דיון שפוצל - השגות לגבי כללי הפורום

נושאים שלא קשורים בהכרח לסיגריות אלקטרוניות/אידוי
shimons

Re: דיון שפוצל - השגות לגבי כללי הפורום

הודעה על ידי shimons » 22 יוני 2016, 21:09

פלטינום. אדבר בשם עצמי ובשם התגובות שאני רשמתי. לא באתי להתנגח ו/או לצאת צודק.

ציינתי את הרושם האישי שלי, וחבל לי שזה הרושם, האנשים פה לא ילדים ונתקלתי לא פעם בזמן המועט שלי כאן בפירוש בהרגשה שיכולתי ללמוד יותר והמידע נבלם. וזה חבל.

אני מעריך ומכבד את נסיונך הרב שאתה דואג לציין. והייתי רוצה ללמוד גם מנסיונם של כולם, כולל שלך. פשוט חבל.

בסופו של דבר, זהו האתר שלך (אם אני מבין נכון) וכמובן שזכותך לנהל אותו כפי שנראה לך נכון. והוא מתפספס עקב שיטור יתר, עבורי.

לסגור לי יכולת כזו או אחרת מבלי אזהרה/התראה או בכלל הצגה שעשיתי משהו לא בסדר, לטעמי האישי - אין לכך הצדקה, והפספוס הוא שלך - כבעל האתר.

יש פה תוכן, שבפירוש עניין/מעניין אותי. כל העניין נבלע תחת שיטור קשוח, לא מידתי שלא לצורך. שוב לטעמי. וזה ידידי, הפסד עבורך.

בתכלס זה שיח חירשים. אני אוריד לי פרופיל, וכולכם תמשיכו לענות את אותן התשובות שחוזרות על עצמן שוב ושוב למשתמשים חדשים (בדיוק כמו שכולכם עניתם לי בסבלנות לשאלות שכבר נשאלו עשרות פעמים) , שברגע שיקבלו אותן, ימשיכו להם הלאה, למקומות בהם דיונים מתקיימים.
בעיניי - זה פשוט פספוס. וחבל.
וזה ידידי, הפסד שלך.

סמל אישי של המשתמש
Platinum

הודעה על ידי Platinum » 22 יוני 2016, 22:27

חבל לי שכך אתה רואה את פני הדברים. מתייחס לשמירה על כללי הפורום וההגנה על האינטרסים של המפרסמים כשיטור יתר. שא ברכה.
If you're going through hell, keep going. - Winston Churchill

נא לא לשלוח אלי שאלות פרטיות בנושא האידוי. מקומן של שאלות אלה הוא בדיונים
תמונה

vlada
יצירת קשר:

הודעה על ידי vlada » 23 יוני 2016, 00:18

שוב אותו דיון עצוב עם אותם אנשים :roll:
אני מזה 20 שנה בעל עסק (כרגע 2 עסקים אבל רוב הזמן היה 1 ) פרסמתי וניסיתי כל מקור פרסום אפשרי חוץ מטלויזיה,
מדפי זהב עד מגנטים למקרר, מפליירים בתיבות הדואר עד רדיוא פירטי, מעיתונים עד שלטי מחוצות ואני רוצה להגיד שביחס לאפקטביות הפרסום, פה בפורום זה הפרסום המשתלם ביותר שניתקלתי בו מעולם.

