מה עוד חברות הטבק מתכננות לנו IQOS

נושאים שלא קשורים בהכרח לסיגריות אלקטרוניות/אידוי
סמל אישי של המשתמש
nightshard

מה עוד חברות הטבק מתכננות לנו IQOS

הודעה על ידי nightshard » 24 יוני 2016, 19:16

IQOS הוא מוצר של פיליפ מוריס. מדובר במוצר חימום טבק ללא שריפה הדומה בצורתו לסיגריות האלקטרוניות המיושנות.
פותח בהשקעה של 2 מיליארד דולר ונעשה בו כבר שימוש בכמה ארצות כמו איטליה ויפן.
כנראה שזה הולך להיכנס חזק בעתיד הקרוב.
בארה"ב מחכה לאישור ה FDA ויש לי הרגשה שהם ימצאו איזה תרוץ כדי כן לאשר אותו, ככה זה כשכסף מדבר.

אותי אישית זה לא משכנע, אני גמרתי עם טבק וניתקתי את התלות בחברות שמוכרות אותו.

http://www.economist.com/news/business/ ... ke-signals

vlada
יצירת קשר:

Re: מה עוד חברות הטבק מתכננות לנו IQOS

הודעה על ידי vlada » 25 יוני 2016, 23:59

לא דיברנו על משהו דומה פה לפני שנה וחצי שבעקבות כך גוגול הפסיק את הפרסומות הפורום?
מה יש לפתח פה ב2 מליארד דולר ? זה טכנולוגיה קיימת רק מחבר כמה רכיבים נירא לי קצת מוגזם בכל מיקרה זה רק יזיק לתדמית של האלקטרונית לדעתי כי בסופו של דבר זה ייצר עשן לכל דבר ואני לא יוכל יותר לאדות בסופר הקרוב לביתי עד שכבר אילפתי את כל המנהלים של לא לרוץ להעיר לי :lol: חבל
יעוץ לגבי נוזלים - לפנות בפרטי או בטלפון 050-5509296 (אפשר גם בוואטסאפ)

אחלה

הודעה על ידי אחלה » 26 יוני 2016, 00:18

במוצר זה חברות הטבק מוספים לטבק יותר גליצרין - ככה הוא מיצר אדים עם חום. הוא ג"כ מיצר אלפי חומרים ע"י חימום הטבק, אבל ברמות נמוכות לעומת הסיגריה.
הטעם יותר דומה לזה סיגריה מאשר סיג"א.

סמל אישי של המשתמש
Platinum

הודעה על ידי Platinum » 26 יוני 2016, 10:04

לדעתי זו רק סנונית ראשונה (פחות או יותר) ממה שעוד יגיע מיצרניות סיגריות הטבק.
קצת מוזרה לי הכתיבה הזו:
The new product resembles a pen. A user inserts a cigarette-lookalike called a HeatStick; iQOS then warms the stick’s tobacco, but doesn’t burn it. That produces an aerosol that carries a traditional cigarette’s taste but, the company hopes, eliminates much of the nasty stuff that comes with combustion.
הקטע אומר שהמוצר מחמם טבק אך לא שורף אותו. הקטע שהדגשתי אומר שפיליפ-מוריס מקווה שזה מפחית את הסיכון הבריאותי עבור המשתמשים במוצר בהשוואה לעישון. זה קצת תמוה בעיניי שהם מביעים תקווה ולא עמדה מוצהרת.

מכיוון שמדובר בטבק, וטבק כבר נמצא בכל סיגריה רגילה ללא איסור של ה FDA. אני לא רואה איך הFDA גורם לבעיות למוצר הזה.
בהתחשב במערך השיווק הגלובלי, תקציבי הפרסום השמנים של חברות הטבק וההעדפה של מעשנים לרכוש תחליף מיצרן שהוא כבר מכיר, אני לא צופה שום בעיה בהחדרת המוצר לשוק במהירות.
If you're going through hell, keep going. - Winston Churchill

נא לא לשלוח אלי שאלות פרטיות בנושא האידוי. מקומן של שאלות אלה הוא בדיונים
תמונה

סמל אישי של המשתמש
nightshard

הודעה על ידי nightshard » 26 יוני 2016, 10:39

Platinum כתב: הקטע אומר שהמוצר מחמם טבק אך לא שורף אותו. הקטע שהדגשתי אומר שפיליפ-מוריס מקווה שזה מפחית את הסיכון הבריאותי עבור המשתמשים במוצר בהשוואה לעישון. זה קצת תמוה בעיניי שהם מביעים תקווה ולא עמדה מוצהרת.
למה להם להתחייב למה שהם לא חייבים להתחייב אליו.
Platinum כתב:מכיוון שמדובר בטבק, וטבק כבר נמצא בכל סיגריה רגילה ללא איסור של ה FDA. אני לא רואה איך הFDA גורם לבעיות למוצר הזה.
בהתחשב במערך השיווק הגלובלי, תקציבי הפרסום השמנים של חברות הטבק וההעדפה של מעשנים לרכוש תחליף מיצרן שהוא כבר מכיר, אני לא צופה שום בעיה בהחדרת המוצר לשוק במהירות.
יש את חוק הטבק שכבר דיברנו עליו שאמור למנוע מחברות הטבק להכניס מוצרי טבק חדשים וגורר אחריו תהליך ארוך ויקר לאישור המוצר.
כמובן שהם בתהליך כבר הרבה זמן ויקר זה דבר יחסי.
זו גם הסיבה שהגדרה של סיגריות אלקטרוניות כמוצרי טבק היא כל כך בעייתית.
vlada כתב: מה יש לפתח פה ב2 מליארד דולר ?
עולה הרבה כסף לקנות פוליטיקאים, חוקרים, רופאים, דעת קהל, פירסום, לעבור את תהליך האישור של ה FDA וגם קצת בשביל פיתוח.

