 15:35

אני אנסה לענות לך

אתה צודק שהפורום הזה נועד לשתף בידע ובמקורות זולים להזמנת חומרים וציוד אבל להחזיק פורום עולה כסף ואת הכסף הזה משיגים בעזרת ספקים מקומיים שמפרסמים בו ולכן יש הגיון למנוע פרסום חינם עבור כאלו שלא מפרסמים.
למיטב הבנתי אין מניעה לפרסם ספקים מחו"ל והמגבלה חלה רק על ספקים מקומיים
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Platinum

הודעה על ידי Platinum » 07 מאי 2017, 15:58

תודה אורן, אני רק רוצה לחדד דבר אחד. מטרת הפורום היא אכן לשתף ולהשתתף בידע, לעזור לכל מי שרוצה להפסיק לעשן ולשפר את איכות חייו ובריאותו. ואני כמו שאר חברי הפורום הנהדרים, שמח בכל פעם שאנחנו מצילים עוד נפש אחת.

אבל, לא אני ולא אף אחד אחר יכול להתחייב שאתר רכישה שהמלצתי עליו יהיה הכי זול או טוב. מי שחשוב לו הכי זול, כדאי תמיד להשוות מחירים. לא להתייחס להמלצה של מי מחברי הפורום ככזו שמתחייבת להיות הכי זולה.
אם מישהו ימליץ על רכישה בגירבסט ולמחרת יסתבר שפאסטטק היו יותר זולים, אי אפשר לבוא אליו בטענות.

הפורום נוסד בעקבות ההבנה שלי ב2012, כשהשתתפתי בדיון בנושא סיג"א בפורום מוטורי, שאין מקור מידע איכותי ומסודר בעברית.
אני עובד במשרה מלאה (מנהל שיווק באינטרנט) ומתפרנס בכבוד. לא ניסיתי ואני לא מנסה גם כיום להתעשר מהפורום.
יתרה מכך, היו בעבר הצעות לגייס תרומות מהחברים לתחזוקת הפורום. אני סירבתי בתוקף.

גם כשיש פרסום בפורום (ויש פרסום כמו שניתן בלקות לראות), הוא נעשה בצורה מסודרת, ולא כמו בשוק. וכך זה גם יישאר.

עריכה: זה נכון, אין הגבלה על קישור לספקים בחו"ל.

תמונה

orendi

הודעה על ידי orendi » 07 מאי 2017, 16:10

מאיר יקירי
בעקבות התגובה הראשונה שכתבתה לשרשור זה והלינקים שבו נגשתי לקרוא את הדיונים שקישרת אליהם
אני חייב לציין שנאמרו שם כלפיך דברים ממש צורמים וממש לא פיירים.
אני עוקב אחר ההתנהלות שלך בחודשיים האחרונים מאז שאני פעיל בפורום וניכר שאתה נותן התיחסות רצינית לכל שאלה קטנה כגדולה במלוא הרצינות אפילו שזו שאלה שחוזרת כל יומיים.
לפורום יש כללים וראוי שישמרו גם אם זה לא מתאים לחלק מאיתנו שכנראה לא מבינים כמה השוק הזה קטן בארץ וכמה ראוי להילחם על כל מפרסם שימשיך לקיים את הפורום הזה.

ראוי שלא נכרות את הענף שאנו יושבים עליו.

אני מחזק את ידיך איש יקר
ישר כח :thumbup:
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Platinum

הודעה על ידי Platinum » 07 מאי 2017, 17:18

תודה אורן על המילים הטובות. אני יודע שיש גם כאלה שמעריכים את ההתנהלות והסדר בפורום ושמח לכל פידבק מעודד.

יש הרבה שעינם צרה בפורום. חלק בגלל שהם בעלי עסקים שרוצים לקבל פרסום חינם והתבדו. חלק אחר הוא המקורבים להם. ויש גם כאלה שלא לרוחם שאי אפשר לכתוב בפורום כמו בפייסבוק את כל מה שהם רוצים להגיד.
מכיוון שכולם רוצים "לחנך" אותי (הרי הם תמיד יותר חכמים מזולתם) אז לפחות פעם בשנה, מישהו מאלה פותח דיון ומתלונן על מדיניות הפורום שאינה לרוחו.

הגדיל לעשות זאת מישהו לפני קצת יותר מחצי שנה והוא השתלח בי באופן אישי ומאוד פוגעני בפייסבוק. הוא הטיח בי האשמות שקריות רבות והשמיץ אותי בהנאה כמי שמנהל את הפורום בכדי לרמות אנשים (מה שכמובן - שקר מוחלט). בלית ברירה, נאלצתי לגמול לו בתביעת דיבה ולשון הרע. בעוד 5 חודשים הוא יצטרך להסביר זאת לשופט. בינתיים, הוא שומר את דיעותיו לעצמו.

תמונה

orendi

הודעה על ידי orendi » 07 מאי 2017, 17:37

:thumbup:
רק נציין שפותח הדיון שאל שאלה לגיטימית ואין לי ואני מקווה שגם לך טענות כלפיו.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Platinum

הודעה על ידי Platinum » 07 מאי 2017, 19:07

אכן שאלה לגיטימית לחלוטין ואין לי טענות על השאלה או כלפי השואל. אדרבא, אני חושב שעניתי לעניין בסובלנות וסבלנות.
אני לא כועס על אף שאלה בפורום.

תמונה

פרסם תגובה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 2 אורחים