נייט, יש הרבה אנשים עם המון דעות וחלקם גם בעלי אינטרסים שונים ומשונים אבל אותך אני קצת מכיר ולא מצליח להבין למה אתה מצטרף לדעה הזו. הרי ברור לך שאם היה מתאפשר דיון והמלצות על ספקים מקומיים פה בפורום אז אני במקום לפרסם בתשלום בכל פעם שהיתה נשאלת שאלה באזור הנוזלים, היתי מגייס 3 חברים ו4 לקוחות שהבטחתי להם הנחות או מתנות ומציף שם כל שאלה ב7 תשובות מ7 אנשים שונים על כמה רק הנוזלים שלי הכי טובים והכי טעימים וכמה הנוזלים של המתחרים שלי גרועים וכו וכו. אבל גם המתחרים שלי לא פרייארים והיו גם הם מגייסים אנשים וחברים וגם כן מציפים שם בתשובות מנוגדות ומה היה מבין אותו שואל שהרי אם ידע לא היה שואל ועכשיו הוא יודע עוד פחות ?
ככה אתה רוצה לראות את הפורום? זה מה שלדעתך היה משפר אותו? אז כן היו פה ים דיונים ים המלצות ים מריבות ומחלוקות ומה היה יוצא מזה בסוף ? שאת הקול הבודד של אחד שכותב את דעתו הכנה והאוביקטיבית לא היו שומעים בתוך כל ההמולה של האנשים הממומנים.

shimons, לא מצליח להבין במה בדיוק אתה מרגיש שמגבילים אותך פה ?
בסה"כ אין פה דיונים על ספקים מקומיים שבחרו שלא לפרסם פה. זה מה שכל כך מציק לך?
הרי את המידע הזה אתה יכול בקלות למצוא בגוגל בפייסבוק ובפורום הישראלי השני למרות שכנירא כבר אין שם אף אחד פעיל.
אם אתה חושב שאתה מסוגל להבדיל בין דאות אמתיות של לקוחות של אותו עסק שאתה רוצה לדון עלו לבין פרופילים מתחזים של אותו בעל עסק ולבין חברים שלו ולקוחות שהובטחו להם טובת כאלה ואחרות שיהיה בהצלחה
בסה"כ מה שהיה פה לפי מה שהבנתי זה חברים של איזה בעל עסק מקומי שפשוט צדו בהודעות פרטיות כל חדש ששאל פה שאלה והציפו אותו בהמלצות והנחות של אותו בעל עסק שהם ביקשו לקדם עד שאותם אנשים שעברו את ההתנפלות הזו פנו לבעל הפורום והתלוננו על כך ובעיקבות זה אותם אנשים שעשו את הצייד הזה נחסמו להודעות פרטיות
האם זה לא צודק מבחינתך? ופלטיניום פעל לא כשורה?
האם זה היה הוגן נגיד כלפי גרינסמוקינג שמפרסם פה שנים ולא עושה מעשים כאלה? אני חושב שלא! ואתה?

כמובן שעם היו פה יותר אינטרסים ויותר חופש לאנשים ממומנים לכתוב המלצות היה פה הרבה יותר דיונים אבל הם היו עוזרים לך באמת במשהו ? היתה באמת יכול לקבל במצב כזה מידע אמין כשרוב הכותבים היו בעלי אינטרס לקדם בעל עסק כזה או אחר? ואני לא מדבר ספציפית רק אליך. אולי לך באמת יש את היכולת הזו לזהות אבל לרוב האנשים אין וכמו שאני בהתחלה קיבלתי שטרונגול ענק מאיזה חנות מקומית שדחפה לי ציוד מזויף ( לא קלון מזויף מזויף כזה שבכלל לא מאפשר שימוש הגיוני ובנוסף כמה בקבוקים של נוזלים שהתקלקלו כנראה כבר בדור של ההורים שלי אז ישבתי בבית אידתי סיגריה אלקטרונית בטעם צמיגים שרופים ואחרי זה הקאתי יומים רצוף. היה ממש כיף להתחיל ככה את המסע שלי בעולם האידוי) וכל זה רק כי המון המון אנשים המליצו על הציוד הזה והנוזלים האלה כמובן שציינו שלקנות רק מהחנות ההיא כי שם הכי טוב ;)