זו הדרך לסגור את כל השוק ולהחזיק את כולו שוב ביידים שלהם בחלוקה לסיגריה אמיתית, תחליף סיגריה עם טבק ותחליף סיגריה בלי טבק.

אחלה

הודעה על ידי אחלה » 26 יוני 2016, 11:08

להלן הבדיקות לגבי בטיחות מאת 'פיליפ מוריס'
https://www.pmiscience.com/system/files ... ersion.pdf

מה שהמדהים הוא שעם כל השנים והמליארדים שחברות הטבק מכניסים, הם לא השקיעו משמעותית במוצרים מופחתי סיכון, עד שהם הרגישו הסיכון מסיגריות אלקטרונית.

vlada
יצירת קשר:

הודעה על ידי vlada » 26 יוני 2016, 14:27

nightshard כתב: vlada כתב:
מה יש לפתח פה ב2 מליארד דולר ?

עולה הרבה כסף לקנות פוליטיקאים, חוקרים, רופאים, דעת קהל, פירסום, לעבור את תהליך האישור של ה FDA וגם קצת בשביל פיתוח.
חשבתי שכשאמרת פיתוח, התכוונת דווקא לפיתוח :lol: :lol: :lol:
אבל טוב נו מה זה משנה, המוצר לא יתפוס בעיקר בגלל עניין הסוללות הטעינה וההתעסקות מסביב ומי שכבר יבוא לו כל הבלאגן הזה יעבור מהר מאוד לאלקטרונית מבוססת נוזל אידוי
לדעתי היחידים שישתמשו במכשיר הזה הם צרכני הקנאביס אבל שוב כבר יש מוצרים כאלה בשוק ולא מבין על מה כל הרעש בכלל חוץ מהקטע הפרסומי/שווקי אין פה שום דבר חדש

סמל אישי של המשתמש
nightshard

הודעה על ידי nightshard » 26 יוני 2016, 16:56

אני חושב שאתה טועה וזה כי אתה חושב כמו מאדה ולא כמו מעשן.
אם תבוא למעשן ותציע לו מוצר עם סוללה שהוא כמו סיגריה ועם טבק והוא פחות מזיק, או מוצר עם סוללה שהוא לא כמו סיגריה והוא פחות מזיק, במה אתה חושב שהוא יבחר?

vlada
יצירת קשר:

הודעה על ידי vlada » 26 יוני 2016, 18:50

בזה אתה 100% צודק אני רק חושב צעד כדימה אחרי שאותו מעשן יעבור למכשיר הזה ויתרגל לכל ענין הסוללות הטעינה וכל ההתעסקות הוא מהר מאוד יפסיק להירתע מכל זה ויגלוש להתנסות בסיגריה האלקטרונית הקלסית מה שבסופו של דבר רק יקרב אלינו יותר ויותר אנשים שעד כו נמנעו מהסיבות של ההתעסקות וחוסר הידע וכמובן ההרגל
בדיוק כמו שקרה עם האלקטרוניות החד פעמיות שנועדו כעילו להחליף את הסיגריות הרגילות במיוחד לאנשים שלא היו מוכנים לותר על ההרגל של הצרוך וזרוק בלי כל ההתעסקות אבל הרבה שניסו ואהבו עברו למודים כאלה ואחרים וכך יהיה גם פה לדעתי עם זה בכלל יצליח לחדור ולהתבסס בשוק שגם לגבי זה אני די בספק
אבל כך או כך אני לא רואה פה שום איום על האלקטרונית עם כבר אז ההפך כי קשה לי להאמין שאיזשהו מאדה ותיק יזנח את האלקטרונית לטובת חזרה לשימוש בטבק אבל מעשנים שמודעים לסיכון ברמה כזו או אחרת ובחרו שלא לעבור לאידוי אולי ככה יעברו למכשיר הזה כשלב ביניים ובסופו של דבר לאלקטרונית לכל דבר
מה שהרבה יותר מפחיד אותי זה שלדעתי אחרי כל הרעש וההמולה על האלקטרונית בזמן האחרון הולכים למסות לנו את האמא שלה הצורה ולהשוות את מחיר הצריכה של האלקטרונית לעישון סגריות טבק וזה באמת יהיה נורה חבל

סמל אישי של המשתמש
nightshard

הודעה על ידי nightshard » 26 יוני 2016, 19:27

האיום הוא לא על המאדים שכבר יודעים מה טוב בשבילם, אלא על המעשנים שלא יהפכו למאדים בגלל המוצר הזה.
מה שמפחיד את חברות הטבק זה לא הכמות הזעומה של המאדים שיש כיום אלא המגמה לעבור לסיגריות אלקטרוניות ואת זה הם מנסים להפסיק.
אתה גם שוכח שעל פי תכנית העל של חברות הסיגריות, בעתיד לא יהיו את הסיגריות האלקטרוניות שאנחנו מכירים היום, אלא רק את הסיגריות האלקטרוניות הפשוטות שלהם.

פרסם תגובה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד