שינויים קלים - החוק להנגשת אתרי אינטרנט

הודעות מנהלתיות חשובות, הכרזות, עדכונים וכולי.
פרסם תגובה
סמל אישי של המשתמש
Platinum

שינויים קלים - החוק להנגשת אתרי אינטרנט

הודעה על ידי Platinum » 06 ספטמבר 2017, 22:49

החוק להנגשת אתרי אינטרנט ייכנס לתוקפו במהלך אוקטובר. למי שלא יודע. מדובר בחוק המחייב אתרי אינטרנט להיות נגישים לאנשים בעלי מוגבלויות. ולמיטב הבנתי וידיעתי, גם פורומים נכללים בחוק ההנגשה.

לצערי, אין באפשרותי וביכולתי להנגיש את הפורום לאנשים בעלי מוגבלויות מכיוון שלא אני הוא המתכנת של הפלטפורמה.
הפורום עושה שימוש בתוכנת phpbb המפותחת ע"י קהילת מפתחים גדולה בחו"ל והוא מתעדכן מעת לעת. אין לי את היכולת (ואף לא את הרשות) לעשות שינויים בתוכנה.

אי לכך, נאלצתי להסיר מס. דפים שהיו חיצוניים לפורום באתר ובהם דפי ההסבר על הנוזלים, היסטוריית האידוי, הסבר למתחילים, כללי הפורום, תקנון הפורום והדפים שפרסמתי במחאה כנגד פעילות המתנגדים לאידוי בזמנו.
כל ההסברים כבר קיימים בפורום, רק תנאי השימוש וכללי הפורום הועברו מדף חיצוני לפוסטים.

המשך גלישה מהנה לכולם :thumbup:
If you're going through hell, keep going. - Winston Churchill
תמונה

jeblesh

Re: שינויים קלים - החוק להנגשת אתרי אינטרנט

הודעה על ידי jeblesh » 07 ספטמבר 2017, 19:36

"הפורום עושה שימוש בתוכנת phpbb המפותחת ע"י קהילת מפתחים גדולה בחו"ל והוא מתעדכן מעת לעת. אין לי את היכולת (ואף לא את הרשות) לעשות שינויים בתוכנה."

לא נכון phpbb ברישיון GPL V2 פתוח לשינויים בקוד ואפילו לא מחייב אותך להודיע בכלל על שינויי שעשית באתר שלך או לphpbb...
https://www.phpbb.com/downloads/license/

סמל אישי של המשתמש
Platinum

Re: שינויים קלים - החוק להנגשת אתרי אינטרנט

הודעה על ידי Platinum » 07 ספטמבר 2017, 20:20

תודה על ההארה, לא ידעתי שאני (או כל משתמש אחר שבוחר להפעיל פורום ע"ג הפלטפורמה הזו) רשאי לעשות שינויים בקוד.
בכל אופן, על אף שאני רשאי, אין לי את היכולת (ידע) לעשות את השינוי ולחזור עליו לאחר כל עדכון של התוכנה.
Platinum כתב:
06 ספטמבר 2017, 22:49
הפורום עושה שימוש בתוכנת phpbb המפותחת ע"י קהילת מפתחים גדולה בחו"ל והוא מתעדכן מעת לעת. אין לי את היכולת (ואף לא את הרשות) לעשות שינויים בתוכנה.
If you're going through hell, keep going. - Winston Churchill
תמונה

פרסם תגובה