אני יודע שזה קצת מוזר. הרי לי כמפרסם פה בפורום צריך להיות הכי פחות אינטרס שעוד ועוד עסקים יצטרפו למפרסמים פה ויתחרו בי על אותו קהל יעד ואותה כמות של לקוחות פוטנציאליים :) אז למה אני בכול זאת עושה את זה? אולי כי אני מאוד אוהב את המקום הזה וחשוב לי שהוא ימשיך להתקיים אפילו על חשבון אובדן חלק מהרווח שלי ? אולי כי לדעתי מאיר וכמה פעילים נוספים עושם פה לא רק עבודה נהדרת אלה ממש מציל אנשים ממוות? אולי כי היתי שם וראיתי מקומות כמו המקום הזה שלנו שאישרו לכמה סוחרים שלא יודעים גבולות לפעול חופשי ולאן המקומות האלה מהר מאוד התגלגלו? ואולי כל הדברים האלה ביחד? קשה להגיד 8-)

בסה"כ הפורום פתוח לכל מפרסם שירצה להכנס, המחירים פה באמת נורא זולים ביחס למקומות אחרים ( וזה שיש פה מפרסמים מסין רק יכול להעיד על זה), מאיר נוהג בכולם בסבלנות ובכבוד ואת זה אני יכול להגיד מנסיון אישי איתו ומה שהוא נאלץ לסבול את בלבולי המוח שלי חחח
ואם מפרסם מסוים מחליט שזה לא מתאים לו לפרסם פה סבבה לגמרי, כל אחד וההחלטות שלו. אבל לבוא למקום שגובה כסף על פרסום ולדרוש פרסום חינם זה לדעתי כבר ממש חוצפה כי הרי גם כל יתר המפרסמים מחר יפסיקו לשלם וידרשו חינם ואז מה? מאיר יצטרך לסחוב על הגב שלו לא רק את ניהול הפורום אחרי שעות העבודה שלו על חשבון זמנו החופשי אלא גם את כל הוצאות התיפעול וההחזקה ? אז זה יהיה הוגן?

shimons

הודעה על ידי shimons » 23 יוני 2016, 00:31

סליחה. אל תכניסו לי מלים לפה.
בשום תגובה שלי לא ביקשתי להתחיל לדבר על ספקים אחרים.
בשום תגובה שלי לא אמרתי שהמפרסמים כאן עושים משהו לא בסדר.
תא ביקשתי לפתוח פה שוק, ולא להביא סוחרים. סה'כ לא להתייחס לשאלות או דיונים או כל מלה כבעלות מניע זדוני שבא לדפוק אתכם. לא פרסמתי פה אף אחד. וכל מה שאמרתי על בעלי האינטרסים היה חיובי בצורה מוקפדת מאוד.

אותי נעלו. ואני לא צדתי אף אחד. אז אני מבקש לא להיתמם.
כשמתייחסים אלי כמו לפושע נוכל רמאי שבא בצעדי ענישה חד צדדיים כאילו אני איזה טרול שעושה נזק, אני נפגע. כן. לא הזהירו, לא הבהירו, לא התריאו ואפילו לא טרחו להודיע שהענישו. פשוט סגרו. זה התנהגות גסה ודורסנית שאיןמלה שום קשר ללעמוד בנהלים או שלא לעמוד בנהלים. אנחנו אנשים בוגרים ואני לא אוהב שמתייחסים אלי כמו לילד שמעמידים אותו בפינה, אפשר לצאת רק מהקוביה ולהבין למה שמים נהלים ולמה הם נןעדו, בכללי, בחיים, בכלל. ובטח בספירה הוירטואלית.

כששולחים אותי בשליחה לקונית לא מחוברת לשנת 2016, לחוזה של תקנות ההסתדרות שנכתבו בשנות ה90, וכשאני מנסה להסביר שמה שמפריע זה הגישה ולא המהות ופשוט מסרבים לראות את זה. לי זה מפריע.
וכן - למפרסמים - הנזק הוא בכיס. שלכם.

אולי כל הניסיון הזה שלכם של ה'עשרות שנים בתחום' קצת הופך את כל ההתנהלות פה לערכאית. וזה בסדר, זכותכם המלאה. אבל מה שאני לא מוכן זה שתגידו לי דברים שלא אמרתי.

תודה.

vlada
יצירת קשר:

הודעה על ידי vlada » 23 יוני 2016, 00:40

אתה מתיחס למה שאני כתבתי לך shimons ?

erang

הודעה על ידי erang » 23 יוני 2016, 09:18

אומר רק שמוטב יהיה אם כל הצדדים יפגינו מעט יותר גמישות. לכל בעיה יש בד"כ יותר מפתרון אחד.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Platinum

הודעה על ידי Platinum » 23 יוני 2016, 09:43

זה לא סוד שברובם (ככולם) של הפורומים הרציניים בעולם, ולא משנה באיזה תחום עוסק הפורום. נאסרת ומוגבלת פעילות מסחרית\שיווקית. וגם אני נוהג כך. את הסיבות לכך ציינתי ונימקתי לא פעם ולא פעמיים.

רציתי לכתוב אתמול חלק מהדברים שולדה כתב אחרי אבל העדפתי שלא להעמיס ובטח לא להצטדק כי לתפיסתי, אין לי על מה.
בכל פעם צצה ההתרעמות כנגד מדיניות הפורום מאותם אנשים שכנראה יש להם אינטרס לכך. זה לא יקרה יותר.
אני מצידי הראיתי גמישות בכל דבר ועניין. זה יחטא לאמת לומר שלא נהגתי כך. לצערי, יש כאלה שזה לא מספיק עבורם והם מרגישים צורך עז "לחנך" אותי ולנסות להכתיב לי כללים שאינם לרוחם.

אני גאה בכל מה שהשגתי, באמצעות הפורום נגמלו מאות רבות של אנשים. לפחות 2 מהם הקימו גם עסקים בתחום.
הפורום מהווה מקור מידע מקיף לכל מי שחפץ להפסיק לעשן ובעזרתכם, גם קהילה תומכת.
אני גאה בכך שכמו בפורומים רציניים אחרים, הפרסום פה מוסדר ולא הופך את הפורום לשוק.
באף מקום ואף קהילה, אין 100% שביעות רצון. גם אין אף עסק עם 100% לקוחות מרוצים. זה ברור לי ואני מקבל את זה בהבנה שגם כאן בפורום. כללים מסויימים עשויים להיות פחות נעימים לחלק מהחברים.

צר לי על כך, אך המצב הזה לא ישתנה. אני לא אאפשר פרסום חינם שיפגע באלה שכן מפרסמים כאן בפורום ואני לא אאפשר לפורום להפוך לשוק. גם בפייסבוק הבינו מנהלי הקבוצות שיש להגבילו והקימו קבוצות נפרדות לפרסום.
אז הפורום כאן לא מאוד שונה מפורומים אחרים וקבוצות בפייסבוק. לא המצאתי את הגלגל ולא המצאתי כללים ממוחי הקודח.
אני מצטער על כך שיש גורמים שמנסים להתסיס את הקהילה בגלל שההגבלות האלה אינם לרוחם.

כל עסק שרצה לחבור לפורום התקבל בדלת פתוחה ובכבוד. אלה שניסו להתפרץ, נענו בטריקת דלת. כך זה היה וכך זה יהיה.
בזה אני חושב שאני מסכם את העניין מנקודת מבטי.
shimons כתב:... אותי נעלו. ואני לא צדתי אף אחד. אז אני מבקש לא להיתמם...
נעלו אותך? אתה יכול להסביר במה מתבטאת הנעילה?
If you're going through hell, keep going. - Winston Churchill

נא לא לשלוח אלי שאלות פרטיות בנושא האידוי. מקומן של שאלות אלה הוא בדיונים
תמונה

פרסם תגובה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 2 אורחים